Najgorsza piosenka Tatu

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Alex Krycek » 27 lutego 2010, o 18:24

Robot, Malchik gey, Nichya - tych piosenek nie da się słuchać.
Ostatnio edytowano 27 lutego 2010, o 19:25 przez Alex Krycek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alex Krycek
Nowy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 stycznia 2008, o 14:22

Postprzez micha21 » 28 lutego 2010, o 12:33

Alex Krycek napisał(a):Robot, Malchik gey, Nichya - tych piosenek nie da się słuchać.


Robot i malchik są jak dla mnie w stylu disco polo, ale zajefajnie się przy nich bawi na imprezie, trochę odprężenia i fantazji, i można zaszaleć przy tej piosence, nie przejmując się niczym.
Chyba już wszystko mi się podoba bo w końcu już chyba nic razem nie nagrają, więc ciesze się z tego co mam.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Fanka » 15 września 2010, o 11:55

T.A.T.U Nie mają zlych piosenek ja wszystkie lubie
Bo więcej już takich super nie będzie :(
Ja jak byłam mała to tylko szłyszałam nas ne dogoniat :(
Fanka
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 września 2010, o 12:59

Postprzez Happy Smile » 15 września 2010, o 11:57

To zależy... Najgorsza, w sensie wyprucia tatuszkowości czy niskiego poziomu? Muzycznie okropne dla mnie jest Ya tvoy vrag, ale wyprute z Tatuszkowej magii jest All About Us, Gomenasai, Loves me not etc.
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez Fanka » 15 września 2010, o 12:05

Może kiedyś jeszcze coś nagrają ale wątpie :( może będzie inny zespół taki jak T.A.T.U
MOŻE :(

Remixy są zajefajne n.p Ya soshla s uma po ang


Alex: Nie piszemy posta pod postem - używami funkcji edytuj, nie piszemy wypowiedzi zupełnie nie na temat, używamy małej czcionki dla fragmentów wypowiedzi nie mających większego związku z tematem.
Ostatnio edytowano 15 września 2010, o 12:26 przez Fanka, łącznie edytowano 1 raz
Fanka
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 września 2010, o 12:59

Postprzez Happy Smile » 15 września 2010, o 20:19

Fanka napisał(a):może będzie inny zespół taki jak T.A.T.U


kupiłabyś to? bo ja nie... dla mnie t.A.T.u. jest niepowtarzalne, i nawet przekładanie wydania płyty przez borisa było urocze, i mam do tego sentyment. to se ne wrati.
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez SnegoSmiles » 27 grudnia 2010, o 18:31

Właściwie, to lubię wszystkie, ale z lekkim skrzywieniem patrzę na 2pV! :/
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez ArX » 15 stycznia 2011, o 22:59

Zdecydowanie Nichya. Po prostu działa mi na nerwy. :P Nie za bardzo też przepadam za 30 Minut.
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez szyszka » 15 stycznia 2011, o 23:20

Nie wiem czemu ani nie wiem dlaczego ale piosenka Gomenasai mnie denerwuje. Po prostu nie mogę jej słuchać . Podobnie odrzuca mnie od piosenki One Time Justina Biebera.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez koko » 16 stycznia 2011, o 00:45

szyszka napisał(a):Nie wiem czemu ani nie wiem dlaczego ale piosenka Gomenasai mnie denerwuje. Po prostu nie mogę jej słuchać . Podobnie odrzuca mnie od piosenki One Time Justina Biebera.

Chryste Panie! Porównywanie stopnia odrzucenia, które odczuwa się względem Gomenasai do czegokolwiek autorstwa Biebera to po prostu... No nie mam słów. :eye: Wciepa maksymalna na Gomenasai, które nie zasłużyło na wrzucanie do rynsztoka. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez szyszka » 16 stycznia 2011, o 10:32

koko napisał(a):Chryste Panie! Porównywanie stopnia odrzucenia, które odczuwa się względem Gomenasai do czegokolwiek autorstwa Biebera to po prostu... No nie mam słów. :eye: Wciepa maksymalna na Gomenasai, które nie zasłużyło na wrzucanie do rynsztoka. :ups:

Koko to jest chyba jedyna piosenka tatu która mi się naprawdę nie podoba. Inne ujdą ale nie ta. Jakoś dziwnie jej nie trawię. To porównanie z Bieberem może nie było najlepszym bo przy jego piosenkach wg mnie to Gomenasai na 1 miejscu może tak bardziej do hmmm piosenek Bednarka. Prawie wszystkie dziewczyny go kochają a ja nie :eye: .

koko: Off. :coctail:
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez robertkey » 8 marca 2011, o 18:38

Najgorsze? Trudno tak wybrac. Mnie denerwuja w czesci piosenek te aranzacje techno czy klubowe. Gdyby zastapic je bardziej rockowymi albo choc popowymi. Mnie rozczulaja te kawalki z jezykiem rosyjskim. I wtedy nie przeszkadza mi muzyka. Oczywiscie jesli mi sie nie podoba. A prawda jest taka je teraz to juz wszystki kawalki Tatu sa archiwalne. Maja wartosc historyczna! nawet te z okropna aranzacja czy slabym tekstem! :!:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez Vedis » 9 marca 2011, o 17:25

Właśnie te klubowe podkłady są najfajniejsze, mnie denerwują popowo-rockowe piosenki.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez szarit » 9 marca 2011, o 19:39

W zasadzie lubię wszystkie utwory dziewczyn ale piosenka malczik-gej ma za krótki refren i sposób w jaki dziewczyny śpiewają zostawia w pamięci tylko sam refren.Co do klubowych klimatów kwesta gustu pamiętam jak na początku lat 90 kupiłam sobie zestaw 6 kaset z muzyką techno i do dzisiaj :lol2: (ponad 20lat)nie udało mi się w całości tego przesłuchać,a koleżanki ze szkoły piały z zachwytu że jest świetna muza :coctail: ,a dla mnie to zwykłe odmóżdżanie a nie muzyka.Najlepsze kawałki muzy techno i klubowej mnie nie kręcą,po góra 5 min uciekam bo tego nie da się słuchać mam wrażenie że mi mózg lasuje i się zaraz ugotuje nie ma jak pop,rock i metal .
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez Ally26789 » 11 marca 2011, o 16:48

Myślę, że najgorszą piosenką była "Doschitay do sta" .Jak dobrze zapisałam tytuł. Taka trochę tandetna i zbyt dużo dance`u. Nie moje klimaty.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron