Czy wstydzicie się przyznać, że słuchacie t.A.T.u. ?

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Cari_Kari » 18 kwietnia 2009, o 19:58

Ja się nie wstydzę, że słucham t.A.T.u. Od samego początku ich słuchałam.Później była lekka przerwa,ale znowu ich słucham.Ich muzyka najlepiej mi wpada w ucho i nie nudzi jak inne piosenki. Jeśli ktoś się mnie pyta "Jaki jest Twój ulubiony zespół ja bez namysłu odpowiadam "t.A.T.u". I mam gdzieś to, co inni myślą o tym . Każdy słucha tego co chce. ;]
"... Och I wish I was a fly on the wall..."
Avatar użytkownika
Cari_Kari
Nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 marca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Z Polski

Postprzez Lacrima » 7 czerwca 2009, o 22:10

zmijka2222 napisał(a):A ja mam ten problem, że pochodzę z małej wioski co jest zamknięta na coś innego co jest uznane w dzienniku uznań... nieraz chciałabym porozmawiać z kimś na temat tatuyszek, ale moja pozycja geograficzna mi na to nie pozwala... a tak chciałam bym porozmawiać o nich z kim kolwiek...

Ja tak miałam na samym początku, właśnie dlatego :shuffle: Tylko rodzina cierpiała na tym, bo w głośnikach non stop Tatu xD
Teraz się nie wstydzę ^^ Wręcz inni muszą ścierpieć fakt, że słucham ich xD... i słuchają razem ze mną ^^ Ilu ludzi już porusyfikowałam w ten sposób... :>
Ostatnio edytowano 12 czerwca 2009, o 13:39 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Sasza » 8 czerwca 2009, o 14:20

Nigdy nie miałam z tym żadnego problemu. Mało tego, w domu Tatu leciało i nadal leci na okrągło. Moja mama uwielbia ich piosenki :lol: i sama była naszym DJ...A teraz mam od tego Anię :love:
Sasza
 

Postprzez Patela » 8 czerwca 2009, o 15:55

Ja ostatnimi czasy miałam z dwoma osobami taki problem ... ' pff weź to wyłącz ' albo ' słuchasz tych lesb co się całowały pod publiczke ' ale jednym słowem s*am na to ! i będe ich słuchać nawet jak będe starą babcią to wnuczki w to wkręce xDD ! i tak apropo ... nikt nie powinien się wstydzić tego jakiej muzyki słucha ... zawsze po % śpiewam z moją przyjaciółką '-malchik gay' , 'nas ne dogonjat' i inne takie przeboje i zaje*iście sie przy tym bawimy :)) :coctail: :chupa:
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez tyCi-Tyci » 12 czerwca 2009, o 13:36

Ja osobiście nie musze się przyznawać!
Słucham t.A.T.u na cały regulator i w sumie to wszędzie gdzie się tylko da...
Wręcz nie rozstaje się z mp3 XD...
Więc wszyscy słyszą co słucham xD^^
Wielu robiło wredne komętaże na ten temat które puszczałam mimo uszu!
Moja frędka kiedyś jeszcze w czasach gim zbojkotowała t.A.T.u nerwy mi puściły
i się na nią żuciłam xD^^ :nunu:
Od tamtej pory już nikt mi tego nie...wytykał xD^^
Klawisze Pianina Są Czarne I Białe A Grają Jak Milion Kolorów W Twojej Podświadomości xD <3...
Avatar użytkownika
tyCi-Tyci
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 czerwca 2009, o 21:11
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Lacrima » 12 czerwca 2009, o 13:40

tyCi-Tyci napisał(a):Moja frędka kiedyś jeszcze w czasach gim zbojkotowała t.A.T.u nerwy mi puściły
i się na nią żuciłam xD^^ :nunu:

Ja koleżankę w gimnazjum pobiłam, bo nie oddała mi płyt z ich piosenkami xD
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Patela » 12 czerwca 2009, o 17:48

U mnie też wszyscy słyszą t.A.T.u. jak odpale głośniki to biba na 102 xD
[ apropo tego bicia się to mogę powiedzieć że jak byłam mniejsza to na takim boisku osiedłowym pewna dziewczyna zjeżdzała je .. wku*wiłam się i sypłam jej piaskiem w oczy aż jej łzy zaczęły lecieć :evil: .. ale to było jak miałam 10 lat :lol2: ]
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez kasjer » 5 sierpnia 2009, o 02:05

u mnie z tym luzik ale kumple sie zdziwili bo zawsze sluchalem (i bede) instrumental metalu wiec zaskoczenie bylo
Jeśli obrażasz t.A.T.u strzel sobie w łeb zanim ja cie dopadnę...
Avatar użytkownika
kasjer
Początkujący
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2 sierpnia 2009, o 20:52
Lokalizacja: Toruń

Postprzez micha21 » 5 sierpnia 2009, o 03:26

U mnie w pracy wiedzą że lubie Tatu. Jak w radiu leci AAU to zradości podskakuje. A ostatnio nagrałam sobie płyte do samochodu i jest to Tatu. Więc otwarta szyba i muza w takie dni jak teraz, i wszystko jasne:D
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Pofyrtaniec » 5 sierpnia 2009, o 06:20

U mnie ostatnio w pracy nie działało radio to puściłem t.A.T.u. z komórki ^^ Leciał Malchik Gey a kierowniczka i zastępczyni nawet nic nie powiedziały ^^ Tylko jedna dziewczyna później śpiewała NND xD
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez KatinaVolkova » 6 sierpnia 2009, o 23:43

shadow napisał(a):I one nie zerwały z lesbijskim wizerunkiem. Fakt może już tak nie pokazują jak to ''lubią'' dziewczynki i nie chodzą w spódniczkach w kratkę, ale nadal zachowują się jak para. I w piosenkach poruszają ten wątek. Na tym bazuje wizerunek t.A.T.u. i nie ma co się od tego odcinać. :)



Tak myślisz ?? A ja się właśnie obawiam najgorszego ....., że one już nic do siebie nie czują :(
Bo i nawet się nie spotykają ze sobą :(
Boję się, że to już nie te czasy jak się namiętnie całowały, obdarzały miłością, czułością itp.
A teraz ?? Nie ma tego ....
Nawet na Viva Comet jak śpiewały ATTSS to nie całowały się tylko odeszły od siebie :(

A jeśli chodzi czy się wstydzę ......... Okey.. Powiem prosto z mostu.
Boję się przyznać, że ich słucham bo chcę ominąć najgorsze komentarze :(
A wiem, że zaraz byłby śmiech i szydzenie, że ich słucham.
Nawet moja mama mówi, że mam dziwny gust i może zmieniłam orientację i podobają mi się dziewczyny niż chłopcy ..... powaga....
Nic nawet nie mogę pogadać z młodą o t.A.T.u. bo zaraz mówi, że nie chce o nich słyszeć .....
Więc nie mam z kim pogadać o nich. Nawet śpiewać piosenki bo zaraz będzie czego słucham.
A ludzie są tacy, że kojarzą je właśnie, że lesbijkami są i jak też można ich słuchać ......

Ech ..... Co ja mam robić...... doradźcie...... A po prostu kocham na zabój t.A.T.u.
A najbardziej jak były małe i zadziorne i potem w wieku 18 lat i 20 też były koffane :*


I teraz też są nadal :) Tylko, że już nie chodzą wszędzie razem, nie trzymają się za ręce jak dawniej było i nie udzielają razem wywiadów. To smutne :(
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Vedis » 7 sierpnia 2009, o 09:10

Mi trochę głupio się przyznać, bo zadaję si,ę głównie z metalami. Ale na moim laście tatuszki są już na 6 miejscu . W sumie to teraz nikt mi nie dokucza, ale w gimnazjum dziewczyny się ze mnie zbijały. Ale ja to zawsze byłam kontrowersyjna... Najpierw zbijali się z tego, że słucham tatu, potem z tego, że sama zakochałam się w dziewczynie :D

A teraz mam chłopaka;P Dziwne, nie?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 13 września 2009, o 14:08

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez olakowa » 13 września 2009, o 17:19





Też tak miałam. Byłam w szkole i zapomniałam wyciszyć telefonu, a oszywiście ktoś musiał zadzwonić. Wszyscy się śmiali nawet baba od matematyki ,choć zazwyczaj jest poważna. :blush:
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kasjer » 13 września 2009, o 17:38

Ja też tak miałem parę razy ale teraz staram się nie zapomnieć o wyciszeniu telefonu, a t.A.T.u nawet w domu nie słucham bo siostra się czepia coś jak "Wyłącz te lesbijskie gówno" ale w takich sytuacjach łapie za gitarę full petarda w głośniki i wylane jajca we wszystko bo t.A.T.u jest bogiem a muzyka nałogiem. Po prostu ludzie nie rozumieją że mam swój świat i nie słucham hip-hopów ani gwiazdeczek które świecą przez miesiąc i znikają w otchłani...
Ale ze mnie poeta.... ;)
Jeśli obrażasz t.A.T.u strzel sobie w łeb zanim ja cie dopadnę...
Avatar użytkownika
kasjer
Początkujący
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2 sierpnia 2009, o 20:52
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron