Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Leny
17
40%
Julki
9
21%
Leny i Julki
14
33%
Nie uda się żadnej!
3
7%
 
Liczba głosów : 43

Postprzez ArX » 21 kwietnia 2009, o 10:38

ProsteRuchy napisał(a):Jak wszyscy wiemy 19 kwietnia Lena Katina wyleciała do Los Angeles w dwoch sprawach:
- przejdzie operację oczu
- wraz z zespołem nagra dwa dema na swoj solowy album
Strasznie interesuje mnie ta druga informacja. Ciekawi mnie w jakim stylu będą te dema. Z tego wszystkiego słucham właśnie solowych utworow Leny. szczegolnie uwielbiam Vse Normalno. Moim marzeniem było aby ta piosenka pojawiła się na VU. Może tym razem zostanie nagrana na solowym albumie Leny? Oby :P Z rockowym pazurem mogłaby być na prawdę rewelacyjną piosenką.

Vse Normalno


Święta prawda. 8) Jak myślicie... Co wydaje się być bardziej interesujące? Rockowe Vsyo Normal, czy ZGaGowe "Eto Juliaaaa"? :popcorn:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Alexander » 21 kwietnia 2009, o 10:50

ProsteRuchy napisał(a):Może tym razem zostanie nagrana na solowym albumie Leny? Oby :P Z rockowym pazurem mogłaby być na prawdę rewelacyjną piosenką.

Mało pradopodobne. Album Leny ma być po angielsku. Raczej nie będzie odgrzewać starych dem dla tatek. A szkoda... mogła by nagrać Ja budu ;<
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 21 kwietnia 2009, o 11:00

ArX napisał(a):Święta prawda. 8) Jak myślicie... Co wydaje się być bardziej interesujące? Rockowe Vsyo Normal, czy ZGaGowe "Eto Juliaaaa"? :popcorn:

Dlaczego musisz na każdym kroku najeżdzać na Julię? Uszanuj to, że w zespole tatu są dwie dziewczyny. Nie wiem, która tatuszka odniesie większy sukces, ale mnie to nie obchodzi, bo ja i tak od dawna słucham radia last.fm, a to co się dzieje na Esce, czy Vivie mnie nie obchodzi. Pięć lat temu pewnie zjechałabym Lenę, ale teraz wychodzę z założenia, że ja do Leny nic nie mam, więc wy nie miejcie nic do Julii. I wcale nie uważam, że spokojne piosenki Leny będą gorsze... Może nie będę za nimi szaleć, bo to jednak nie mój styl, co nie oznacza, że będą do niczego, czy coś w tym stylu.

A tak w ogóle to stwórzcie forum Lena Katina i zacznijcie tam pisać, bo fanami tatu na pewno nie jesteście.

Operacja oczu? Biedna lena:(
Ostatnio edytowano 21 kwietnia 2009, o 11:07 przez Vedis, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 21 kwietnia 2009, o 11:56

Vedis napisał(a):Pięć lat temu pewnie zjechałabym Lenę, ale teraz wychodzę z założenia, że ja do Leny nic nie mam, więc wy nie miejcie nic do Julii.
Emmm... Sorry, ale to tak nie działa. Mamy pełne prawo mieć coś do Julii. Na tym polega wolność słowa. Z resztą - to że Julka praktycznie kompletnie nie daje rady sobie ze śpiewaniem to fakt, a nie złośliwość. To, że się oszpeca operacjami to też fakt. I co, mamy się nie odzywać, bo coś? Bez sensu...

Vedis napisał(a):I wcale nie uważam, że spokojne piosenki Leny będą gorsze...
Stereotyp po raz kolejny. Okropny stereotyp. Ja tam nie uważam, że piosenki Leny będą spokojne. Wręcz przeciwnie. Lena świetnie brzmi w dynamicznych partiach, to w t.A.T.u. wciskano ją na siłę do sennych melodyjek, co wcale nie dawało aż tak dobrego efektu. Wątpię, że przy solowym projekcie dalej będą ją tak ograniczać...

Vedis napisał(a):A tak w ogóle to stwórzcie forum Lena Katina i zacznijcie tam pisać, bo fanami tatu na pewno nie jesteście.
Hmm, powiedziałbym, że to jest obraźliwe dla forumowiczów. Nie jesteśmy fanami, bo krytykujemy (ex)członkinię (ex)zespołu? Wydaje mi się, że można być fanem zespołu nie popadając w bezkrytyczne uwielbienie dla jego członków. Mówisz tak, jakbyś była jedyną prawdziwą fanką tatu, tylko dlatego, że nie krytykujesz Julii. Przecież to śmieszne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 21 kwietnia 2009, o 12:02

ArX napisał(a): Uwierzcie mi, że Lena nawet siedzeniem na krześle na scenie może zrobić większą karierę swoim głosem niż drąca prześcieradła Julia...
Dokładnie. :oczka:
Jest wielu wykonawców, którzy po prostu wychodzą na scenę, siadają na krześle, śpiewają, a publiczność stoi jak wryta i słucha. To się nazywa talent.
No i obiektywnie mówiąc - to samo może tyczyć się Leny. Wystarczy dobry repertuar. :D

ArX napisał(a):Jak myślicie... Co wydaje się być bardziej interesujące? Rockowe Vsyo Normal, czy ZGaGowe "Eto Juliaaaa"? :popcorn:
Kiedyś była taka piosenka "Trzy Akordy Darcie Mordy" - może Juli zrobi cover? :oczka:

Vedis napisał(a): Dlaczego musisz na każdym kroku najeżdzać na Julię?
W sumie to nie najeżdżamy tylko wymieniamy się poglądami odnośnie tego, czyja muzyka będzie ambitniejsza i godna uwagi. Czysty obiektywizm. Julia na bank pójdzie w stronę tzw. "muzyki dla mas" (coś w stylu Lady GaGa, wspomniana wcześniej Britney i inne Aguliere), co mnie osobiście średnio się podoba. Można tego posłuchać kilka razy i styknie, no ale na dłuższą metę to nie wypali.
Natomiast odnośnie Leny - moim zdaniem nie będzie robić wokół siebie zbędnego szumu tylko zajmie się muzyką. Taką przynajmniej mam nadzieję. :D

Vedis napisał(a):Uszanuj to, że w zespole tatu dwie dziewczyny.
Powoli powinniśmy się chyba przyzwyczajać do czasu przeszłego - "były" :lol2: :eye: (oh ten mój czarny humor.. :eye: )

Vedis napisał(a):więc wy nie miejcie nic do Julii.
No ale wypowiedzenie się to nasze święte prawo więc nie widzę problemu w skrytykowaniu kogoś. Jeżeli byśmy ją chwalili (co czasami się zdarza - łał :eye: ) to nikt by nie miał problemów.

Vedis napisał(a):A tak w ogóle to stwórzcie forum Lena Katina i zacznijcie tam pisać, bo fanami tatu na pewno nie jesteście.
A kim Ty jesteś żeby nam mówić, że nie jesteśmy fanami t.A.T.u.? ;| No sorry...

Alexander napisał(a): Wydaje mi się, że można być fanem zespołu nie popadając w bezkrytyczne uwielbienie dla jego członków.
Święte słowa. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 21 kwietnia 2009, o 13:08

Alexander napisał(a):Emmm... Sorry, ale to tak nie działa. Mamy pełne prawo mieć coś do Julii. Na tym polega wolność słowa. Z resztą - to że Julka praktycznie kompletnie nie daje rady sobie ze śpiewaniem to fakt, a nie złośliwość. To, że się oszpeca operacjami to też fakt. I co, mamy się nie odzywać, bo coś? Bez sensu...


Po 1. Julia daje sobie radę ze śpiewaniem. Gdyby tak nie było, to w tatu w prawie całości piosenki śpiewałaby Lena, a spiewają po równi, nawet Julia chyba trochę więcej... I gdy śpiewają razem, to lepiej ją słychać. Gdyby Julia śpiewała brzydko, to menadżerowie nie dawali by jej zwrotek do śpiewania, najwyżej refreny, w których ściszaliby jej głos. A dlaczego tak chętni dają śpiewać Julii? 220 prawie w całości śpiewa Julia. Lena niewiele się odzywa w tej piosence.

Po 2. Jest różnica między krytyką a obrażaniem. Niektórzy na tym forum przekraczają granice. Skoro nie można obrażać użytkowników, powinno być też takie coś, że nie można obrażać tatuszek

Alexander napisał(a):Stereotyp po raz kolejny. Okropny stereotyp. Ja tam nie uważam, że piosenki Leny będą spokojne. Wręcz przeciwnie. Lena świetnie brzmi w dynamicznych partiach, to w t.A.T.u. wciskano ją na siłę do sennych melodyjek, co wcale nie dawało aż tak dobrego efektu. Wątpię, że przy solowym projekcie dalej będą ją tak ograniczać...


Już tyle razy wypowiadałam się na ten temat... Czytaj moje posty ze zrozumieniem.

Alexander napisał(a):Hmm, powiedziałbym, że to jest obraźliwe dla forumowiczów. Nie jesteśmy fanami, bo krytykujemy (ex)członkinię (ex)zespołu? Wydaje mi się, że można być fanem zespołu nie popadając w bezkrytyczne uwielbienie dla jego członków. Mówisz tak, jakbyś była jedyną prawdziwą fanką tatu, tylko dlatego, że nie krytykujesz Julii. Przecież to śmieszne.


Przecież Ty i tak jesteś fanem tylko Leny.

k.O.K.o napisał(a):Czysty obiektywizm


Obiektywizm nie istnieje.

k.O.K.o napisał(a):Powoli powinniśmy się chyba przyzwyczajać do czasu przeszłego - "były" (oh ten mój czarny humor.. )


Tatu nadal istnieją. Zrobiły sobie tylko przerwę na wydanie solowych albumów.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 21 kwietnia 2009, o 13:26

Vedis napisał(a):Po 1. Julia daje sobie radę ze śpiewaniem. Gdyby tak nie było, to w tatu w prawie całości piosenki śpiewałaby Lena, a spiewają po równi, nawet Julia chyba trochę więcej...Po 2. Jest różnica między krytyką a obrażaniem. Niektórzy na tym forum przekraczają granice.
Po 1. Na albumie każdy potrafi śpiewać, z playbacku też. Na żywo, Julia jest beztalenciem. Ładny głos, bez większych zdolności wokalnych nie wystarczy. Po 2. Jesteś przewrażliwiona na punkcie Juli i wyolbrzymiasz wszelką krytykę.

Vedis napisał(a):
Alexander napisał(a):Wątpię, że przy solowym projekcie dalej będą ją tak ograniczać...
uż tyle razy wypowiadałam się na ten temat... Czytaj moje posty ze zrozumieniem.
tylko jeszcze żebyś zauważyła, że dziewczyny w t.A.T.u. nie śpiewały tego na co miały ochotę, tylko tego do czego jego je zmuszano. I tylko dlatego to właśnie Julia śpiewała dynamiczne fragmenty - wciskano ją tam, gdzie od zawsze było jej miejsce.

Vedis napisał(a):Przecież Ty i tak jesteś fanem tylko Leny.
Błąd. Jestem Fanem t.A.T.u. i fanem Leny. Julii nie cierpię odkąd się zmieniła. To się nie wyklucza. Szkoda, że nie jesteś w stanie tego pojąć.

Vedis napisał(a):Tatu nadal istnieją. Zrobiły sobie tylko przerwę na wydanie solowych albumów.
Zespół zawiesił działaność, tzn. nie istnieje. I dopóki nie ma oficjalnej informacji o wznowieniu działaności to mimo wszystko NIE ISTNIEJE. Dziewczyny jedynie nie wykluczają możliwości wspólnej współpracy w przyszłości, co nie jest równoznaczne z tym, że zespół będzie kontynuował swoją działalność.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 21 kwietnia 2009, o 13:34

Vedis napisał(a):Po 1. Julia daje sobie radę ze śpiewaniem. Gdyby tak nie było, to w tatu w prawie całości piosenki śpiewałaby Lena, a spiewają po równi, nawet Julia chyba trochę więcej... I gdy śpiewają razem, to lepiej ją słychać. Gdyby Julia śpiewała brzydko, to menadżerowie nie dawali by jej zwrotek do śpiewania, najwyżej refreny, w których ściszaliby jej głos.
To nie jest tak, że Julia "śpiewa brzydko" - po prostu momentami nie wyrabia i zwyczajnie nie trafia w dźwięk tylko "wszystko po sąsiadach", no ale każdemu się zdarza. :eye:
Co do tego, że "gdyby Julia śpiewała brzydko managerowie nie dawali by jej zwrotek" - technika idzie do przodu tak, że nawet ze mnie można by zrobić Mariah Carey ( :eye: ).

Vedis napisał(a):220 prawie w całości śpiewa Julia. Lena niewiele się odzywa w tej piosence.
Lena śpiewa całe Marsjańskie Gałki. HA! :haha:
Vedis napisał(a):Jest różnica między krytyką a obrażaniem. Niektórzy na tym forum przekraczają granice.
Podaj mi przykład, gdzie dokładnie Julia została baaaaaardzo obrażona, a nie skrytykowana.

Vedis napisał(a):Skoro nie można obrażać użytkowników, powinno być też takie coś, że nie można obrażać tatuszek
.... a na końcu wybudujmy im świątynię i módlmy się nie bacząc na to, że coś jest źle. Bądźmy drugim tatu.ru, gdzie nawet jak wszystko się pieprzy, ludzie wynoszą dziewczyny na piedestał. Alleluuuuuja! :eye:

Vedis napisał(a):Tatu nadal istnieją. Zrobiły sobie tylko przerwę na wydanie solowych albumów.
Serio w to wierzysz? Bo ja przestałam. Wystarczy, że Julia poczuje zapach wolności to będzie miała w głębokim poszanowaniu t.A.T.u.

Alexander napisał(a):Błąd. Jestem Fanem t.A.T.u. i fanem Leny. Julii nie cierpię odkąd się zmieniła. To się nie wyklucza. Szkoda, że nie jesteś w stanie tego pojąć.
Bardziej obrazowo można to przestawić mniej więcej tak: ktoś lubi zupę warzywną, ale nie dzierży marchewki albo innego składnika. :eye:

cheers :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez t.A.T.u.fan » 21 kwietnia 2009, o 14:22

Alexander napisał(a):
Vedis napisał(a):Po 1. Julia daje sobie radę ze śpiewaniem. Gdyby tak nie było, to w tatu w prawie całości piosenki śpiewałaby Lena, a spiewają po równi, nawet Julia chyba trochę więcej...Po 2. Jest różnica między krytyką a obrażaniem. Niektórzy na tym forum przekraczają granice.
Po 1. Na albumie każdy potrafi śpiewać, z playbacku też. Na żywo, Julia jest beztalenciem. Ładny głos, bez większych zdolności wokalnych nie wystarczy.

Alexandrze, czy naprawdę uważasz, że Julia jest beztalenciem, a lena diwą, wysłuchując Gomenasai z t.a.t.u. truth?
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez t.A.T.u.fan, łącznie edytowano 1 raz
t.A.T.u.fan
Nowy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 9 września 2008, o 21:31
Lokalizacja: Białystok/Poznań

Postprzez koko » 21 kwietnia 2009, o 15:19

t.A.T.u.fan napisał(a):Alexandrze, czy naprawdę uważasz, że Julia jest beztalenciem, a lena diwą, wysłuchując Gomenasai z t.a.t.u. truth?
Może to nie pytanie do mnie, ale z czystej ciekawości zobaczyłam ten występ jeszcze raz na youtube iiiiiiiiiiii.... W sumie obydwie dały radę (chociaż było kilka fałszów), ale.... "I walked awaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay" mnie zabiło. :xD:

p.s. Alex nie powiedział, że Lena jest divą, no ale to taki detal.. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 21 kwietnia 2009, o 15:52

Alexander napisał(a):Po 1. Na albumie każdy potrafi śpiewać, z playbacku też. Na żywo, Julia jest beztalenciem. Ładny głos, bez większych zdolności wokalnych nie wystarczy. Po 2. Jesteś przewrażliwiona na punkcie Juli i wyolbrzymiasz wszelką krytykę.


Tylko ciekawe, dlaczego na tym albumie Julia śpiewa ładniej od Leny;)

Poza tym masz tutaj filmik na którym obie tatuszki fałszują NND

k.O.K.o napisał(a):Lena śpiewa całe Marsjańskie Gałki. HA!


To nie tłumaczy, dlaczego Julia "beztalencie" śpiewa prawie całe 220 ;P

k.O.K.o napisał(a):Podaj mi przykład, gdzie dokładnie Julia została baaaaaardzo obrażona, a nie skrytykowana.


Tego jest bardzo dużo. Przeczytaj sobie ten temat. Piewsza strona to zwyczajne nabijanie się z Julii (Chodzi mi o to Julia baby, lips etc).

Określenie "Julia nie dorasta Britney do pięt" jest bardzo obraźliwe, zwłaszcza, że to forum tatu, a nie Britney Spears.

W wielu miejscach na forum przewinęły się też różne chamskie określenia, porównujące Julię do różnych rzeczy...


A na tatu truth obie ładnie zaśpiewały, może w refrenie troszkę fałszowały... Nie wiem, o co wam chodzi;P
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ArX » 21 kwietnia 2009, o 15:56

t.A.T.u.fan napisał(a):Alexandrze, czy naprawdę uważasz, że Julia jest beztalenciem, a lena diwą, wysłuchując Gomenasai z t.a.t.u. truth?


Em... Lena w Truth sfałszowała a Julia na większości koncertów live. :eye: Dla mnie Julia ma ciekawą barwę głosu i zero talentu... Lena ma bardziej pospolity głosik, ale za to giga dawkę "tego czegoś" i ma wykształtowany głos. Lena rlz (tak.. faworyzuję Lenę i dobrze mi z tym :coctail: ).
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez koko » 21 kwietnia 2009, o 16:08

Vedis napisał(a):Tylko ciekawe, dlaczego na tym albumie Julia śpiewa ładniej od Leny;)
Hmm.. :mysli2: Pomyślmy.. Czyżby obróbka komputerowa? :D

Vedis napisał(a):To nie tłumaczy, dlaczego Julia "beztalencie" śpiewa prawie całe 220 ;P
To nie miało tego tłumaczyć. Po prostu stwierdziłaś, że Julia śpiewa więcej, a ja chciałam tylko przypomnieć o Gałkach, które jak już wcześniej wspomniałam, w całości wykonuje Lena. :D

Vedis napisał(a):Tego jest bardzo dużo. Przeczytaj sobie ten temat. Piewsza strona to zwyczajne nabijanie się z Julii (Chodzi mi o to Julia baby, lips etc).
Przepraszam bardzo.. "Julia Volkova baby" powiedział JUTUB, a ja tylko zacytowałam. :eye: Sama zobacz. :D A jeżeli chodzi o usta...... przecież chcąc, nie chcąc każdy powie, że to porażka. :eye: Wiem, bo sama przeprowadziłam sondaż między znajomymi NIE-fanami t.A.T.u. i zazwyczaj byłam świadkiem reakcji typu "o Boże" :eye:

Vedis napisał(a):Określenie "Julia nie dorasta Britney do pięt" jest bardzo obraźliwe, zwłaszcza, że to forum tatu, a nie Britney Spears.
Z czego widzę to powiedziała Mirva, która nota bene nie jest super wielką fanką t.A.T.u., a pisze tutaj, bo z czego się orientuję, lubi forumowiczów. :eye: Mogę się mylić. :eye:

Vedis napisał(a):W wielu miejscach na forum przewinęły się też różne chamskie określenia, porównujące Julię do różnych rzeczy...
Bez ogólników - podaj mi konkretne przykłady, bo nie chce mi się szukać. :xD:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 21 kwietnia 2009, o 16:22

t.A.T.u.fan napisał(a):Alexandrze, czy naprawdę uważasz, że Julia jest beztalenciem, a lena diwą, wysłuchując Gomenasai z t.a.t.u. truth?
To wysłuchaj Show me love z t.a.t.u. truth i zastanów się, czy dalej uważasz, że to Julia potrafi śpiewać ;] Z resztą... Lena podczas piosenki zafałszuje lekko z 2-3 razy, a Julia z 15-20. Wyje koncówki, nie trafia w dźwięki a przez zniszczone struny głosowe harczy jak stara kosiarka. Swoją drogą, gomenasai to kolejny dowód na to, że t.A.T.u. krzywdziło Lenę - jej głos brzmi o wiele ciekawiej w dynamicznych utworach, przy smętnych partiach staje się niski, "gruby" i nieciekawy. Podtrzymuję opinię, że na solowym albumie nie powtórzą kolejny raz tego błędu.

Było jeszcze coś o tym, że skoro Julia śpiewa refren to znaczy że lepiej śpiewa - refreny mają to do siebie, że są bardziej dynamiczne, na takich partiach mniej słychać obróbkę komputerową i brzmi to mniej nienaturalnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 21 kwietnia 2009, o 16:49

Vedis, zachęcam Cię do obejrzenia Małpy w Meksyku (i wcale nie mam tu na myśli Julii... -.-) - pozostawię to bez komentarza. :xD:


- Moya veselaya..!! Moya smeshnaya bol..!!
- Ok, we need your help!


Łezka się kręci w oku, a Jul prawie wody odeszły na scenie... :oczka:
No a tak zupełnie poważnie to słychać, jak bardzo Julia ma zniszczony głos.. :(
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron