Znani fani t.A.T.u.

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Znani fani t.A.T.u.

Postprzez Kamil » 10 listopada 2008, o 15:52

Tutaj piszemy o znanych osobach (muzykach, aktorach, politykach itp.), którzy są fanami t.A.T.u., antyfanami itp.

Dobra o mnie wiecie wszystko, więc przejdźmy dalej :mrgreen:

TatuMusic napisał(a):Następca Julii Volkovej?
Zespół t.A.T.u. ma fanów na całym świecie - w Rosji, Ameryce Południowej, Japonii, Niemczech, krajach byłego ZSRR... . Tatuszkowej magii ulegają także znani - starsi fani pewnie pamiętają aferę, jaka powstała, gdy William, syn Księcia Karola, chciał w 2003 roku zaprosić skandalizujące Tatuszki na swoje urodziny.
Do grona znanych fanów t.A.T.u. dołączają chłopcy z niemieckiego zespołu Cinema Bizarre.

ZOBACZ 220
Niech Wam się nie wydaje, że to sympatyczna dziewczynka w różowej bluzce. Kiro to 20-letni facet i tak mówi o t.A.T.u.:
"Są we mnie zawsze. Co dzień towarzyszą mi ich piosenki"

O wielbieniu t.A.T.u. przez CB wspomniała nawet MTV ( ZOBACZ! ). Nas interesuje coś innego - ciekawy zespół... jego członkowie przypominają zadbane nastolatki, całują się na scenie... . Tak, całują - TUTAJ zobaczycie pocałunek podczas piosenki Malchik gay.
Kiro przypomina nam małą szaloną Julkę - uśmiech, podobne gesty, sposób poruszania się... .
W Czytaj całość... jeszcze Nas ne dagonyat i Ya shola s uma. Kupujecie to?


Słyszałem kiedyś coś o tym zespole - że lubią t.A.T.u. - "220" wymiata 8) Ten obok tego różowego ma zabójcze ruchy ^^ Nawet rosyjska MTV zrobiła o nich reportaż xD
Ostatnio edytowano 6 stycznia 2009, o 22:31 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Znani fani t.A.T.u.

Postprzez koko » 10 listopada 2008, o 16:19

Kamil napisał(a):Dobra o mnie wiecie wszystko, więc przejdźmy dalej :mrgreen:

:hahaha: good joke :hahaha:

A tak co do tematu to słyszałam, że Natasza Urbańska je lubi, ale pieron wie czy to prawda czy nie. xD
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 10 listopada 2008, o 17:16

Urbański przecież się za nie przebiera ^^ A... Doda je 'lubi' - ma do nich stosunek "ambiwalentny" 8)

No i Tomasz Lubert, który zakochał się w Julii - jak widać nie wygląda jeszcze tak okropnie, skoro ktoś na nią - prócz Parviza - jeszcze leci :mrgreen: Lubert o Tatu
Szkoda tylko, że to potwierdza, iż przeciętny Polak kojarzy t.A.T.u. tylko z NND. Z resztą wiele osób lubi AAU czy FOF, a nie wie czyja to piosenka. Ale to już skutek ich kontrowersyjnych pięciu minut - wymaga się od nich drugiego NND. Czytałem gdzieś ostatnio, że nie nagrały po NND żadnego przeboju. A np. AAU wielokrotnie pokonało na Popliście RMF kawałek Sugababes, który jest uważany za ich przebój, przedtem przecież większego i tak nie miały ^^

No i jeszcze Liber czy Doniu ganiał za którąś z dziewczyn po lotnisku w W-wie, ale w końcu nie dogonił xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 6 stycznia 2009, o 16:58

Kiro z zespołu Cinema Bizarre xD Ogólnie to chyba wszyscy członkowie tego zespołu lubią t.A.T.u. ... ^^
Przykładowy filmik: Kiro śpiewa 220
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Tentacle » 6 stycznia 2009, o 21:17

k.O.K.o. napisał(a):Przykładowy filmik: Kiro śpiewa 220

Ej, ta dziewczyna ma taki niski i męski głos, czy to tylko złudzenie, ehm... foniczne? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez koko » 6 stycznia 2009, o 21:20

Tentacle napisał(a):Ej, ta dziewczyna ma taki niski i męski głos, czy to tylko złudzenie, ehm... foniczne? :mrgreen:
To jest facet :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 6 stycznia 2009, o 22:25

No, to facet :D Nawet kiedyś poświęciłem mu newsa :P

Zespół t.A.T.u. ma fanów na całym świecie - w Rosji, Ameryce Południowej, Japonii, Niemczech, krajach byłego ZSRR... . Tatuszkowej magii ulegają także znani - starsi fani pewnie pamiętają aferę, jaka powstała, gdy William, syn Księcia Karola, chciał w 2003 roku zaprosić skandalizujące Tatuszki na swoje urodziny.
Do grona znanych fanów t.A.T.u. dołączają chłopcy z niemieckiego zespołu Cinema Bizarre.

Cinema Bizzare - "220"
Niech Wam się nie wydaje, że to sympatyczna dziewczynka w różowej bluzce. Kiro to 20-letni facet i tak mówi o t.A.T.u - "Są we mnie zawsze. Co dzień towarzyszą mi w życiu ich piosenki"

O wielbieniu t.A.T.u. przez CB wspomniała nawet stacja MTV . Nas interesuje coś innego - ciekawy zespół... jego członkowie przypominają zadbane nastolatki, całują się na scenie... . Tak, całują - TUTAJ zobaczycie pocałunek podczas piosenki Malchik gay. Kiro przypomina nam małą szaloną Julkę - uśmiech, podobne gesty, sposób poruszania się... . Kupujecie to?

Cinema Bizzare - "Ya shola s uma"

Cinema Bizzare - "nas ne dagonyat"
Ostatnio edytowano 6 stycznia 2009, o 22:26 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Tentacle » 6 stycznia 2009, o 22:35

k.O.K.o. napisał(a):To jest facet

Osz. Czyli trans, czy po prostu taki styl? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez TATYRUSSIA » 6 stycznia 2009, o 23:07

To jest TAKIE EMO COŚ :D Takie TOKIO HOTEL :D
Dla mnie chłopacy istna porażka :) Nie wiem co spowodowało ich rozpoznawalność w Kraju :P
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 8 stycznia 2009, o 15:32

W porównaniu z Tokio Hotel muzykę mają lepszą ;)
Szkoda tylko że same covery, to jednak sporo ujmuje zespołowi.

A popularność zapewne zawdzięczają temu że wzorują się na japońskich zespołach Visual Kei, a Japonia jest trendy ostatnio ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez P.i.B.i. » 17 listopada 2009, o 17:18

To Cinema Bizarre to kompletny koszmar... Dziwić się, że potem ludzie kojarzą homo z takimi trans-pedałami. Przecież Tatki nie były jakimiś chłopczycami, mimo swych poglądów. Myślałem, że gorszego zespołu od Tokio Hotel nie ma, a jednak... :|
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez koko » 17 listopada 2009, o 18:26

P.i.B.i. napisał(a):Dziwić się, że potem ludzie kojarzą homo z takimi trans-pedałami.
Twój post aż ocieka tolerancją. :eye: Ludzie.. Litości. :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez P.i.B.i. » 17 listopada 2009, o 20:08

Oj.. no może to tak zabrzmiało chamsko...ale nie miałem tego na myśli, niech sobie będą kim chcą, nie zabronię im tego.Chodzi o to co potem przeciętny człowiek pomyśli o homo, teraz świat owszem zauważa, że jest to powszechne, ale właśnie mówi, że jest dużo ,,pedałów,, a nie ludzi po prostu innych, powiem-wyjątkowych. TATU odowodniły, że to normalni ludzie, po prostu kochających innych. No a jak ktoś zobaczy chłopaka wyglądającego jak dziewczyna powie ,,gej,, , ,,pedał'' , taka metka zostanie przypięta potem do każdego ,,innego,, i to jest denerwujące i przykre. Właśnie o to mi chodziło, a nie obrażanie kogoś, więc jeśli tak ktoś to odebrał, to przepraszam. A tolerancyjny to właśnie jestem, w szczególności dla wartościowych ludzi,może po prostu trochę konserwatywny co do wyglądu... :|
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez ArX » 18 listopada 2009, o 00:54

A mi się tam podobają... :P Ich video oraz piosenki są super. :) Czekam na cały album i myślę, że mogę być ich fanem. 8) Image to image, a ten jest akurat w moim guście. Shin jest śliczny. :love: :coctail:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Mirva » 18 listopada 2009, o 10:56

Nie no trochę gustu ludzie :shuffle:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron