Waste Menagment/Happy Smiles - oczekiwania i spekulacje.

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Waste Menagment/Happy Smiles - oczekiwania i spekulacje.

Postprzez Alexander » 23 grudnia 2008, o 21:26

Jaki jest wasz stosunek do niewydanego jeszcze krążka, po przesłuchaniu rosyjskiej wersji? Czekacie z niecierpliwością, czy wolelibyście go nie słuchać? Której z nazw albumu oczekujecie? Spodziewacie się nowego materiału, czy może rosyjskojęzycznych bonusów? Myślicie że zdążą przed końcem świata? Wszystko to i wiele, wiele innych... właśnie tutaj :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 23 grudnia 2008, o 21:35

Ja oczywiście że czekam z niecierpliwością na angielskie wersje piosenek, a może i nowych jakiś :) Poprostu uwielbiam angielskie wykonanie i to mnie cieszy że na takie się zdecydowały :) Chociaż ciekawi mnie jakby w innych językach wyszły by ich piosenki :P np w Niemieckim wydaniu :eye:
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Alexander » 23 grudnia 2008, o 21:38

Ja osobiście chciałbym RB po rosyjsku, VU ze słowami i Y&I z normalną aranżacją...
a poza tym jakiś nowy materiał i tytuł Waste Menagment (ale skoro na iTunes VU jest jako Happy Smiles właśnie, to raczej WM jest bardziej prawdopodobne na szczęście...)

...i żeby zdążyły przed grudniem 2009, czego sobie i wam życzę :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tyraf » 23 grudnia 2008, o 21:44

Niestety po przesłuchaniu VU nie czekam jakoś na WM. Dla mnie mogłyby go już nie wydawać a wydać np. nowa płytkę z remixami :P Zawiodłem się na VU, mój zawód na WM będzie pewnie jeszcze większy bo to właśnie angielskie wersje podobały mi się najmniej na VU. Mam nadzieje, że pojawi się też coś nowego, bo płyta może się wtedy szybko znudzić :P Obawiam się, że będzie to dla mnie najgorsza płyta jaką wydały ;P
Chciałem zmienić avatar, ale ten mojego autorstwa ktoś juz używa... Bywa i tak...
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez ~kurka~ » 23 grudnia 2008, o 21:45

Bardziej ekscytująca dla mnie będzie premiera "You and I" niż angielskojęzycznej wersji płytki. Mają być te same melodie tylko inny tekst, jeżeli mielibyśmy wiadomość o tym, że na płycie znajdą się nowe piosenki - tak, skakałabym z radości. A tak to, wyjdzie i przeminie. Tyle, o! :shuffle:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Piret » 23 grudnia 2008, o 22:30

Nie oczekuję specjalnie angielskiej wersji VU, chociaż ciekawa jestem jakby brzmiała angielska "220" - Spark i Time of the moon. Miło byłoby gdyby albumowi poświęciły nieco więcej czasu. Fakt faktem, wolę jak śpiewają po rosyjsku, najlepiej moim zdaniem im to wychodzi ^^
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Mishi » 24 grudnia 2008, o 15:29

Julcia_Volk napisał(a):Poza tym one albumy wydają z taką częstotliwoscią, że wszystkim emocje opadają rok przed premierą :lol:

Dobrze powiedziane :)

Jeśli chodzi o odpowiedniki to mnie one bardzo ciekawią chociaż liczyłam jeszcze na jakieś nowe jak raczej większość fanów ;) A tu jak zawsze można się tylko zawieść :(
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez ProsteRuchy » 4 stycznia 2009, o 22:39

Mam nadzieje że:
- album nadal nazywa się Waste Management
- oprocz tłumaczeń rosyjskich piosenek pojawią się nowe utwory
- istnieje i znajdzie się na albumie tytułowa piosenka Waste Management (oraz może jako bonus rosyjski odpowiednik)
- You and I bedzie w innej aranżacji
- płyta wyjdzie w 2009 roku xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Mishi » 5 stycznia 2009, o 15:48

Julcia_Volk napisał(a):Wierzysz w cuda :lol: ?

A ja wierze w garbate Aniołki :P i mam nadzieje że w tym roku jeszcze wydadzą płyte :D

Pofyrt: OFF.
Ostatnio edytowano 5 stycznia 2009, o 15:55 przez Mishi, łącznie edytowano 1 raz
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin


Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron