Która lepiej wygląda

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ~Shaggy. » 22 marca 2009, o 12:51

Lena ponad wszystko i wszystkich <3 Kocham jej urodę i te kręcone rude włosy. :luv:
Obrazek
"Sztuka sługą 'polityki'. Czemu bracie robisz k*rwe z muzyki?!"
Avatar użytkownika
~Shaggy.
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 21:27

Postprzez h.O.P.e » 22 marca 2009, o 19:41

Wg. mnie to lepiej wygląda Julia bo ubiera się tak hemm.... czasowo :mrgreen:, ale z drugiej strony nie podobają mi się u niej te eksperymenty :eye: ... a co do Leny to podoba mi się w niej to ze jest taka naturalna i to jest jej wielki plus ;)
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Vedis » 31 marca 2009, o 12:04

Jeśli chodzi o styl ubierania to zauważyłam, że przeważnie ładniej ubrana jest akurat... Lena. Ale bywają wyjątki. W każdym bądź razie, gdy liczę zdjęcia, w kategori, która lepiej się ubrała wygrywa Lena. Lena wygrywa również jeśli chodzi o fryzurę. A Julia wygrywa jeśli chodzi o to, która po prostu ładniej wyszła :)

Moim zdaniem pytanie jest zbyt ogólne...

Jeśli chodzi o wygląd to ładniejsza jest oczywiście Julia. Miała ładniejsze rysy twarzy (Bo nie wiem, czy można mówić, że obecne rysy twarzy są JEJ). Oczka, uśmiech, kiedyś miała naprawdę idealne usta.

Jeśli chodzi o figurkę to szczuplejsza jest Julia, ale Lena ma ładniejsze piersi.

Jeśli chodzi o włosy to zależy kiedy... Czasem Julia ma świetną fryzurę, czasem beznadziejną. Lena prawie zawsze ma takie samo włosy. Ale ogólnie to wolę brunetki od rudych.

Co do ubrań to już się wypowiedziałam.

A jeśli chodzi o makijaż to zdecydowanie wygrywa Lena.

Ale ogólnie to ja wolę Julię.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Cari_Kari » 18 kwietnia 2009, o 19:42

Mnie od samego początku podobała się Lena-jest taka naturalna,ma naturalne piękno w sobie,nie eksperymentuje z wyglądem,ubiera się schludnie. Ale do Julii nic nie mam-też fajnie wygląda,nieźle się ubiera a aktualnie jest fryzura strasznie mi się podoba,lecz włosy Lenki od zawsze mi się podobały...te jej loczki mmm :zako3:
"... Och I wish I was a fly on the wall..."
Avatar użytkownika
Cari_Kari
Nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 marca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Z Polski

Postprzez SnegoSmiles » 22 kwietnia 2009, o 15:58

Aaach, oczywiście że Lena... Szczególnie na koncercie Viva Comet :luv:
Ostatnio edytowano 22 kwietnia 2009, o 17:17 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Lacrima » 7 czerwca 2009, o 22:00

Która lepiej wygląda? - czyli, która lepiej TERAZ wygląda?

LENA

Lena wygląda lepiej.
Jeśli chodzi o ubiór, to wiadomo, że jak jakaś nowość się pojawi, to Julia już to nosi. Ale ubrać się i lepiej wyglądać? Przecież jakby Lena się ubierała, to by wyglądała o nieba nieb lepiej. Jeśli chodzi o urodę - bez względu w czym (no dobra... na Eurowizji Julia xD), ale i tak Lena.
Podoba mi się jej skromność i naturalizm. Julii tego brakuje. Gdyby się na solarium i te operacje plastyczne nie rzuciła, byłaby może miss świata... Ale to co się z nią stało... Nie życzę tego nikomu :rolleyes: Była kiedyś taka piękna... :shuffle:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Sasza » 8 czerwca 2009, o 14:29

Boziu, oczywiście zawsze i wszędzie LENA!!! Cudowny, ognistowłosy Anioł...
:love: Ehm, a tak mniej górnolotnie - naturalna, dobrze ubrana i na szczęście bez żadnych sztucznych dodatków... :pray: Czego o Julii nie mogę powiedzieć, choć na początku tez prezentowała się całkiem całkiem.
Sasza
 

Postprzez Patela » 8 czerwca 2009, o 15:58

Lena jest taka śliczna że aż nie umiem tego opisać xDD :luv:
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez micha21 » 8 czerwca 2009, o 17:00

Już kiedyś pisałam że jak powstało Tatu to wolałam Julkę. Mała, czarna, wszędzie jej pełno. Trochę takie moje odbicie. A Lena taka szara myszka i ruda. Jakoś tak ostrożnie podchodziłam do rudzielców. Ale wtedy to były nastolatki, manipulowane dziewczynki. Dziś to są dorosłe kobiety które odpowiadają same za siebie, które tworzyć będą osobne projekty. Kazda sama siebie ubiera i widać kto ma jaki gust, kto się najbardziej zmienił przez te 10 lat. I zdecydowanie na plus wyszło to Lenie. Piękna kobieta, która ma raczej czekoladkowe włosy, nie rudo marchewkowe. która potrafi się skromnie ubrać ai tak wygląda pięknie. Czasem jakis dodatek i już jest jak królowa. Lekko podkreślone oczy, minimalny makijaż. No krótko naturalna kobieta, która nie musi sie upiekszac bo i tak piękna jest.
Julia tak sie zmieniła może to wina tego pana P. bo kasę ma bo daje co chce. Nie wiem nie jestem między nimi by to wiedzieć, ale jedno jest pewne. Julia kocha eksperymenty, nie kocha własnego ciała. O gustach się nie mówi, ale raczej jej styl mi nie odpowiada. Co z tego że ma drogie markowe ciuchy i dodatki jak nie potrafi tego razem dobrać zero myślenia. Wszytsko wygląda okropnie.
Podsumuje to tak Lena pokazała że po sukcesie jaki miała ta grupa woda sodowa nie uderzyła jej do głowy, w przeciwieństwie do Julii. Jeśli miałabym wybierac to Lena bez dwóch zdań, bio jestem pewna że gdyby taka Lena była moją lub waszą przyjaciólką nie opuściłaby was gdy będziecie potrzebowac pomocy i wsparcia. A Julia nie jestem tego pewna ale szybko by o was zapomniała.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Patela » 9 czerwca 2009, o 06:28

Dokładnie zgadzam się z postem wyżej .. kiedyś Julka była taką fajną 'roztrzepaną ' w dobrym tego słowa znaczeniu dziweczyną ... i moim zdaniem bardzo ładnie wyglądała ... a jak sobie porobiła te operacje to już bez komentarza :bum: ... nie były jej potrzebne ! a Lena jest piękna bez upiększeń ust czy nie wiem czego tam jeszcze ... :luv:
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez tyCi-Tyci » 11 czerwca 2009, o 22:46

Gdyby Julia nie zmieniła swojego imagu to napisała bym że ona, lecz iż zrobiła co zrobiła to napisze że Lena i to o... wiele lepiej!
Byłam bardzo za Julią niestety...
Yhh czy ja jej kiedyś to wybacze?
Tego nie wiem! Lena jak zawsze oryginalnie i niepowtarzalnie,
Lene jest bardzo ciężko skopiować, ma bardzo uroczą nature,
niezmienną! I za to ma u mnie wielki szacunek!!!
xD^^ ;)
Klawisze Pianina Są Czarne I Białe A Grają Jak Milion Kolorów W Twojej Podświadomości xD <3...
Avatar użytkownika
tyCi-Tyci
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 czerwca 2009, o 21:11
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Vedis » 14 czerwca 2009, o 13:52

Moim zdaniem Julcia ostatnio bardzo wyładniała. Na najnowszych sesjach wygląda olśniewająco. Te usta już nie są takie wielkie jak kiedyś... Mi się najmniej podobała za czasów D&M, gdy chodziła w takiej głupiej peruce i ostrym makijażu. A teraz jest niezwykle przepiękna, tak samo jak zawsze :D Ja zawsze będę za nią szaleć.

Lena ma ciekawą urodę, ale myślę, że gdyby nie sława, byłaby zwykłą dziewczyną... Na zdjęciach bez makijażu wygląda bardzo pospolicie. Mam często wrażenie, że ona jest pięknością tylko dzięki stylistom.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron