Najlepszy singiel

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Który kawałek najlepszy?

BP
6
25%
220
8
33%
Y&I
4
17%
Snegopady
6
25%
 
Liczba głosów : 24

Najlepszy singiel

Postprzez Pofyrtaniec » 18 października 2008, o 16:21

No więc znamy już wszystkie 4 single z albumu VU. Więcej raczej się nie wydaje... :eye: Więc napiszcie, który singiel najbardziej przypadł Wam do gustu [może po tym jak przejdzie Wam mania puszczania Snegopadów w kółko w winampie :D ]

Jak dla mnie lista przedstawia się następująco:
- 220
- Snegopady, Belyi Plaschik [na równi]
- You and I [powinien promować WM i być bardziej dopracowany]

Pomimo częstego słuchania, 220 nadal mi się nie znudziło. BP szczerze mówiąc już trochę się przejadło - zobaczymy jak Snegopady ;) Co do You and I... w ogóle nie podoba mi się idea promowania rosyjskiego albumu przez angielską piosenkę. Szkoda, że został tak "złagodzony" i nie posiada żadnego powera.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Piret » 18 października 2008, o 20:26

Hmm... Wszystkie cztery piosenki są bardzo dobre, no ale pogrupować należałoby ^^
Na pierwszym miejscu - Bielyi Plaschik
Mogło być co prawda bardziej dopracowane, mieć więcej zwrotek ale.. i tak jest dobrze ^^ Cenię sobie ten kawałek najbardziej spośród singli, pewnie dlatego, że wiąże się z tym pewne zdarzenie życiowe. Cóż.. Bywa i tak ;)
Na drugim - You and I i 220 [na równi]
Przy Y&I lubię się wyciszyć czy porozmyślać a 220 to miła odskocznia od ponurego Plaschika ^^
Na trzecim - Snegopady
Nie znaczy, że są najgorsze ale jakoś mało znam jeszcze tę piosenkę i nie wiąże się ona z konkretnymi emocjami :P
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Enemy » 25 października 2008, o 15:28

Zdecydowanie na 1 miejscu Snegopady - super piosenka, jedna z najlepszych wg mnie na albumie.
2 miejsce - 220 - wpada w ucho ale szybko też się nudzi.
3 miejsce - Y&I - spoko piosenka ale liczyłem na więcej po tych długich zapowiedziach i słowach "potencjalny hit"
4 miejsce - BP - ta piosenka bardzo mnie rozczarowała jako pierwszy singiel, w ogóle nie dało się tego słuchać :bum:
Rzeczywistosci nie znosze ..

Why do all good things come to an end?
Avatar użytkownika
Enemy
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamil » 25 października 2008, o 15:43

1. 220 - najbardziej "tatuszkowy" utwór na nowym albumie. Prosty tekst, fajne metafory, rytm i dynamika. Piosenka ma w sobie potencjał i gdyby oddać ją w ręce producentów "200 km/h in the wrong lane", trochę rozbudować, mielibyśmy hit na miarę NND.

2. Belyi Plaschik - chyba najbardziej dopracowana piosenka z tych wszystkich. Ma w sobie magię, budzi emocje. Świetny tekst, chociaż sama piosenka trochę za krótka - ale w tym przypadku może i dobrze. Z teledyskiem tworzy niepowtarzalny klimat.

3. Snegopady - Tak jak 220, typowo "tatuszkowa" piosenka. Z jednej strony bardziej stonowana, ale dźwięki dają wrażenie... soczystości? :lol:

4. You & I - piosenka mogłaby być godnym następcą "All the things she said". Jednak nie będzie i nie chodzi tu tylko o promocję. Wokal w każdej sekundzie brzmi tak samo, zero emocji. Monotonny podkład. Przejścia do zwrotek wprowadzają w świat tajemniczości, ale potem nic się w nim nie dzieje.
Niewykorzystany potencjał. Cóż... .
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 25 października 2008, o 17:29

1. 220 - Moja początkowa nienawiść do głosu Juli w tym kawałku, przerodziła się w niepohamowaną miłość. Cudo, ideał - pierwsze miejsce w oglądalności na youtube mówi samo za Siebie. Swoją drogą - Angielski tekst refrenu to cud, miód i orzeszki. Jak się doda jeszcze więcej rudej i mocniejszy podkład to wyjdzie megahit <3

1'. Snegopady - Demo świetne, ostateczna wersja sporo się różni - jednak jest równie dobra. Jeden z mocniejszych utworów na albumie, nadał by się o wiele lepiej niż Biały Płaszcz na pierwszego singla. Ma to coś... Co nie zmienia faktu, że anglojęzyczna wersja użyta w trailerze podoba mi się o wiele bardziej - czy dziewczyny zaczęły lepiej brzmieć po angielsku, czy z moim gustem stało się coś złego?

2. Belyi Plaschik - klasyk. Świetny teledysk, świetne wszystko poza datą wydania. Ani się to na pierwszy singiel nie nadało, ani te wydanie rok przed albumem mądre nie było. Ale za to na plus albumowa wersja. Ponowne zmiksowanie refrenu i podgłośnienie Julki wyszło piosence na dobre.

3. You & I - Piosenka skrzywdzona bardziej niż jakakolwiek inna w karierze dziewczyn. Wersja studyjna jest mdła, nijaka i plastikowa. Zero uczuć, zero emocji. A tego kto wpadł na zabawę w pitchem żeby dziewczyny odmłodzić powinien zostać powieszony za narządy rozrodcze na drzewie.
Wyciek live zapowiadał się świetnie, fragmenty z filmy - gorzej, chociaż nadal optymistycznie. Ale to co usłyszałem mnie zabiło. Płacz, ból i zgrzytanie zębów. Porażka na pełnej linii - może to i dobrze że nie będzie teledysku. Nie trzeba się będzie wstydzić, nie będzie trzeba tego słuchać...
Pozostaje tylko nadzieja że z WM i UO będzie tak jak z pierwszym albumem dziewczyn - być może na angielskim wydawnictwie dostaniemy prawdziwe instrumenty i gitarę. Albo czekać na koncertówkę w dobrej jakości.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Lena220 » 14 grudnia 2008, o 16:42

No dla mnie jak zawsze najlepsze są pierwsze single :D czyli BP ;)
Ya soshla s uma , Mne nużna ona... ;*
Avatar użytkownika
Lena220
Nowy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18 listopada 2008, o 19:42
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Postprzez SnegoSmiles » 5 lipca 2009, o 20:11

1. 220/SNEGOPADY (na równi) - no cóż, te 2 nutki to wg mnie najlepsze na VU!! Tak, tak!
2. BELYI PLASHCHIK - muzyka ciekawa, zwłaszcza zwrotki (albo RISE FIRE MIX, gdzie poprzestawiane są słowa w niektórych miejscach i wychodzi co innego)
3. YOU AND I - kompletne dnooooo! A niby to miało być odbiciem ATTSS i AAU! Nie podoba mi się ten utwór! :dead:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50


Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron