Najgorsza piosenka Tatu

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez szarit » 11 marca 2011, o 16:53

Sorki Ally ale pomyliłaś tytuł dance był w albo "robot" albo "ja twoj wrag"i to raczej nie dance tylko typowe diskio rusko tamtejsza odmiana naszego disko polo.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez Ally26789 » 11 marca 2011, o 20:10

Dobra, szarit masz rację - disko rusko. Ta nazwa nawet fajnie brzmi.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez robertkey » 30 marca 2011, o 11:39

Przede wszystkim ta piosenka sprawia wrazenie niedopracowanej. Natomiast nie wiem co chcecie od ROBOT? Zajezdza tym disco rusko ale nie jest zle. A za to nie ma drugiej takiej piosenki przy ktorej jestem wstanie posprzatac pokoj! :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez weroni93 » 30 maja 2011, o 17:02

Jak dla t.A.T.u nie posiada jakiś diabelnie słabych piosenek, w każdej można znaleźć to "coś" co komuś przypadnie do gustu. Jak komuś się nie spodoba podkład czy melodia, to spodoba się tekst.
Wiele osób narzeka tu na piosenkę Robot. Jak dla mnie jest to jedna z fajniejszych piosenek, tylko trzeba parę razy dobrze ją przesłuchać.Cały tekst to jedna wielka metafora. Zawsze przy refrenie tańcuję po całym domu :mrgreen:
Jak dla mnie jedną z słabszych piosenek jest Chto Ne Hvatayet. Nawet nie wiem za bardzo czemu, tak jakoś po prostu. Mniej również wolę rosyjskiego Malchik Geya, głównie za sprawą jak się zaczyna :|
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Najgorsza piosenka Tatu

Postprzez Tatz » 10 czerwca 2016, o 12:48

zdecydowanie Bylo i Proshlo DX ten robotyczny głos sprawia, że mam ochotę rwać tynk ze ścian gołymi rękami :devil: :zly:
Obrazek
"Wanna fly to a place where it's just you and me
Nobody else, so we can be free ..."
Avatar użytkownika
Tatz
Początkujący
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 czerwca 2016, o 20:00
Lokalizacja: Rumia

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron