Interpretacje tekstów piosenek

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Patrycja » 29 grudnia 2009, o 23:40

Zinterpretujcie rosyjską wersję 30 Minut.

Pofyrt: "Proszę." :eye:
Ostatnio edytowano 30 grudnia 2009, o 10:25 przez Patrycja, łącznie edytowano 1 raz
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Re: Interpretacje tekstów piosenek

Postprzez Grafitt » 4 maja 2012, o 20:25

Jak widzę temat dawno nie odwiedzany, więc czas odkopać. ;] I mam prośbę :eye: ........czy mógłby mi ktoś zinterpretować piosenkę Don't regret , bo mniej więcej łapie, ale chciałbym zrozumieć więcej, ponieważ lubię wiedzieć o czym dokładnie są piosenki, które słucham. :ups: Z góry dziex :coctail:
Grafitt
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 kwietnia 2012, o 11:55

Re: Interpretacje tekstów piosenek

Postprzez koko » 9 maja 2012, o 18:58

Grafitt napisał(a):Jak widzę temat dawno nie odwiedzany, więc czas odkopać. ;] I mam prośbę :eye: ........czy mógłby mi ktoś zinterpretować piosenkę Don't regret , bo mniej więcej łapie, ale chciałbym zrozumieć więcej, ponieważ lubię wiedzieć o czym dokładnie są piosenki, które słucham. :ups: Z góry dziex :coctail:

Interpretacja (czy to tekstów piosenek czy wierszy) to chyba dość osobista sprawa, bo każdy wiadomość przekazaną w tekście odbiera inaczej. Na odbiór najważniejszy wpływ mają oczywiście nasze doświadczenia. Nastrój sam w sobie też jest ważny, bo jak jesteśmy w dole to każda smutna piosenka będzie dla nas opisem naszej sytuacji. Wracając do Twojej prośby, bardzo chętnie podejmę się w weekend interpretacji Don't Regret. Post zostanie zaktualizowany w sobotę/niedzielę. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Interpretacje tekstów piosenek

Postprzez micha21 » 25 grudnia 2012, o 17:53

Widzę że nadal cicho w tym temacie. Powiedzmy że wróciłam, i może coś pokombinuje w temacie.
Jak dla mnie to takie dwa w jednym. Z jednej strony wydaje mi się że śpiewają już o końcu swojej kariery, a z drugiej, o tym co było (lub też nie było) miedzy nimi. Ale można to śmiało przenieść, na nasz świat i nasze życie. Bo dziennie na świecie są pary które się rozstają. A co za tym idzie wszystko się kończy. A pociąg na stacji to znaczy że spóźniliśmy się i (jest już za późno), albo że jest też ostatnia szansa na zmienienie czegokolwiek.
takie tam na szybko
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron