Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Leny
17
40%
Julki
9
21%
Leny i Julki
14
33%
Nie uda się żadnej!
3
7%
 
Liczba głosów : 43

Postprzez Alexander » 31 marca 2009, o 16:11

Niektórzy mogli by pomyśleć i nie wpychać Leny w stereotyp spokojnych piosenek. Dema Klounów i Kosmosu doskonale pokazują jej możliwości w dynamicznych kawałkach...

A Julii nie kibicuję, bo jak już powiedziałem wcześniej - nie wierzę, że w ogóle coś nagra, a co dopiero mówić o wydaniu tego.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 20 kwietnia 2009, o 14:11

Alexander napisał(a):Wydaje mi się, że chodziło o rozbieżność w postrzeganiu Albumu przez Julię i Lenę. Album jest bardzo niejednorodny stylistycznie. Jeśli miałbym strzelać, to Running Blind i Fly On the Wall zostały utworzone tak jak chciała Julia, a Biały Płaszczyk i Vrema Luny wedle wizji Leny. Reszta jest połęczeniem obu styli...


Wychodziłoby na to, że Lena ma lepszy gust. Ale nie byłabym tego taka pewna... Zwróć uwagę na to, że w Fly on the wall więcej śpiewa Lena, tak samo jak w innych głupich piosenkach (Ale tylko według mojej opinii) takich jak All about us, czy Gomenasai. W Beliy Plashik i Vrema Luny więcej śpiewa Julia, tak samo jak w najfajniejszych piosenkach taka, takich jak Nas ne dogonyat, czy Malchik gay. (To, że te piosenki są fajne, to też tylko moja subiektywna opinia)

Ja się Julii nie dziwię. Moim zdaniem słusznie postąpiła. Nie można pozwalać na to, żeby ktoś Tobą pomiatał. Trzeba się buntować. I tak to jest cud, że dwie zupełnie różne dziewczyny tyle lat ze sobą wytrzymały.

I jakoś wątpię w to, żeby Julia śpiewała piosenki w stylu Britney, czy GaGi. Alexandrze, już na nią najeżdzasz, a nawet nie posłuchałeś, ani jednej jej piosenki. Tak nie można. Jak jak kogoś skrytykuję to przynajmniej mam do tego podstawy. Np. moim zdaniem obydwie solowe płyty będą fajne. Płyta Julii pewnie będzie fajniejsza, ponieważ po 1. będzie współpracować z Iwanem (dzięki czemu może nagrać coś podobnego do Nas ne dogonyat), po drugie ma ciekawy, ostry głosik. Lena natomiast nie współpracuje z Iwanem, przez co może nagrać coś w stylu All about us. Nie oznacza to jednak, że przekreślam płytę Leny (Co innego porównywać muzykę do AAU a co innego do Britney). Myślę, że Lena też nagra kilka ładnych, melodyjnych, pewnie spokojnych utworów... Może znajdzie się coś ostrzejszego, ale chyba wszyscy o tym wiedzą, że Lena ma mniej zachrypnięty głos od Julii.
Ostatnio edytowano 20 kwietnia 2009, o 16:04 przez Vedis, łącznie edytowano 3 razy
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez h.O.P.e » 20 kwietnia 2009, o 14:38

Jak dla mnie najlepsze było t.A.T.u i bardziej czekam na powrót dziewczyn do duetu niż na solowe projekty ;] A Shapovalov to skończony idiota mimo że to on sprawił że o dziewczynach usłyszał cały świat to nie darze go żadną sympatią, teraz zniszczył to co stworzył bo zależy mu tylko i wyłącznie na pieniądzach :uu:

Tonący brzytwy się chyta :rolleyes:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Alexander » 20 kwietnia 2009, o 14:45

Vedis napisał(a): Wychodziłoby na to, że Lena ma lepszy gust. Ale nie byłabym tego taka pewna... Zwróć uwagę na to, że w Fly on the wall więcej śpiewa Lena...
To, czego się oczekuje, a co się śpiewa to 2 różne rzeczy. "Ciężko śpiewać coś, co Ci się nie podoba"
Vedis napisał(a): I jakoś wątpię w to, żeby Julia śpiewała piosenki w stylu Britney, czy GaGi. Alexandrze, już na nią najeżdzasz, a nawet nie posłuchałeś, ani jednej jej piosenki. Tak nie można. Jak jak kogoś skrytykuję to przynajmniej mam do tego podstawy.
Wydaje mi się, że skoro BP i VL przypominają "You", "I Know" oraz oryginalne "Chto ne Hvatayet" (w elektronicznej aranżacji) to Lena oczekuje kontynuowania tego stylu. Natomiast Fly on the wall i Running Blind to coś co pojawiło się dopiero na ostanim albumie - nie ciężko wpaść na pomysł, że Julia chce tworzyć w takim stylu. Więc chyba jednak mam podstawy.

Vedis napisał(a):Płyta Julii pewnie będzie fajniejsza, ponieważ po 1. będzie współpracować z Iwanem (dzięki czemu może nagrać coś podobnego do Nas ne dogonyat), po drugie ma ciekawy, ostry głosik.
Vedis napisał(a):Może znajdzie się coś ostrzejszego, ale chyba wszyscy o tym wiedzą, że Lena ma mniej zachrypnięty głos od Julii.
Przykro mi, ale jak dla mnie Ivan=skandal a nie dobra muzyka, a chrypa i ostrość głosu wcale nie oznaczają, że jest on dobry. Dlatego też sądzę, że album Leny będzie lepszy.
Ostatnio edytowano 20 kwietnia 2009, o 16:05 przez Alexander, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 20 kwietnia 2009, o 14:49

Vedis napisał(a): Płyta Julii pewnie będzie fajniejsza, ponieważ po 1. będzie współpracować z Iwanem.
To że będzie z nim współpracować nie gwarantuje jej sukcesu. Ivan po zerwaniu współpracy z dziewczynami zajął się projektem n.A.T.o., który jakoś średnio mu wypalił. Zatem hipotezę, że "projekt Jul będzie fajniejszy, bo będzie współpracować z Ivanem" ośmielę się obalić. :D

Vedis napisał(a):Lena natomiast nie współpracuje z Iwanem, przez co może nagrać coś w stylu All about us.
No i w sumie, jak pomniemuję, dobrze by na tym wyszła. W AAU pokazała jakie ma możliwości wokalne, więc nie zaliczyłabym nagrania czegoś podobnego do niewypału. :D

Vedis napisał(a):pewnie spokojnych utworów...
Czy możemy przez chwilę przestać myśleć stereotypem "spokojna i romantyczna"? To Ivan wybrał Lenie taki image, a Julii przypadł ten "z pazurem". Uważam iż solowy projekt da Lenie możliwość pokazania się z innej strony, która do tej pory była przytłumiona. :D

Vedis napisał(a):chyba wszyscy o tym wiedzą, że Lena ma mniej zachrypnięty głos od Julii.
A co ma piernik do wiatraka oprócz mąki? :D Nie trzeba mieć chrypy żeby ostrzej zaśpiewać. :D

Nie traktuj tego jako atak czy coś w ten deseń. :D
Ostatnio edytowano 20 kwietnia 2009, o 17:34 przez koko, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 20 kwietnia 2009, o 15:29

h.O.P.e napisał(a):Jak dla mnie najlepsze było t.A.T.u i bardziej czekam na powrót dziewczyn do duetu niż na solowe projekty ;]

Ja też tak myślę... Bardzo podobają mi się piosenki, w których na przemian - Julia się wydziera, a Lena śpiewa piskliwym głosem. Solowe projekty na pewno wiele stracą, co nie oznacza, że od razu je przekreślam.

Alexander napisał(a):Ciężko śpiewać coś, co Ci się nie podoba"

No, właśnie. O to mi chodziło. Dziwnie by było, gdyby Lena cały czas śpiewała więcej w piosenkach, które podobają się Julii i na odwrót.[/size]

Ale może masz rację, może się mylę, może Lena ma lepszy gust... To nie jest sprawa życia i śmierci, to są tylko przypuszczenia;)
Mimo wszystko zakładanie, że Julia będzie śpiewać w stylu Britney jest moim zdaniem przegięciem.

Alexander napisał(a):Przykro mi, ale jak dla mnie Ivan=skandal

Julia i tak by szokowała, bo ona ma takie hobby. A YSSU i NND były otoczone atmosferą skandalu, a trzeba przyznać, że to jedne z najlepszych utworów tatu. Ale wtedy pomagała przy tym Elena Kipper... W sumie to szkoda, że ona już nie tworzy piosenek dla tatu, bo ona ma talent.

k.O.K.o napisał(a):No i w sumie, jak pomniemuję, dobrze by na tym wyszła. W AAU pokazała jakie ma możliwości wokalne, więc nie zaliczyłabym nagrania czegoś podobnego do niewypału. :D

Pisałam, że to tylko moja subiektywna opinia... No, racja wokalnie Lena nieźle na tym wyszła. AAU nie jest złe, wydaje mi się tylko, że ten refren był tworzony na siłę, tak jakby miał być podobny do All the things she said. Chodziło mi o to, że te "ostre" piosenki Leny raczej będą w stylu AAU, a Julii w stylu NND, co nie powinno być jakąś ujmą dla Leny... Chodzi tylko o to, że mi bardziej podoba się NND.

k.O.K.o napisał(a):Czy możemy przez chwilę przestać myśleć stereotypem "spokojna i romantyczna"? To Ivan wybrał Lenie taki image, a Julii przypadł ten "z pazurem". Uważam iż solowy projekt da Lenie możliwość pokazania się z innej strony, która do tej pory była przytłumiona. :D

W tym nie ma nic złego. Ja też jestem spokojna i romantyczna. Tej pierwszej cechy się wstydzę, a z tą drugą obwieszam.

Ale wiesz... płyta pewnie będzie mieć 10 utworów. U Leny na pewno znajdą się 4 spokojne utwory, a u Julii... no, chyba zero;P Ale spokojne utwory też przecież mają swój urok.
I powiem, że ja wolę głos Leny, gdy śpiewa "spokojnie" i piszczy... Jak śpiewa jakąś niską melodię to tak średnio jej głos mi się podoba.

k.O.K.o napisał(a):A co ma piernik do wiatraka oprócz mąki? :D Nie trzeba mieć chrypy żeby ostrzej zaśpiewać. :D

Ale wiesz, chrypka jest charakterystyczna dla rockowych wokalistek.

k.O.K.o napisał(a):Nie traktuj tego jako atak czy coś w ten deseń. :D


Skądże. Forum jest od tego, żeby dyskutować.
Ostatnio edytowano 20 kwietnia 2009, o 16:08 przez Vedis, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 20 kwietnia 2009, o 15:42

Vedis napisał(a):a Julii w stylu NND
Wątpię żeby Jul znowu zaczęła krzyczeć (tak jak miało to miejsce w refrenie NND). To raczej takie "marzenia ściętej głowy". :D
Poza tym: nie lepiej zrobić coś nowego, a nie powielać schematy i "odcinać kupony" od starego hitu? Trochę świeżości by nie zaszkodziło. :D

Vedis napisał(a):W tym nie ma nic złego.
No widzisz, a z góry zakładasz, że piosenki Leny będą spokojne. Mam nadzieję, że Lena nagra ostrzejsze kawałki i wam kopary opadną.. :oczka:

Vedis napisał(a):U Leny na pewno znajdą się 4 spokojne utwory, a u Julii... no, chyba zero;P
Masz jakieś argumenty przemawiające za tą śmiałą tezą (oprócz wspomnianej wcześniej chrypki rzecz jasna)? :D Powtarzam - przestańmy myśleć stereotypowo.

Vedis napisał(a):Ale wiesz, chrypka jest charakterystyczna dla rockowych wokalistek.
Sugerujesz, że Julia jest rockową wokalistką? :D
Ostatnio edytowano 20 kwietnia 2009, o 16:09 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Mirva » 20 kwietnia 2009, o 16:01

Odnośnie postu Alexa...
Julia nie dorasta do pięt Brit :/
Ostatnio edytowano 20 kwietnia 2009, o 16:09 przez Mirva, łącznie edytowano 1 raz
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Vedis » 21 kwietnia 2009, o 07:23

Eksperymenty nie zawsze są dobre... Skoro NND było genialne, to przydałoby się więcej piosenek w takim stylu.

W spokojnych piosenkach przecież nie ma nic złego. Lena na pewno będzie miała jakieś spokojne piosenki, bo po prostu przy jej barwie głosu mogła by nagrać ładne, spokojne piosenki, co nie oznacza, że będą ta same spokojne piosenki. Nie rozumiem, czemu tak bardzo przyczepiliście się tego.

Mirva, to forum Tatu, a nie Britney.. Rozumiem, że jesteś fanką Britney, ale dbaj o kulturę swoich wypowiedzi. Ja np. czuję się urażona, gdy ktoś obraża Julię. Można powiedzieć, że Britney śpiewa ładniej od niej, ale z tymi piętami to przesada.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Kamil » 21 kwietnia 2009, o 07:31

Vedis napisał(a): Mirva, to forum Tatu, a nie Britney.. Rozumiem, że jesteś fanką Britney, ale dbaj o kulturę swoich wypowiedzi. Ja np. czuję się urażona, gdy ktoś obraża Julię. Można powiedzieć, że Britney śpiewa ładniej od niej, ale z tymi piętami to przesada.


Dokładnie! Poza tym Britney ma zniszczone pięty, widziałem na zdjęciach, a Julia zadbane. Jak Spears zainwestuje w pumeks, to porozmawiamy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Mirva » 21 kwietnia 2009, o 08:37

Szkoda słów na Was.
Nie będę się zniżać do Waszego poziomu.
:devil:
Adieu!
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ArX » 21 kwietnia 2009, o 09:21

Czemu Lena nie może grać rockowych piosenek? Bo ma za spokojny i zbyt delikatny głos? Niech ktoś to powie Avril. Czemu delikatne piosenki i machanie rękoma na scenie ma być gorsze od darcia ryja ze świerzbem w gaciach? Niech ktoś to powie Celine Dion czy też mojej ukochanej Dido :love: ... To właśnie piosenki, które swą romantyką i pięknem podbiły serca ludzi są do dziś bardziej znane niż np. NND. Julia może i owszem będzie śpiewała (recytowała) spokojnie, ale trzeba się przy tym spodziewać modulacji głosu rodem z Give it 2 me, czy też FOTW... Wszyscy zatwardziali fani Julki... Uwierzcie mi, że Lena nawet siedzeniem na krześle na scenie może zrobić większą karierę swoim głosem niż drąca prześcieradła Julia... Ja sobie jej live nie mogę wyobrazić bez playbacku. 8)
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Mirva » 21 kwietnia 2009, o 09:51

ArX napisał(a):Czemu Lena nie może grać rockowych piosenek? Bo ma za spokojny i zbyt delikatny głos? Niech ktoś to powie Avril. Czemu delikatne piosenki i machanie rękoma na scenie ma być gorsze od darcia ryja ze świerzbem w gaciach? Niech ktoś to powie Celine Dion czy też mojej ukochanej Dido :love: ... To właśnie piosenki, które swą romantyką i pięknem podbiły serca ludzi są do dziś bardziej znane niż np. NND. Julia może i owszem będzie śpiewała (recytowała) spokojnie, ale trzeba się przy tym spodziewać modulacji głosu rodem z Give it 2 me, czy też FOTW... Wszyscy zatwardziali fani Julki... Uwierzcie mi, że Lena nawet siedzeniem na krześle na scenie może zrobić większą karierę swoim głosem niż drąca prześcieradła Julia... Ja sobie jej live nie mogę wyobrazić bez playbacku. 8)


No dokładnie. Popieram ;)
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Alexander » 21 kwietnia 2009, o 10:31

Co do Britney - miałem na myśli styl muzyczny, który zbyt ambitny mimo wszystko nie jest. Jasne, Brit jest w swojej klasie dobra (chociaż tylko Blackout mi się podoba w sumie...), ale robienie z Julii kopi to nie jest pomysł na coś dobrego. Skończcie tak najeżdżać, która dla której to obraza, no -.-" I koniec offtopu na ten temat, bo zacznę kasować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ProsteRuchy » 21 kwietnia 2009, o 10:33

Jak wszyscy wiemy 19 kwietnia Lena Katina wyleciała do Los Angeles w dwoch sprawach:
- przejdzie operację oczu
- wraz z zespołem nagra dwa dema na swoj solowy album
Strasznie interesuje mnie ta druga informacja. Ciekawi mnie w jakim stylu będą te dema. Z tego wszystkiego słucham właśnie solowych utworow Leny. szczegolnie uwielbiam Vse Normalno. Moim marzeniem było aby ta piosenka pojawiła się na VU. Może tym razem zostanie nagrana na solowym albumie Leny? Oby :P Z rockowym pazurem mogłaby być na prawdę rewelacyjną piosenką.

Vse Normalno
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron