Sny xD

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Sny xD

Postprzez Pofyrtaniec » 25 sierpnia 2008, o 09:05

No to jak każdy się domyśla opisujemy tutaj swoje sny tatu. xD Mój dzisiejszy zainspirował mnie do założenia tego wątku ^^

No więc znajduję się w jakimś nieokreślonym pomieszczeniu ze znajomymi. Lena i Julia stoją obok nas. Pytam Leny czy dadzą nam jakieś informacje dotyczące albumu, a ta machnęła na mnie ręką. Myślę sobie "o ty suko" xD Po tym jak złość mi przeszła pytam się znowu Leny, czy mogłaby nam zaśpiewać refren Białego Płaszczyka na żywo [ :luv: ] Lena na mnie patrzy, podchodzi do Julii i się jej pyta, a ta jej nie pozwala. Wraca do mnie i mówi że niestety nie. Wtedy myślę o Julii "o ty suko" xD I jakoś w tym momencie sen się urywa :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 10 grudnia 2008, o 07:57

Chyba tylko ja tu śnie o t.A.T.u. :lol2:

Dzisiaj miałem sen związany z cometami. Mianowicie byliśmy grupką [ja, k.O.K.o. shadow i wolny] przed Instytutem Energetyki po całym zakończeniu ceremonii Viva Comet i po coś wróciłem do budynku. Były już tam tylko prace po występie - jakieś szybkie sprzątanie itp. Ludzie jednak siedzieli w ławkach rozstawionych na całej sali. Nie wiem po co ale wszedłem na scenę i zauważyłem cometę. Zaśmiałem się, że może to t.A.T.u. a kiedy ją podniosłem okazało się właśnie, że to ona. Kiedy zszedłem ludzie z ławek zaczęli się pluć. Ja dałem przemówienie, że w ogóle się nie interesują t.A.T.u. więc nie wiem czemu mi zabraniają, że interesuję się nimi od bardzo dawno, że większość z nich ma je za lesbijki itd...

Po chwili cała sala się zmieszała i... wyszła :lol2: zostało tylko t.A.T.u. siedzące w ławce... :szczerbaty: Podszedłem do nich, ale nie pamiętam o czym była rozmowa. Nagle znalazłem się w domu i położyłem cometę na moim biurku. A później śniły mi się pokemony... :hahaha: Nie ma to jak mieć 18 lat i takie sny :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 12 grudnia 2008, o 15:01

PoFyRtAnIeC napisał(a):Chyba tylko ja tu śnie o t.A.T.u. :lol2:

Pofyrt.. nie tylko Ty, uwierz mi :lol2:

Przykładowo dzisiaj śniła mi sie VIVA COMET xD
Ogólnie wszystko było podobnie jak 2 października - próba i potem meet and greet.
Oczywiście ekipa HQ na stanowiskach i nagle do biura prasowego wchodzą one. Usiadły na kanapie, ale w innym ustawieniu niż to było na serio w Wawie. xD
Nauczona doświadczeniem zaczęłam nagrywać od samego początku, ale miałam zamazany obiektyw i wydarłam sie: "Marcin debilu uwaliłeś mi aparat!" xD :sciana:
Po czym sen się skończył... :lol:

Troche schizowe, bo to był świadomy sen (gwoli ścisłości wyjaśnię: człowiek wie, że śni i może robić co chce :evil: :D )
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 12 grudnia 2008, o 15:43

k.O.K.o. napisał(a):(gwoli ścisłości wyjaśnię: człowiek wie, że śni i może robić co chce :evil: :D )
Takie są najlepsze :chupa: Trzeba było podbiec i je pocałować :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 12 grudnia 2008, o 15:49

PoFyRtAnIeC napisał(a):
k.O.K.o. napisał(a):(gwoli ścisłości wyjaśnię: człowiek wie, że śni i może robić co chce :evil: :D )
Takie są najlepsze :chupa: Trzeba było podbiec i je pocałować :D
Nooooo.. trza było. xD Następnym razem :P :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Tentacle » 24 grudnia 2008, o 04:20

Właśnie mi się śniło, że Lena i Julia szukały wina w pewnym warszawskim hipermarkecie (niedaleko Instytutu Energetyki, gdzie byłem przed Cometami). Wszystko widziałem z kamer monitoringu :rolleyes: Butelkowanego wina nie było, więc wzięły w kartonie. Babka przy kasie mówi do Leny - "myślę, że serial straciłby oglądalność, gdybyś przestała grać w nim gospodynię".
Ja myślę - WTFG! W jakim serialu?! Dlaczego nic nie wiem?! Uciekłem z pokoju monitoringu i biegnę do dziewczyn prosząc o autograf. Lena spojrzała się jak na śmiecia i poszła dalej z Julią, ja na to - "o ty zdziro, a na nagraniu ze spotkania z fanami byłaś taka miła". Po tym krzyknąłem ze złością "t.A.T.u. sucks!" a one wystawiły od tyłu fucki :szczerbaty:

Na tym sen się urwał, a teraz, kiedy podzieliłem się tym z całym światem, mogę kontynuować mą wspaniałą noc :mrgreen: :mrgreen:

PS Nie bierzcie tego do siebie, to był naprawdę trudny emocjonalnie sen :eye:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Alexander » 24 grudnia 2008, o 11:17

A mi się śniło że na koncercie Julia oberwała tym słynnym butem... Ale więcej to nie pamiętam :dead:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 24 grudnia 2008, o 20:59

Pare nocy temu miałam traumatyczny sen, że Julia goniła mnie z krzesłem i krzyczała coś, że jestem pieprzonym hakerem... xD
A to wszystko przez to, że we śnie telefon zaczął mi dzwonić motywem za Snegopadów... :sciana: :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Lena220 » 4 stycznia 2009, o 15:18

Mi się raz śniło że Lena obcięła swoje włosy i przysłała mi je pocztą :hahaha:
Ostatnio edytowano 4 stycznia 2009, o 20:21 przez Lena220, łącznie edytowano 1 raz
Ya soshla s uma , Mne nużna ona... ;*
Avatar użytkownika
Lena220
Nowy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18 listopada 2008, o 19:42
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Postprzez olakowa1997 » 13 marca 2009, o 19:34

JA miałam 2 sny :

Siedziałam z przyjaciółkami u mnie w domu... I ktoś zapukał do drzwi (moich starych nie było). To była Julia i Lena. Zapytały sie czy mogą tu przenocować... ja się zgodziłam.
Siedziałyśmy w pokoju z Leną, a moja siora z Julią przy komputerowym... xD Julia cały czas na kompie grała (to chamskie było) I rozmawiałam z Leną.
Lena : Jestem inna..
Ja : Jak inna
Lena : Kocham Julię
JA : To chyba dobrze no nie..?
Lena : No chyba tak... ale ja nie mogę bez niej żyć..
JA : A ona cię kocha
Lena : Tak
JA : To wspaniale..
Lena : Ja chce z nią być.. ale ona jest z tym pierd*** PAvrizem..:(
Ja : To powiedz jej to..:)
Lena : Powiem ci coś ale nie mów tego nikomu okey..?
JA : ok..
Lena : Mam z nią romans..
Ja : A co z PAvrizem..?
Lena : O niczym nie wie..
JA : To w czym problem?
Lena : Bo widzisz ja ją kocham.. a ona kocha też PAvriza..

I sen się urwał :(

2.

Byłam na zawodach w kosza bo jestem w drużynie..
Idę do drużynowego pokoju i widzę Julię i Lenę.
Mówię im hej.
One mi kazały coś przeczytać. Najpierw Julii czytam..
Takie coś tam pisało:
Niszczyć Zabijać Rozwalać was Polacy..
Myślę co za ciota..
I się obudziłam.
Al ja nie myślę, że ona jest ciotą tylko się wkurzyłam.. :|

Pofyrt: Uważaj na liczne literówki.
Ostatnio edytowano 13 marca 2009, o 19:40 przez olakowa1997, łącznie edytowano 1 raz
olakowa1997
 

Postprzez TATYRUSSIA » 14 marca 2009, o 20:07

Też macie takie pojechane sny kiedy macie gorączkę?
Nie trawię takich snów - bo są bez sensu i trwają strasznie długo...


Pofyrt: OFF.
Ostatnio edytowano 14 marca 2009, o 20:07 przez TATYRUSSIA, łącznie edytowano 1 raz
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 26 marca 2009, o 06:41

Śnił mi się koncert w Niemczech... Julia wyglądała normalnie... I... Jak było Sacrifice, to w moście śpiewała "Ich Will" :eye:

Więcej niestety nie pamiętam :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez olakowa1997 » 28 marca 2009, o 20:04

Ja tam lubię mieć sny o tatu... bo zawsze są fajne...

Pofyrt: OFF.
Ostatnio edytowano 28 marca 2009, o 21:18 przez olakowa1997, łącznie edytowano 1 raz
olakowa1997
 

Postprzez Kamil » 28 marca 2009, o 20:32

olakowa1997 napisał(a):Ja tam lubie mieć sny o tatu..bo zawsze są faje...

Fajnie, ale mogłabyś np. opisać jakiś sen, bo to forum fanów t.A.T.u., a fani raczej lubią mieć sny ze swoimi idolkami w rolach głównych - oczywiście mogę się mylić 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Lacrima » 7 czerwca 2009, o 22:39

Mi się kiedyś śniło, że przyjechały do mojej miejscowości, były wulgarne, zaczepne i każdemu wystawiały fakery xD A co najzabawniejsze - przyjechały autobusem :eye:
Później spacerowały wokół mojego domu. Nie wiem, po co :ups: Nie pytajcie xD.

Drugiego snu nie pamiętam.
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron