Która lepiej wygląda

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Która lepiej wygląda

Postprzez Patrycja » 23 grudnia 2008, o 17:51

Moim zdaniem lepiej wygląda Lena dlatego, że jest blada i ma długie rude włosy ;)

Pofyrt: Wypowiedz się sama na temat.
Ostatnio edytowano 23 grudnia 2008, o 18:05 przez Patrycja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Pofyrtaniec » 23 grudnia 2008, o 18:04

No nie można się oszukiwać. Julia często wygląda o wiele korzystniej od Leny. Moim zdaniem Lena najgorzej wyglądała w trakcie promocji D&M... te włosy i ten strój z AAU... Po prostu masakra. Ostatnio jakoś się wyrobiła ;]

Pomimo mojej wielkiej sympatii do Leny, muszę powiedzieć, że częściej lepiej wygląda Julia :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 23 grudnia 2008, o 18:30

Lena ma bardziej oryginalną urodę, która przy właściwej oprawie wygląda oszałamiająco. Niestety (albo i stety) zazwyczaj lepiej wygląda Julia, która jest "dobrze zrobiona" mimo nadużywania solary, ogromnych warg i częstych wpadek w przypadku ubrań.

Podsumowując: Gdyby Lena bardziej o siebie dbała... ;)

(Oczyma wyobraźni widzę następny temat: "Która jest mądrzejsza?" :lol: )
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tentacle » 23 grudnia 2008, o 19:37

PoFyRtAnIeC napisał(a):te włosy i ten strój z AAU... Po prostu masakra

Jeżeli chodzi o AAU, to Lena jeszcze nie wyglądała tragicznie - gorzej wg mnie z tą grzywą w Ludi Invalidy :bum: Za to Julia w AAU w stroju lumpeksowym - tragedia. Wolę sobie tego nie przypominać i zapomnieć, że to było t.A.T.u. :coctail:

Wracając do teraźniejszości - są zdjęcia, na których Lena albo Julia wypada niekorzystnie. Ogólnie Lena częściej wygląda na wieśniaczkę (szczerze!), ale z makijażem wygląda bosko. Julia też ma swoje gorsze dni - jeszcze te rybie usta - więc różnie bywa.

Jeżeli jednak mam zadecydować - Lena ładniejsza, bo bardziej naturalna :luv:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Alexander » 23 grudnia 2008, o 19:45

Tentacle napisał(a):Jeżeli chodzi o AAU, to Lena jeszcze nie wyglądała tragicznie - gorzej wg mnie z tą grzywą w Ludi Invalidy :bum:


Grzywka z LI jest śliczna :nunu:
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Pofyrtaniec » 23 grudnia 2008, o 19:47

Alexander napisał(a):Grzywka z LI jest śliczna :nunu:

Popieram :D

Tentacle napisał(a):Jeżeli chodzi o AAU, to Lena jeszcze nie wyglądała tragicznie - gorzej wg mnie z tą grzywą w Ludi Invalidy :bum:

Nie chodzi mi o teledysk, lecz o występy z tamtych czasów. Krótkie kręcone włosy na każdym koncercie. Rzygać się aż chce :bum:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mishi » 23 grudnia 2008, o 20:46

Dla mnie zawsze Lena ładniejsza się wydaje a to że ubiera się jak ubiera to nie moja wida ;) Chodzi o naturalność i jej figure ;) Bardzo mi się podobają jej loki :D

Co do Julii (za dużo siebie chudej widze to może dlatego) jest za chuda no i za bardzo dba o siebie, za dużo tej solarki, "tapety" jak na Cometach ta szminka :P Ale super ma fryzurkę :D chociaż jak na chłopaka jest ścięta to już mniej mi się podoba :P
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez koko » 23 grudnia 2008, o 20:47

Zawsze miałam sentyment do Leny i tak pozostanie. Mogłaby wyjść w worku na śmieci, z rozczochraną głową, a i tak będzie beautiful.. :luv: (no dobra może troche przegięłam.. xD)
Szczerze mówiąc kiedyś dawno, dawno temu powiedziałabym, że Julia lepiej wygląda, ale patrząc na usta.. nadmiar solaru itp itd Wiecie o co mi chodzi czyż nie? :D :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Tyraf » 23 grudnia 2008, o 21:32

Teoretycznie Julia wygląda lepiej. Ubiera się lepiej. Ma zazwyczaj modne ciuchy. I wygląda no... świetnie. Potrafi wyglądać dobrze, mimo częstych odwiedzin w mikrofalówce, a usta uważam za wybryk ;P
A Lena? Cóż... Lena zazwyczaj ubiera się gorzej. To co miała na RMA to była po prostu porażka. Jakby zapomniała dolnej części ubrania - jakiś spodni czy może spódnicy, spódniczki. Na dodatek to co czasami ma na włosach może przerazić.

Mimo to... Uwielbiam Lenę. Kocham ją za naturalność, za to że nie przesadza. Nie musi wyglądać jak seksbomba (Yulia? :P) aby być piękną. Dla mnie we wszystkim potrafi być śliczna. Nawet w worku na śmieci z rozczochrana głową. :eye:
Chciałem zmienić avatar, ale ten mojego autorstwa ktoś juz używa... Bywa i tak...
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez ~kurka~ » 23 grudnia 2008, o 21:53

Julia jest już całkowicie zamerykanizowana, co zupełnie mi się nie podoba. Cóż, wygląda medialnie i takie tam ,ale po prostu do mnie nie trafia taki styl. Za dużo sztuczności i plastiku. Lena... Lena jest cudna pod każdym względem. Nawet podczas koncertów za czasów DaM/LI. Wystarczy ,że się uśmiechnęła i jej za króciutkie włoski i garnitur, czy co tam miała było przyćmione. Wydaję się naturalniejsza, a co za tym idzie - świecie show businessu - wyjątkowa. :)
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Lena220 » 25 grudnia 2008, o 09:12

Dla mnie jak zawsze Lena :luv: ma w sobie coś takiego sweeeet :D zawsze wyglądała , wygląda i będzie wyglądać ślicznie :D
Ya soshla s uma , Mne nużna ona... ;*
Avatar użytkownika
Lena220
Nowy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18 listopada 2008, o 19:42
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Postprzez Tija » 25 grudnia 2008, o 11:11

Lena wygląda naturalniej, co do Julii to lubi eksperymenty i raz efekty są lepsze a raz gorsze. Reasumując lepiej wygląda Lena
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez träumerei » 26 grudnia 2008, o 22:25

Jak dla mnie lepiej wygląda Julia.
Potrafi się dobrze ubrać, dba o swój wizerunek i moim zdaniem jest na prawdę piękną kobietą.
Lena jest bardzo naturalna,ale nie zawsze dobrze wygląda. Czasami po prostu powinna bardziej o siebie zadbać.
Avatar użytkownika
träumerei
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 listopada 2008, o 11:48

Postprzez hutorianka » 19 stycznia 2009, o 14:16

To zależy na którym zdjęciu, ale generalnie lepiej Lena, w szczególności w warkoczykach :luv:
Avatar użytkownika
hutorianka
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 października 2008, o 17:03
Lokalizacja: Łódź/Donieck

Postprzez Dizelkowi » 22 marca 2009, o 11:48

Pewnie że Lena lepiej wygląda bo jest naturalną piękną kobietą ;)
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron