Najgorsza piosenka Tatu

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez P.i.B.i. » 15 listopada 2009, o 22:08

Co wy chcecie od All My Love? Jest ładne... a happy smiles takie trip hopowe, ciekawe, myślę, że najgorsze to jest Ja Twoj Vrag, koszmar... albo Robot, takie disco polo i oczywiście Novaja Model, ta piosenka jest taka przymulająca, ten podkład muzyczny, i w kółko refren powtarzany... myślę,że w ogóle pod względem muzycznym najgorszy jest album LY, a VU jest niedopracowany. Nie mniej jednak muzyka TATU jest wyjątkowa i... wspaniała. :luv:
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez Mirva » 15 listopada 2009, o 22:16

Pierdzielisz P.i.B.i. :lol:

Nie no racja "Novaya model" jest zrąbana na maxa :lol:
Masakrą są piosenki "Chelovechki" i "Nichiya"
Jeśli chodzi o angielskie piosenki, to nie znoszę tego niedopracowanego akcentu Julii :shuffle:
Jak już się chce śpiewać po angielsku to należy dopracować dobrze akcent tak jak Lena a nie kuźwa...
Ech, da to ludzi... :lol:
Nara :chupa:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Patela » 16 listopada 2009, o 08:38

Moim zdaniem najgorsze to : Ya twoi vrag , robot i refren w white robe :bum: .
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Waste_Manager » 16 listopada 2009, o 09:46

all my love mi sie nie podoba bo ma tekst na poziomie 6cio latka lol
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez ArX » 16 listopada 2009, o 17:24

Chodzi Ci o All My Love czy Vsya Moya Lubov?? Jeżeli o to drugie, to jestem w 100% przeciwny Twojej wypowiedzi... Tekst do VML to prawdziwa sztuka! A co do AML, to pragnę przypomnieć, iż to było tylko demo i zarówno muzyka jak i tekst, zapewne uległyby zmianom... Stanę też w obronie Novaya Model oraz całego albumu LI... Krążek jest dopracowany w każdym calu! Prezentuje naprawdę dojrzały styl oraz wielką zmianę nie tylko dziewczyn, ale i ich twórczości. To prawdziwy kamień milowy i moim zdaniem najbardziej DOPRACOWANA, DOJRZAŁA, ORYGINALNA płyta, jaką kiedykolwiek wydały... D&M oraz LI to płyty stojące na wysokim poziomie, zachowujące klasę oraz kwintesencję dokonań t.A.T.u. . Wątpię, aby kiedykolwiek cały skład wydał taki krążek, który powali mnie na kolana w takim samym stopniu. Piosenki z LI towarzyszyły mi w trudnych momentach i po dziś dzień napawają mnie weną! Pełne są jakby smutku, nostalgii, dramatyzmu i tak jakby... Mroku? Novaya Model z pewnością zalicza się do jednych z najwspanialszych utworów t.A.T.u... Aco jest "dziecinne"? "200 po vstriechnoy"... Niedopracowane? "Veselye Ulybki... Co więc pozostaje chwalić? "Ludi Invalidy"... :)

A wg. mnie najgorszą piosenką t.A.T.u. są zmasakrowane "Chelovecki" oraz komercyjne "Fly on the wall"... Ciężko mi również wpada do ucha "Ya shosla s uma" oraz "Machik Gay" ... :)

Miłego wieczoru. :coctail:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez P.i.B.i. » 16 listopada 2009, o 21:45

Tak, ale chodziło mi o podkład muzyczny w albumie LI, ani to rock, ani trip hop,ani gotyk... bo oczywiście teksty są bardzo dojrzałe i ciekawe, zalatujące mrokiem np. wydaje mi się, że utwór Kosmos jest o życiu po śmieci. Mnie również towarzyszyły w ciężkich chwilach, jednak czasami lepiej jest się nafaszerować czasami 200 Po Vstriechnoy, to prawda, że są dziecinne i to jest ich urok, taka niewinna i czysta miłość. To jest piękne. Chociaż na co dzień jestem rockmanem to podoba mi się wykorzystanie elektroniki właśnie w Cheloveckach, zmasakrowane ? Kompletnie nie rozumiem... :O
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez Alexander » 16 listopada 2009, o 22:03

Właśnie... Człowieczki są nice -.-"

Poza tym, że wokal w refrenie jest przekombinowany. Mam wrażenie, że najpierw zrobiły wersję angielską i dlatego po rosyjsku nie brzmi to do końca idealnie. Co nie zmienia faktu, że są fajne...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ArX » 16 listopada 2009, o 23:09

Jeżeli chodzi o Chelovecki to zamieniłbym dziewczyny partiami wokalnymi... Wracając jednak do LI. Pisząc o świetności tego albumu, miałem na myśli głównie muzykę! Jest dopracowana w każdym szczególe! Wybaczcie, ale piosenki typu Robot, Ya Tvoi Vrag, Doshitay do 100, 30 minut czy też badziewia muzyczne pokroju Fly On The Wall lub muzykę "w 5 minut" jak np. Running Blind, nie mogą równać się z 3/4 piosenek z D&M/LI, gdzie muzyka do nich kształtowała się przez lata a tworzyli je prawdziwi artyści... Poza tym żadna piosenka nie była tam "wpadką" (z wyjątkiem Ty Soglasna) i praktycznie każda nadawała się na singla mogącego "coś" osiągnąć...
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Vedis » 17 listopada 2009, o 11:08

LI to dobry album, ale D&M w ogóle mi się nie podoba z wyjątkiem 3 piosenek (Obezjanka Nol, Loves me not, Craving).. a no i Sacrifice przejdzie... A pozostałe to komercja w stylu Britney Spears czy Timberlake. W ogóle to najlepsze są rosyskiej albumy t.A.T.u... W ogóle nie powinny śpiewać po angielsku, bo tylko niszczą te piosenki :(

200 po vstriecznoy w całości jest genialne i to najlepsza płyta tatu, no może tylko Ya tvoi vrag mi nie przypadło do gustu. No, ale tam wszystkie piosenki są oryginalne i w niczym nie przypominają amerykańskiego popu...
A poza tym to nie lubię Gomenasai oraz Fly on the wall.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Damroka » 16 lutego 2010, o 21:38

Ja nienawidzę Doschitai do sta, Malchika gay, i Robota. Są to piosenki które psują obraz muzyki t.A.T.u. Nienawidzę Robota i Malchika gaya , i nic na to nie poradzę, mimo starań nie potrafię znaleźć żadnych pozytywnych stron tych piosenek, moim zdaniem one są bardzo tandetne. Nie lubię również We shout, i Fly on the wall, dlatego że brzmią komercyjnie.
A co do Vsya moya lyubov i Novaya model to zgodzę Z ArX że to jedne z najwspanialszych utworów tATu. Także uważam że tekst Vsya moya lyubov to prawdziwa sztuka. W Novaya model kocham, uwielbiam mroczne, tajemnicze, elektroniczne brzmienie muzyki, i głosu Julii, i depresyjny, głęboki tekst. Poza tym Novaya model i Perfect enemy kojarzy mi się z bardzo dobrym "Idioteque" Radiohead.
Swego czasu puszczałam Ljudi invalidi kilka razy dziennie, a takie wspaniałe piosenki jak Objezianka nol, Novaya model , czy Wsya moya lyubov leciały u mnie w domu nawet kilkadziesiąt razy dziennie, w ogóle gdy pierwszy raz usłyszałam Objeziankę nol to po prostu zostałam powalona, zmiażdżona pięknem, melanocholią i wspaniałością tej piosenki ( oczywiście również teraz ją kocham, bo jestem bardzo stała w uczuciach i to co lubię nie nudzi mi się nigdy.
A jeśli chodzi o 30 minutes to wręcz uwielbiam ten utwór, jest to jedna z tych piosenek które zawsze ranią mnie swoim bolesnym, melancholijnym pięknem. 30 minutes jest genialne zwłaszcza w remixie DJ Aliena i Tiesto, ale równiez w oryginale.
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Postprzez Alexander » 16 lutego 2010, o 21:55

Damroka napisał(a):Ja nienawidzę Doschitai do sta, Malchika gay, i Robota.

Ja nie rozumiem :eye: TAK NIE MOSZNA! :rozp2:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 17 lutego 2010, o 13:35

Damroka napisał(a): Nienawidzę Robota i Malchika gaya , i nic na to nie poradzę, mimo starań nie potrafię znaleźć żadnych pozytywnych stron tych piosenek


To moje ukochane piosenki :(.

Robot - pozytywne strony:

- Elektroniczny podkład
- Vokoder "I'a robot" - kocham dźwięk vocodera
- Moment w którym Lena zacina się po 1 refrenie
- Po 2 refrenie taki śliczny cichy moment, a potem taka piękne syntezatory w tle
- Tytuł :D

Malchik - gey - pozytywne strony

- Tekst i tytuł
- Tatuszkowość (Klimat w stylu NND)
- Piskliwe głosiki
- Vocoder w 3 refrenie
- Fajny efekt: Kiedy słucham tej piosenki przez słuchawki to w jednej słyszę Julię, a w drugiej Lenę
- Tajemnicza melodia zwrotek
- Aj, cała ta piosenka jest świetna
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Damroka » 17 lutego 2010, o 20:18

Vedis napisał(a):
Damroka napisał(a): Nienawidzę Robota i Malchika gaya , i nic na to nie poradzę, mimo starań nie potrafię znaleźć żadnych pozytywnych stron tych piosenek


To moje ukochane piosenki :(.

Robot - pozytywne strony:

- Elektroniczny podkład
- Vokoder "I'a robot" - kocham dźwięk vocodera
- Moment w którym Lena zacina się po 1 refrenie
- Po 2 refrenie taki śliczny cichy moment, a potem taka piękne syntezatory w tle
- Tytuł :D

Malchik - gey - pozytywne strony

- Tekst i tytuł
- Tatuszkowość (Klimat w stylu NND)
- Piskliwe głosiki
- Vocoder w 3 refrenie
- Fajny efekt: Kiedy słucham tej piosenki przez słuchawki to w jednej słyszę Julię, a w drugiej Lenę
- Tajemnicza melodia zwrotek
- Aj, cała ta piosenka jest świetna



Vedis dzięki że wypisałaś te pozytywne cechy, postaram się w najbliższym czasie dokładnie wysłuchać tych utworów( bo mało je słucham , dlatego że mi się nie podobają) na słuchawkach, i znaleźć w nich wymienione przez Ciebie zalety.Szczególnie ciekawi mnie ta " tajemnicza melodia zwrotek" w Malchiku gayu, i "śliczny cichy moment, a potem piękne syntezatory w tle" w Robocie. Szczerze mówiąc nigdy nie próbowałam patrzeć na te piosenki w ten sposób, ale teraz się postaram, bo uważam że próbowanie pojęcia innego sposobu myślenia od tego jaki ma się w tej chwili jest bardzo rozwijające.Postaram się dostrzec te zalety.
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Postprzez Alexander » 17 lutego 2010, o 20:56

To ja powiem, że w dds są bardzo klimatyczne i mroczne zawodzenia Leny, które w połączeniu z "odliczaniem" Julii nadają tej piosence niezwykły klimat. Tekst, jak na 1 album jest bardzo dojrzały, odstaje od reszty materiału. Spokojnie mógłby się znaleźć się na LI czy VU. Ogólnie kompozycja piosenki bije na głowę inne utwory na albumie, zamiast typu techno/disco na jedną melodię (które mimo wszystko dominują na debiutanckim krążku), mamy coś, co właściwie powinno mieć chór i gitary, ale tandetny syntezator daje nam w zamian ciekawy kontrast. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Werona » 20 lutego 2010, o 11:00

Myślę, że nie ma takiej piosenki T.a.T.u. jak "najgorsza". Jedynie może zdarzyć się tak, że jedna piosenka może mi się podobać "trochę mniej" od innej. Ot i tyle. Dla mnie tymi słabszymi są Nichya, Novaya Model, Malchik-Gey i Ya Tvoya Ne Pervaya.
Werona
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron