Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Leny
17
40%
Julki
9
21%
Leny i Julki
14
33%
Nie uda się żadnej!
3
7%
 
Liczba głosów : 43

Postprzez Mirva » 21 kwietnia 2009, o 16:58

Łoł, Lena będzie miała operację oczu?
Skoro tak to ma wadę wzroku, a o ile wiem operację przeprowadza się gdy ktoś ma wadę od -5 ;)
Widocznie nie chce nosić okularów albo ma początki zaćmy lub innej choroby...
Zdrowia i zdrowia życzymy :rose:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Tija » 21 kwietnia 2009, o 17:27

Mirva napisał(a):Łoł, Lena będzie miała operację oczu?
Skoro tak to ma wadę wzroku, a o ile wiem operację przeprowadza się gdy ktoś ma wadę od -5 ;)
Widocznie nie chce nosić okularów albo ma początki zaćmy lub innej choroby...
Zdrowia i zdrowia życzymy :rose:



Operację korekty wad wzroku wykonuję się do -10. Nie koniecznie Lena musiała mieć duża wadę wzroku najwyraźniej jednak ta wada się poglębiła.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez powazny » 21 kwietnia 2009, o 17:55

k.O.K.o. napisał(a):Vedis, zachęcam Cię do obejrzenia Małpy w Meksyku (i wcale nie mam tu na myśli Julii... -.-) - pozostawię to bez komentarza. :xD:


:lol2: :lol2: :lol2:
Ten początek mnie zawsze rozśmiesza.
Julia: ...special for us! Let's go! :woho:
Lena: ...special for YOU... :eh:

[Lubię te emoty ;p ]
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Vedis » 21 kwietnia 2009, o 19:37

k.O.K.o. napisał(a):Vedis, zachęcam Cię do obejrzenia Małpy w Meksyku (i wcale nie mam tu na myśli Julii... -.-) - pozostawię to bez komentarza. :xD:


Musiała być trochę przemęczona, bo zaczynała ładnie, a kończyła brzydko... Zaśpiewanie refrenu do Obezyanka Nol łatwą rzeczą nie jest. Z boku jest występ z tego samego koncertu NND i tam Julia zaśpiewała ładnie, a Lena trochę fałszowała w zwrotkach. Zresztą na Obezyanka Nol też fałszowała.

Co do operacji oczu to czasem zastanawiam sie, czy Lena nie powiększyła sobie oczu, bo kiedyś miała mniejsze
Ostatnio edytowano 21 kwietnia 2009, o 19:41 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 21 kwietnia 2009, o 19:44

Vedis napisał(a):Musiała być trochę przemęczona, bo zaczynała ładnie, a kończyła brzydko... Zaśpiewanie refrenu do Obezyanka Nol łatwą rzeczą nie jest. Z boku jest występ z tego samego koncertu NND i tam Julia zaśpiewała ładnie, a Lena trochę fałszowała w zwrotkach. Zresztą na Obezyanka Nol też fałszowała.
Na tym może zakończmy dyskusję o tym kto fałszuje, a kto nie, bo to większego sensu nie ma, gdyż nikt nie jest idealny. :D Możemy się tak licytować do emerytury. :P
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 21 kwietnia 2009, o 19:46

Vedis napisał(a):Zaśpiewanie refrenu do Obezyanka Nol łatwą rzeczą nie jest.
Wydaje mi się, że k.O.K.o. podawała jedynie ogólny przykład na to, że Julia nie radzi sobie z końcówkami, a w dodatku śpiewa przez gardło, a nie przez przeponę (Sara May nazwała by ją kupą a nie artystką) - nic dziwnego, że zdziera sobie gardło. Mimo, że głos ma ciekawy, zdecydowanie nie jest materiałem na wokalistkę. :ups:

Vedis napisał(a):Co do operacji oczu to czasem zastanawiam sie, czy Lena nie powiększyła sobie oczu, bo kiedyś miała mniejsze
Eeee... a jest coś takiego? :eye: Nie wydaje mi się, żeby Lena poprawiała sobie coś operacyjnie. Raczej zaczeła nosić lepiej dopasowany makijaż.

k.O.K.o. napisał(a):Na tym może zakończmy dyskusję o tym kto fałszuje, a kto nie, bo to większego sensu nie ma, gdyż nikt nie jest idealny. :D Możemy się tak licytować do emerytury. :P
Ave! Pozwólmy sobie zostać przy naszych opiniach, i nie przeżywajmy tego, że ktoś myśli inaczej od nas.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez SnegoSmiles » 22 kwietnia 2009, o 15:43

Zdecydowanie wolę Lenkę ,ale zagłosowałem na obie bo licze że będą miały taką samą szansę albo... ...ich solowe albumy to będą niewypały jak D&M!
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Lacrima » 7 czerwca 2009, o 22:28

Ale D&M był wg mnie wielkim wypałem ;|
Obu dziewczynom kibicować będę, ale Lence o ciut więcej. Żeby daleko zaszła. Julia i tak się wybije, jest w centrum uwagi, a syntezatory robią cuda z ludzkim głosem, jak naszej Mandarynie xD Mimo wszystko ciekawa jestem ich nowych stylów, zarówno Leny, jak i Julii. :mrgreen:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez tyCi-Tyci » 12 czerwca 2009, o 10:55

O jejku xD^^ Albo mnie się wydaje albo Julia zupełnie tam wyje xD
Czyżby się jej zachrypło?... Boziu ja śmiem twierdzić iż nie jeden forumowicz był by w stanie to lepiej zaśpiewać... :|
I czy jest nadzieia jeszcze dla Julki?
Ona ma głos w tym video jak by piła cały tydzień i to wcale nie wode czy sok...
xD^^ :bum:
Najgorszy momęt to zdaje się min: 4:00 w ogóle nie wyciągnęła końcówki... :|
I też kiedyś spierałam się z ludzmi któży krytykowali Julie, lecz każdy ma prawo do własnej wypowiedzi taka jest poprostu kolej żeczy xD
Julia nie ćwiczy głosu i zdajie się to jest główną przyczyną jej wręcz piania... :bum:
Gdyby Julia ćwiczyła własny głos tak jak na początku własnej kariery napewno nie było by tego yhhmm piania, niestety... Julia sobie odpuściła troszeczke i mamy co mamy... :bum:
Klawisze Pianina Są Czarne I Białe A Grają Jak Milion Kolorów W Twojej Podświadomości xD <3...
Avatar użytkownika
tyCi-Tyci
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 czerwca 2009, o 21:11
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Lacrima » 12 czerwca 2009, o 13:13

Tak, to prawda... Nie nauczyli Julii śpiewać i pozwolili, by w tak okropny sposób całkiem straciła swoją piękną barwę. Zamiast kazać jej przeponą śpiewać (głos nie brzmiał by tak piskliwie), na swoje własne potrzeby zmusili do śpiewania gardłowego, co bardzo niszy głos i nadweręża struny (z autopsji wiem :lol: ). Biedna Julia... :(
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Vedis » 14 czerwca 2009, o 13:48

Ale dlaczego ją zmusili do śpiewania gardłowego? Nie znam się na takich rzeczach i powiem, że mnie to zaintrygowało...

Możliwe, że Julia przed tym koncertem dużo piła xD Podczas tras koncertowych to normalka. I wiadomo, dlaczego ten niewypał...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez olakowa » 21 lipca 2009, o 17:14

Ja mimo wszytsko wole żeby śpiewały razem.

One zachowują się jak dzieci.Kłucą, godzą, znowu kłucą i godzą.Ja wam mówie tych combaków będzie jeszcze mnóstwo i rozstać :prorok:
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Ally26789 » 31 października 2010, o 09:42

I znowu (podobno) się pogodziły. To jest strasznie zakręcone. Ja myślę, że Lena będzie mieć lepszą płytę,itd. niż Julia.

Julia w ogóle nic nie pokazuje, nie promuje(chyba że na imprezach, ale nie wiem)... A Lena przeciwnie.

Pofyrt: Nie pisz posta pod postem. Używaj funkcji edytuj.
Ostatnio edytowano 31 października 2010, o 09:47 przez Ally26789, łącznie edytowano 1 raz
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Postprzez koko » 18 kwietnia 2011, o 19:53

To chyba dobre miejsce na mój wywód, bo dotyczy obu dziewczyn więc nie chcę pisać w osobnych tematach. Otóż dzisiaj rano układając włosy zaczęłam kontemplować. Jako że włosy układam dość długo, miałam sporo czasu na utwierdzenie się we wnioskach, które dawno już każdy z nas wysunął. Minęły ponad dwa lata od ogłoszenia zawieszenia działalności. Kilka tygodni od końca końców. Co mamy? Mamy Julię, która przedstawia nam dwie piosenki tańcząc na rurze, po czym stwierdza że tak naprawdę to one nie będą na albumie i że to był eksperyment. Aha. Fajnie. Mamy także Katinę, która co miesiąc upewnia nas, że wszystko idzie dobrze, ale nie chce podawać żadnych dat, bo fani będą narzekać jeżeli nastąpi jakieś opóźnienie. HELOŁ! Chyba mamy prawo narzekać jeżeli po DWÓCH LATACH zostały nam przedstawione same ściepy i pochodne wielbłąda. Większość, no może połowa, piosenek Katiny jest w miarę dobra, ale nie jest to nic odkrywczego bądź zwalającego z nóg. To naprawdę cudownie, że coś robi, że siedzi w studio, ale zajebiście by było gdyby z tego siedzenia coś wynikło. No bo ile można? Oni tam jajka znoszą?
Jeżeli one dobiją końca roku z takim samym wynikiem to oficjalnie mogą się poszczycić tytułem opie*dalaczy dekady. No bo jak to jest, że niektórzy normalnie nagrywają i nie zajmuje im to Bóg jeden wie ile? Ja nie wiem, za to opierniczanie się są jakieś rabaty w Bonprixie? Chociaż z drugiej strony to jest świetny biznes - gówno robisz, a i tak trzepiesz hajs. Tak jak uwielbiam t.A.T.u. to teraz po prostu już mam powoli dosyć. Niech którakolwiek zaprezentuje coś konkretnego, bo zainteresowanie fanów spada w zastraszającym tempie. W sumie to do pełni szczęścia brakuje nam żeby któraś zaszła w ciążę. To byłby naprawdę hit.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Postprzez szym » 18 kwietnia 2011, o 21:32

Co tu dużo mówić, masz rację.

Co do Julii to w ogóle chyba trudno jest stwierdzić kiedy ona w ogóle zaczęła cokolwiek nagrywać solo, prawda? Niby od momentu zawieszenia, kiedy to w 2009 roku ogłoszono, że "od dzisiaj działa na własną rękę", ale przez prawie 12 miesięcy nic się nie działo. Piosenki zaprezentowane na urodzinach, jak sama napisała, nagrano rok wcześniej. Przez ten czas naprawdę można było zrobić coś więcej. Odetchnąłem z ulgą, kiedy okazało się, że to wersje "surowe" i nie będą na albumie, a komentarze z forum Julii, ze "Rage" wzbudza podobne emocje jak ATTSS i powinno być na albumie w takiej formie mnie bawią, no bo... proszę. :eye: Na jej forum, w dziale FAQ od momentu otwarcia strony widnieje informacja, ze Julia nagrała 3 piosenki. Dwie już znamy. Nie będą one na albumie. Ciekawe co z tą trzecią. Chcę wierzyć, że jest lepsza niż tamte "surówki". No i mam nadzieję, że te nieaktualizowane informacje są już po prostu nieprawdziwe i że materiału jest już więcej plus Julia faktycznie umieści swoje teksty na rosyjskim albumie (a może i cokolwiek na angielskim) - tak jak pisała na twitterze - uważam, że wcale nie byłoby to kiepskie, gdyby się postarała.

Czekam na wakacje, bo wtedy ma wyjść pierwszy rosyjski singel. I oby wyszedł.

W ogóle wierzę, że odkąd pracują solo to ten wielki wkład w pracę nad albumem nie jest na pokaz. Do tej pory NA SIŁĘ można było podciągnąć ich wkład w pracę twórczą nad t.A.T.u. pod piosenki podpisane jako T.A. Music, ale i tak sądzę, że raczej zespół je tworzył bardziej niż one.

Julia oczywiście ma u mnie łatwiej, bo bardzo za nią przepadam i choć irytuje mnie czekanie, to na pewno ma większy kredyt zaufania ode mnie niż Lena. Mimo, że od początku przerażała mnie jakość nagrań WATWD i Rage to te piosenki mnie się nawet podobają. Nie jestem ślepo zapatrzony, ale wiadomo, ze wielki fan podejdzie do pewnych rzeczy mniej krytycznie (choć nie bezkrytycznie). Sądzę, że nie jestem też nieobiektywny, bo wg mojego last.fm całkiem często słuchałem też udostępnionej piosenki Leny - i czasem słucham ją teraz. Kiedyś wgrałem sobie "Los in this Dance" na odtwarzacz nawet.

Niemniej jednak Lena jako resztka po t.A.T.u. ma mi mniej do zaoferowania niż Julia jako ta sama resztka. Tak, wiem, że na tym forum jestem w mniejszości :P Przyglądam się z zainteresowaniem jej poczynaniom, ale nie wywołują one u mnie większych emocji, nie jaram się jej wideoblogiem, jej poczucie humoru nie trafia do mnie, uważam że nie jest zabawna, straciła dryg odkąd jest sama i trochę wieje nudą. Ma nietrafione stylizacje i beznadziejny menedżment, straciła polot. Ale uwielbiam jej wykonanie akustyczne "Fly on the Wall" i myślę, że powinna raczej iść w taki repertuar, bo byłem tym oczarowany. Parę przebojów na albumie i trochę takich niesmętnych, ale ładnych piosenek i byłoby dobrze.

Wokali nie porównuję, bo pewnie w odpowiedziach zostałbym zmiażdżony. :D
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron