Czy wstydzicie się przyznać, że słuchacie t.A.T.u. ?

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Czy wstydzicie się przyznać, że słuchacie t.A.T.u. ?

Postprzez Pofyrtaniec » 5 grudnia 2008, o 18:16

No więc jak w temacie ;)

Ja pamiętam, że czasami unikałem odpowiedzi jakobym słuchał t.A.T.u. :P Przyznaję się bez bicia. Niektórzy ludzie po prostu są tak zidiociali, że nie dociera do nich, że one nie są już lesbijkami. No i ogólnie uważają taką muzykę za chłam.

Częściej jednak mówię prosto z mostu, że słucham t.A.T.u. i mam w tyłku reakcję tej osoby. Wszyscy u mnie w klasie zawsze wiedzieli, że szaleję za Julią i Leną no i nie mają z tym problemów [mądra klasa :lol: ].

Ostatnio jednak jak nuciłem Brydzie to jedna dziewczyna spytała mnie czy jej słucham, odpowiedziałem, że jej nowy album jest całkiem fajny. Mało mnie zmierzyła, mało :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez makolej » 5 grudnia 2008, o 18:38

Ja czasem się wstydzę przed kolegami z klasy,ale niezbytnio
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez Tentacle » 5 grudnia 2008, o 18:53

PoFyRtAnIeC napisał(a):Niektórzy ludzie po prostu są tak zidiociali, że nie dociera do nich, że one nie są już lesbijkami.

Ej no, Pofyrt - one się tym wypromowały, dlatego takie kojarzenie jest całkiem uzasadnione. Szczerze mówiąc, to jeszcze rok temu w ogóle nie słuchałem Tatu i miałem podobne podejście. Ale jeżeli ktoś się bardziej zainteresuje tematem i wszystko "obczai", to opinia może się zmienić. Dlatego teraz promowanie zespołu jest bardzo ważne, by podejście wielu osób i kojarzenie z lesbijkami i sukienkami w kratę się zmieniło. I na podsumowanie myślę, że początkowy image był totalnie beznadziejny :dead:

A co do pytania w temacie - mówię otwarcie, że słucham, często dodając, że dziewczyny przeszły sporą metamorfozę - bo przeszły, czyż nie? 8)
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Piret » 5 grudnia 2008, o 19:16

Ja się nie wstydzę, że słucham muzyki dziewczyn. I nie będę się wstydzić.
Odnajduję w ich muzyce wartości, które mi bliskie. ^^
Nie obnoszę się z tym, że je słucham, zainteresowani o tym wiedzą. I szanują to.
Kiedyś miałam sytuację w szkole, gdzie jakaś dziewczyna zapytałam mnie czego słucham aktualnie [bo słuchałam mp3]. Odpowiedziałam jej, że Tatu. Ona na to odparła, że przecież tego się już nie słucha, bo są inne zespoły na topie...
Każdy słucha to co mu odpowiada. Wstydzić się tego co sie lubi to tak jakby nie być szczerym w stosunku do samego siebie. :P
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Pofyrtaniec » 5 grudnia 2008, o 19:24

Piret napisał(a):Ona na to odparła, że przecież tego się już nie słucha, bo są inne zespoły na topie...

Chciałbym poznać tę dziewczynę... :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 6 grudnia 2008, o 11:36

Ja się nie wstydzę :D Jak ktoś pyta jakich zespołów lubię słuchać to oczywiście na pierwszym miejscu wymieniam tatuszki :lol2: :P
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez pan tratata » 8 grudnia 2008, o 15:59

Szczerze kiedyś myślałem o tym jak moi znajomi będą reagować na to że słucham t.A.T.u. Dla próby, powiedziałem mojemu koledze że je słucham, a on, jakby nic tylko zdziwił się że one jeszcze istnieją.
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Tyraf » 8 grudnia 2008, o 17:57

Na początku bardzo się wstydziłem przez to że część moich kolegów jest nietolerancyjnymi metalami :P Ale wreszcie się przełamałem i zacząłem normalnie o tym mówić, a nawet chwalić się tym ^^
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez hutorianka » 19 stycznia 2009, o 14:21

Ja się troszkę wstydzę uczciwie mówiąc bo większość osób na moich studiach (ludzi od 20 lat wzwyż) tego nie słucha. Obciach był jak włożyłam pendrive'a do kompa babki od psychologii , żeby mi materiały przegrała a tam były zdjęcia Tatu, wstyd na całą sale i skończyło się , że przy egzaminie zerowym ustnym mnie oblała :/ :|
Ostatnio edytowano 19 stycznia 2009, o 14:22 przez hutorianka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
hutorianka
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 października 2008, o 17:03
Lokalizacja: Łódź/Donieck

Postprzez Lena220 » 19 stycznia 2009, o 15:44

Ja się szczerze kiedyś wstydziłam , ale teraz mi przeszło :P teraz każdych zamęczam by ze mną rozmawiali o tatuszkach ^^ z każdym muszę o nich pogawędzić :D nie ma przepuść :D
Ya soshla s uma , Mne nużna ona... ;*
Avatar użytkownika
Lena220
Nowy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18 listopada 2008, o 19:42
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Postprzez olakowa1997 » 13 marca 2009, o 19:19

Szczerze przyznam że się wstydziłam... i jak czytałam, że wszyscy co lubią słuchać ich muzykę się ich nie wstydzą, to mi się głupio zrobiło... Więc dzisiaj z koleżanką chodziłam po osiedlu i kogo spotkałyśmy to mówiłyśmy mu że lubimy tatu... A oni się tak patrzą ale dobra... Ja mam 12 lat i na infie trzeba było napisać na kompie referat o swoim hobby i ja napisałam o tatu... A taka koleżanka powiedziała że ja jestem lezbą że pisze o lezbach... A pani mówiła że to moja sprawa jakiej muzyki słucham i mogą się ze mnie śmiać, ale ja i tak będę tego słuchała... 8) Więc jak komuś się to nie podoba to coś mu w dupe. :nunu:
Ostatnio edytowano 13 marca 2009, o 19:24 przez olakowa1997, łącznie edytowano 1 raz
olakowa1997
 

Postprzez ~Shaggy. » 13 marca 2009, o 19:54

Ja z początku zastanawiałem się jak kumple zareagują na to, że słucham tatu, ale było spoko i ciągle jest. Jakoś nikt się do mnie o to nigdy nie czepiał, a i kilka osob z mojej klasy też ich słucha. Ostatnio kumpel puścił na całą klase "nas ne dogoniat" z koma.. ludzie się popatrzyli z zaciekawieniem i reakcja była normalna. Sporo osób widziało moje arty tatu i też nigdy nie słyszałem jakiegoś docinka na ten temat. Określenia typu "pedał" są wyjątkiem bo są urzywane dość często i to w stosunku - każdy do każdego... każdy na siebie ciska, ale w formie nie groźnego głupiego żartu, a nie, żeby komuś dopiec. ;)
Obrazek
"Sztuka sługą 'polityki'. Czemu bracie robisz k*rwe z muzyki?!"
Avatar użytkownika
~Shaggy.
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 21:27

Postprzez Dizelkowi » 22 marca 2009, o 11:37

Nie którzy nie wiedzą co to za zespół więc mówię, czasem jest tak że krytykują, ale ja zaraz zaczynam szczekać na nich i mówię, że " wszelkie komentarze proszę zostawić dla siebie " i kończą swą wypowiedź.... :D
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez zmijka2222 » 22 marca 2009, o 20:25

A ja mam ten problem, że pochodzę z małej wioski co jest zamknięta na coś innego co jest uznane w dzienniku uznań... nieraz chciałabym porozmawiać z kimś na temat tatuyszek, ale moja pozycja geograficzna mi na to nie pozwala... a tak chciałam bym porozmawiać o nich z kim kolwiek...
Music Is My Extazy!!!
Avatar użytkownika
zmijka2222
Nowy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 7 grudnia 2008, o 09:01

Postprzez Maganuna » 27 marca 2009, o 19:01

Ja się tam nie wstydzę, pomijam fakt, że otaczam się ludźmi którzy wiedzą, że moich gustów się nie krytykuje :P To generalnie wisi mi to co kto myśli o tym czego słucham itd. Nie uważam , żeby moje gusta w żaden sposób były jakieś ujmujące czy coś. Nie słucham w końcu żadnych goś andrzejewicz, blogów i innych pokemonów, tylko normalnej muzyki na poziomie, której oczywiście nie każdy musi lubić, ale nie oznacza to, że ma mnie ktoś z tego powodu negować czy coś :)
Z resztą t.A.T.u między innymi to akurat promuje gdzie się da :)
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron