Syndrom forum tatu.ru

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Syndrom forum tatu.ru

Postprzez koko » 19 marca 2009, o 16:59

Otóż nie wiem jak wy, ale ja dość często wchodzę na oficjalne forum. Rzadko cokolwiek tam piszę, ale czytam wypowiedzi i zaobserwowałam pewne ciekawe zjawisko. xD W sumie to rzecz oczywista, ale można o tym podyskutować. :eye:

Mam na myśli bardzo widoczny podział na tych, którzy nie mają w sobie ani krzty obiektywizmu (nastawienie typu "musimy czekać jeszcze rok? POCZEKAMY! :hura:") i tych którzy raczej przejrzeli na oczy (nastawienie typu "management ssie pałę :uu: "). :eye:
Co sądzicie o fanatycznych wyznawcach Julii i Leny, dla których każdy ich krok jest genialny i przemyślany? :D

Let the discussion begin! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 19 marca 2009, o 19:17

Jeżeli chodzi o te ssanie pały to chyba chodzi tutaj o Maxa? Mi osobiście podobają się jego wypowiedzi. Jest całkowicie szczery. Mam nadzieję, że takich ludzi na rosyjskiej części jest więcej. Motywują oni przynajmniej do działania managementu (? - motywowali przynajmniej każdy normalny management). Co do tych drugich wręcz liżących tyłki - nie wiem kogo oni tak naprawdę oszukują. Może rzeczywiście są tak cierpliwi, albo t.A.T.u. jest im tak obojętne, że nie przejmują się kolejnymi przełożeniami albumów czy też brakiem jakichkolwiek informacji.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 19 marca 2009, o 19:21

Ech. Tak jakby Menagement nie ssał. Oczywiście że ssie i to bardzo. Ale dziewczyny nie udzielając żadnych wywiadów, też czystego sumienia nie mają.

A fanatycy... Cóż. Niektórzy mają klapki na oczach. Niektórzy wierzą, że będzie dobrze. Niektórym nawet podobają się usta Julii...

Pozwólmy innym żyć w nieświadomości!
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Lacrima » 7 czerwca 2009, o 22:46

Ostatnio bardzo rzadko tam wchodzę. I może dobrze. Rozwala mnie fanatyczna miłość do TATU. Bądźmy szczerzy - one nie są z porcelany i mają tyle wad, że... że czyni je to normalnymi :mrgreen: Nie ma się czym podniecać :rolleyes: .
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53


Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron