Która lepiej śpiewa

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Która lepiej śpiewa

Postprzez Patrycja » 23 grudnia 2008, o 16:53

Piszcie czyj głos podoba wam się bardziej, Leny czy Julii?

Pofyrt: Wypowiedz się sama na temat.
Posty zawierające jedynie imię dziewczyny będą usuwane. Należy uzasadnić swój wybór.
Ostatnio edytowano 23 grudnia 2008, o 18:06 przez Patrycja, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Pofyrtaniec » 23 grudnia 2008, o 17:21

Trudno porównywać ich głosy. Jeden jest całkowicie różny od drugiego. Lena ma taki spokojny, senny, uspokajający głos, Julia natomiast silny, chrapliwy, drapieżny [?]. W ciągu tych 10 lat także się bardzo każdej zmienił. Jak dla mnie to oby dwa są dobre, a w połączeniu dają to tatuszkowe "coś".
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 23 grudnia 2008, o 17:21

Temat idealny do trollingu. Ktoś mądry powiedział że o gustach się nie rozmawia.
To się nadaje na ankietę, a nie na temat. Bo własnego gustu nawet nie można uargumentować. I co? mamy nabijać posty pisząc tylko "Julia" i "Lena"? Bez sensu.

Barwy mają zupełnie różne, mi bardziej odpowiada głos Leny. Poza tym uważam że Lena o wiele lepiej radzi sobie przy śpiewaniu na żywo.
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tentacle » 23 grudnia 2008, o 19:39

Podobnie jak z wyglądem - wzloty i upadki, jednej i drugiej ;)
Zawsze sądziłem, że Lena ma ładniejszy głos. Teraz to już naprawdę nie wiem. Tak jak napisał Pofyrt - obie brzmią najlepiej.
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez koko » 23 grudnia 2008, o 20:53

Tak jak już Pofyrt powiedział - laski mają różne głosy. Całkowicie różne.
W sumie to zależy co kto lubi i co komu odpowiada. Moim zdaniem Lena ma lepszy głos, ale zdarzają jej się wpadki ( przykład: występ w Argentynie - o Jezuuuu xD ). Tak samo jak Julii, która ma dość oryginalny głos. :D
Wzloty i upadki - zdarzają się :P
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Lena220 » 24 grudnia 2008, o 09:42

Nie wiem która lepiej śpiewa a wolę głos Leny :D jest delikatny i przyjemny do posłuchania :D zupełnie jak mój :lol2:
Ale i tak jeśli się wybiera trzeba wziąć pod uwagę ze Julia miała operacje xD
Ya soshla s uma , Mne nużna ona... ;*
Avatar użytkownika
Lena220
Nowy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18 listopada 2008, o 19:42
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Postprzez TATYRUSSIA » 24 grudnia 2008, o 11:39

Nie jestem w stanie stwierdzić która lepiej...
Po prostu pasują do siebie...

Lena - delikatny spokojny głos.
Julia - zadziorny, chropowaty mocny!
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez träumerei » 26 grudnia 2008, o 22:42

Lena chyba ma lepszy głos,ale nie brzmiał by tak ciekawie z nietypowym Julki ;p.
Avatar użytkownika
träumerei
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 listopada 2008, o 11:48

Postprzez ProsteRuchy » 2 stycznia 2009, o 14:00

Ogolnie żadna z nich nie jest dobrą wokalistką. Jednak live w wykonaniu Leny wypada przewaznie lepiej niż w udziale Julii. Zresztą Lena pokazała że nawet bez Julii potrafi zaśpiewać sama utwory tatu. Według mnie był to jej najlepszy występ Live i marze o studyjnej wersji Beliy Plaschik w ktorej to ruda wykonuje refren.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Piret » 2 stycznia 2009, o 22:20

Nie faworyzuje żadnej względem stylu śpiewania :P Obydwie śpiewają dobrze ^^
Jedna uzupełnia drugą... Tam gdzie Lena nie mogłaby zaśpiewać ze swym subtelnym głosem, tam wchodzi Julia ze swoją charakterystyczną chrypką. Gdyby śpiewały same, nie dzieląc się partiami nie byłoby tej "tatuszkowej" magii. ;) W końcu jako duet tworzą Tatu i bez którejkolwiek z nich to już nie byłby ten zespół ^^
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Artur » 2 stycznia 2009, o 22:34

Ciekawszą barwę ma Julia, jednakże śpiewać na miarę wokalistki moim zdaniem nie potrafi. Jej sposób śpiewania jest dość prosty, monotonny, jak mamy którą śpiewa dziecku kołysankę.(gdyby nie krzyczała na 1 albumach tylko śpiewała(!) zapewne teraz by i lepiej śpiewała i nie chrypiała tak). Lena z kolei na dość pospolitą barwę ale u niej widać już jakąś zmianę głosu, zmianę tonacji, stara się śpiewać jakoś z sercem, a nie tylko wyśpiewywać to co ma na kartce. Jej głoś dojrzał, jest bardziej wyszkolony niż Julii. Jeśli miałbym wybierać, to oczywiście Lena.
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez cosma » 12 lutego 2009, o 11:38

w Досчитай до ста nie moge wylapac drugiego glosu ;/

Swoja droga obie ładnie spiewaja i basta :mrgreen:
cosma
 

Postprzez Vedis » 31 marca 2009, o 12:08

Moim zdaniem to oczywiste, że najlepiej piosenki wyglądają, gdy tatuszki śpiewają razem... W końcu na tym polega urok tatu.

Ale którejś głos w końcu musi się bardziej podobać, czyż nie? ;)

Oczywiście - Mi bardziej pasuje głos Julii :luv: Jest ciekawszy, taki zachrypnięty...

Leny głos bardzo mi się podoba, gdy ona piszczy... Np. ślicznie zaśpiewała "Can you see me now?". Ale gdy śpiewa normalnym głosem, to już mi się jej wokal aż tak bardzo nie podoba.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez h.O.P.e » 26 kwietnia 2009, o 16:35

Julia ma taką boską chrypke :nana: Dużo bardziej podoba mi sie głos Julii bo bo jest bardzo oryginalny a Lena śpiewa jak taka wsiowa baba :lol2: <żart> :ups:

W piosence " Craving (I Only Want What I Can't Have) " jest taki moment w którym dziewczyny tak słodko krzyczą i tam można usłyszeć różnice miedzy tymi głosami (a wg. mnie jest naprawde spora ;) )

A jezeli chodzi o to która lepiej śpiewa na żywo no to niestety musze przyznać że Lena bo Julia troszke fałszuje :/
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Vedis » 26 kwietnia 2009, o 19:43

Obydwóm się zdarza fałszować... Ale fakt, Julia czasem nie wyrabia przy końcówkach. Podobno to dlatego, że śpiewa przez gardło, a nie przez przeponę. (Swoją drogą to dziwne, że przez tyle lat nie nauczyli jej śpiewać)

W Craving akurat Lena śpiewa prześlicznie, ale np. w Perfect Enemy, czy w Obezjanka Nol, Julia śpiewa o wiele ładniej od Lenki;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron