Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?

Leny
17
40%
Julki
9
21%
Leny i Julki
14
33%
Nie uda się żadnej!
3
7%
 
Liczba głosów : 43

Postprzez Mirva » 23 marca 2009, o 14:53

Lenencja oczywiście :)
Ma czadowy głosik :)
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kamil » 23 marca 2009, o 16:42

Hmm... będę śledził karierę i Julii i Leny ;)

Mam nadzieję, że ta cała sytuacja będzie miała lepsze skutki niż się spodziewamy - o czym już wspominałem - będziemy mieli dwa razy więcej kawałków, to przede wszystkim Każda z dziewczyn nadal chce, aby w ich solowych kawałkach słychać było "tatuszkową magię" - Lena współpracuje z chłopakami, Julia z twórcami YSSU, NND czy 220. Sądzę, że skończy się to tak, że od Leny dostaniemy nastrojowy album z piosenkami w stylu "Chto ne hvatayet" czy "Nichya", a od Julii taneczny wesoły album.

Jeżeli miałbym już wybierać między dziewczynami, to wybór jest prosty - Julia Zawsze była moją "ulubioną Tatuszką". Po prostu podoba mi się pod każdym względem, bardziej utożsamiałbym się z nią niż z Leną - jeśli chodzi o charakter, styl życia itp. No i sądzę, że to właśnie Julia odniesie większy sukces - chociażby komercyjny. Lubi być w centrum uwagi, media interesują się jej osobą, to niej głównie dotyczą wszelkie plotki. Świetnie czuje się w show-biznesie. Tak w ogóle, sądzę, że to decyzja Julii miała znaczący wpływ na zawieszenie działalności t.A.T.u. Nie jest ślepa i zobaczyła co tak na prawdę robi management t.A.T.u. - a w Stanach ma większe możliwości, Parviz też na pewno pomoże jej w karierze. Poza tym nie zapominajmy, że Julia jest też aktorką i jestem ciekaw jakie propozycje filmowe dostała w LA Na początek widziałbym ją nawet w jakiejś banalnej komedii romantycznej, albo w produkcji w stylu "Brzydula" czy "Seks w wielkim mieście" :D

Ale kciuki trzymam za obie dziewczyny ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Tija » 23 marca 2009, o 16:45

Ja bede śledzić karierę i Leny i Julii. Bardziej jednak myślę że jeśli im sie nie uda kariera solowa. (Choć mam nadzieję ze chociaż Lenie się uda) To powrócą znów jako t.A.T.u.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez h.O.P.e » 23 marca 2009, o 17:05

A ja to bym chciała żeby się zadnej nie udało i żeby wróciły do siebie :mrgreen: ameen ;]
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Piret » 23 marca 2009, o 17:34

Mimo, że Julię od początku lubiłam najbardziej to życzę powodzenia i jej i Lenie.
Chciałabym usłyszeć w końcu coś co byłoby dziełem samych dziewczyn, bynajmniej żeby same napisały tekst na płytę.
Mam jednak nadzieję na reaktywację Tatu w przyszłości z lepszym managerem.
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Dizelkowi » 23 marca 2009, o 21:44

Zgadzam sie z "h.O.P.e " ;)
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ~Shaggy. » 23 marca 2009, o 21:57

Osobiście nastawiłem się na Lenkę i obstaje przy niej. Strasznie jestem ciekaw jej solowek. :luv: Julka stała mi się obojętna napewno jestem ciekaw co się będzie u niej działo i życze jej dobrze, ale całym sobą jestem za Lenką. :love: Kocham tego rudzielca :P
Obrazek
"Sztuka sługą 'polityki'. Czemu bracie robisz k*rwe z muzyki?!"
Avatar użytkownika
~Shaggy.
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 21:27

Postprzez koko » 23 marca 2009, o 21:57

Kibicujesz solowej karierze Leny czy Julki?
Leny - 9
Julia - 1
Leny i Julki - 6

Ciekawe kto zagłosował na Julię... Kaaaaaaamiiiiiiil? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 23 marca 2009, o 22:01

k.O.K.o. napisał(a):Ciekawe kto zagłosował na Julię... Kaaaaaaamiiiiiiil? :eye:


8)

Jeszcze się nawrócisz... poza tym Julia ma 4, bo połowa należy się jej z opcji "Lena i Julia" ;>
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Tija » 23 marca 2009, o 22:04

Kamil napisał(a):
k.O.K.o. napisał(a):Ciekawe kto zagłosował na Julię... Kaaaaaaamiiiiiiil? :eye:


8)

Jeszcze się nawrócisz... poza tym Julia ma 4, bo połowa należy się jej z opcji "Lena i Julia" ;>


Nie sądzę kamil a może jednak ty się nawrócisz??
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alexander » 23 marca 2009, o 22:07

Jak dla mnie 15:7 i tak pokazuje na pewną oczywistość... ;] zwłaszcza że większość woli Lenę, a za Julią są "tak trochę" - bo wypada.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez h.O.P.e » 24 marca 2009, o 15:01

No dobra to ja też się wypowiem :mrgreen: Jeżeli nie jest możliwy ich powrót do siebie to kibicuje Julii pod warunkiem że przestanie sie ulepszać i wróci do normalnego wyglądu ( co raczej w jej przypadku jest niemożliwe :bum:) ale zawsze mam jakąś nadzieje... nawiasem mówiąc wspieram Kamila :mrgreen: A jak dalej będzie robić ze siebie maszkare to wtedy będe mieć dylemat :|
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Maganuna » 27 marca 2009, o 18:38

Zagłosowałem na "Leny i Julki", ale osobiście uważam, że osobno nie uda im się osiągnąć takiego sukcesu jak razem w t.A.T.u. One świetnie się uzupełniają razem, i jedna pozbawiona drugiej, to nie będzie to samo. Oczywiście na pewno ciekawie będzie zobaczyć i usłyszeć jak same pokierują swoimi karierami, i mam zamiar "wspierać duchowo" obie :)

--------
A poza tym myślę, że jak już wydadzą swoje solowe płyty, choć wydaje mi się, że w przypadku Juli to nie będzie takie pewne, nie dlatego, że jej nie lubię bo tak nie jest, ale dlatego, że nie widzę jej jako solowej piosenkarki. Nie sądzę, żeby się przebiła. W kwestii stylu Lena jest oryginalniejsza :) W końcu i tak zobaczą, że jako t.A.T.u. zdziałają więcej i jeszcze wrócą do siebie :) Poza tym oni chyba nie zamknęli "projektu"<nie lubię tego zwrotu -,-> t.A.T.u tylko zawiesili, nie?
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez koko » 27 marca 2009, o 18:54

Maganuna napisał(a):Poza tym oni chyba nie zamknęli "projektu"<nie lubię tego zwrotu -,-> t.A.T.u tylko zawiesili, nie?
Dokładnie. :D W krótkim wywiadzie dla mk.ru dziewczyny same powiedziały, że t.A.T.u. nadal będzie działać więc bądźmy dobrej myśli. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 31 marca 2009, o 12:00

Jak mam być szczera to obydwie mają o wiele mniejszą szansę na karierę, śpiewając solo. W tatu właśnie to zachwycało ludzi, że były dwie różne dziewczyny... Jeśli kogoś nie zachwyciła spokojna rudowłosa to zachwyciła go zwariowana brunetka... I na odwrót. Śpiewając solo szansa obydwóch zmniejsza się o 50%.

Ale jeśli mam wybierać, to z oczywistych względów kibucuję Julii. Nie tylko dlatego, że ją bardziej lubię, ale również dlatego, że wolę żywe piosenki od spokojnych.

A niektórzy z was mogliby się zastanowić zanim coś napiszą. :nunu:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron