Co o teledyskach?

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Co o teledyskach?

Postprzez SnegoSmiles » 23 kwietnia 2009, o 14:59

No więc otworzyłem ten temat,ponieważ jestem ciekaw co inni myslą na temat teledysków t.A.T.u. Podoba się,wkurza,nurtuje itp.

SNEGOPADY
Jak dla mnie teledysk pierwsza klasa (chociaż Julka miała nieco inną fryzurę gdy schodziła po schodach niż w 220),tylko jedno mnie bardzo dziwi , przez większość teledysku to tylko animacja, więc ktoś jak skacze po programach i zobaczy ten teledysk to może pomyśli że to dla dzieci :blush: , ponieważ większość teledysku to tylko animacja :( .
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Cari_Kari » 23 kwietnia 2009, o 16:41

ALL ABOUT US
Fajny teledysk,super fabuła. Trochę się w nim dzieje. Jak dla mnie jest bomba. A ten moment,w którym Lena rzuca telefon i robi obrót samochdem o 180stopni i jedzie, by ratować Julię jest wprost zajefajny. :love:
"... Och I wish I was a fly on the wall..."
Avatar użytkownika
Cari_Kari
Nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 marca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Z Polski

Postprzez Vedis » 23 kwietnia 2009, o 19:06

Czemu opisujecie tylko jeden teledysk?

W sumie ja też nie mam czasu od razu opisywać wszystkich, bo wypadałoby się wziąć za angielski... Więc opiszę teraz 3, a potem wezmę się za kolejne

YA SOSCHLA S UMA/ALL THE THINGS SHE SAID

Jeden z najlepszych teledysków. Julia wygląda przepięknie. Podobają mi się stroje tatuszek( ten mundurki :oczka: ) Miejsce akcji i pomysł też bardzo fajne (tatu-lesbijki uwięzione w obozie koncentacyjnym). Minusem jest to, że trochę mało tam się dzieje.

NAS NE DOGONYAT/NOT GONNA GET US

Również jeden z najlepszych teledysków. Julia wygląda gorzej niż na YSSU, ale również jest bardzo ładna. Podobają mi się te literki, które wyświetlają się podczas teledysku oraz stare zdjęcia tatu. Minusem jest to, że trochę za dużo jest ciężarówki, a za mało dziewczyn.

PROSTYE DWINŻEYA

Przyznam, że zawiodłam się tym teledyskiem. Spodziewałam się czegoś bardziej kontrowersyjnego po teledysku, który zdjęli z anteny po pierwszej emisji. Tymczasem Julia kręci tą głową jak debil... Plusem są fajne ujęcia Leny.
Potem pokazują fragmenty jakiś starych filmów... Ciekawe, co to ma wspólnego z masturbacją, o której jest piosenka i prawdopodobnie teledysk.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez February » 23 kwietnia 2009, o 20:25

Prostye dvizhenya - tu bym się nie zgodził z Vedis, że te filmiki nie mają nic wspólnego z calą resztą. Niektóre ruchy mimo, że wykonujemy inną czynność są niemal identyczne. I czasami taniec, który na pozór jest niewinny może wywołać skojarzenia związane z sexem. Uwielbiam ten klip, bo jest pełen pomysłów. Piękne i spokojne ujęcia Leny obserwująca wszystkie dookoła ruchy i wulgarna Yulia.

Ya Soshla S Uma - mimo, że akcja toczy się w jednym miejscu to tak naprawdę wiele się dzieje. Klip nie jest nudny. Jest wulgarny, a jednocześnie przejmujący. To nie tylko dwie całujące się laski. Te mundurki, wygląd dziewczyn... cudo. I świetne przesłanie.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Mirva » 23 kwietnia 2009, o 20:33

Vedis napisał(a):Miejsce akcji i pomysł też bardzo fajne (tatu-lesbijki uwięzione w obozie koncentacyjnym)


że jak?! ;|
Czy Ty już zupełnie postradałaś zmysły dziewczyno?!

Ludzie trzymajcie mnie!
Imenanooo!! :shuffle:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Alexander » 23 kwietnia 2009, o 21:02

Mirva napisał(a):
Vedis napisał(a):Miejsce akcji i pomysł też bardzo fajne (tatu-lesbijki uwięzione w obozie koncentacyjnym)
że jak?! ;| Czy Ty już zupełnie postradałaś zmysły dziewczyno?!
Obóz koncentracyjny to bardziej w BP jak już... :eye: A co do YSSU to jeśli się nie mylę,
to miejscem akcji jest szkolne boisko :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 23 kwietnia 2009, o 21:03

Przyjrzyj się dokładnie temu klipowi, a potem obejrzyj jakiś film o obozie koncentracyjnym.

February, dobrze, że mnie oświeciłeś. Specjalistką od masturbacji nie jestem, więc nic dziwnego, że nie odkryłam przesłania utworu. Mimo wszystko spodziewałam się czegoś mocniejszego po teledysku, który został zdjęty z anteny po pierwszej emisji.
Ostatnio edytowano 23 kwietnia 2009, o 21:06 przez Vedis, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Mirva » 23 kwietnia 2009, o 21:22

Vedis napisał(a):Przyjrzyj się dokładnie temu klipowi, a potem obejrzyj jakiś film o obozie koncentracyjnym.


To jest idiotyczne i bezpodstawne porównanie!

Pofyrt: Wyluzuj.
Ostatnio edytowano 23 kwietnia 2009, o 21:28 przez Mirva, łącznie edytowano 2 razy
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ArX » 24 kwietnia 2009, o 08:16

Zgadzam się z Vedis. Mi również na myśl przyszedł obóz koncentracyjny. A czemu? Do takich skojarzeń mogą doprowadzić druty kolczaste na płocie i staroświeckie latarnie, często tam używane. Tylko z jednym nie mogę się zgodzić - to nie dziewczyny były uwięzione, lecz tłum "za płotem". Zauważcie, że na końcu odchodzą one wolne. Vedis wykazała się solidną spostrzegawczością. 8)
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Mirva » 24 kwietnia 2009, o 10:08

No nie wydaje mi się... :rolleyes:

Ale dobra, każdy ma swoje zdanie.
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez February » 24 kwietnia 2009, o 18:52

Mi się nie wydaje, że to obóz koncentracyjny. Widzi tam ktoś żołnierzy, broń czy cokolwiek z obozu? W obozie koncentracyjnym nie ma kolorowych murów, ludzie nie mają parasolek, mundurków i takich ubrań. Druty kolczaste spotykane są wszędzie tam, gdzie zabrania się wejścia, także to o niczym nie świadczy.

Vedis specjalistą od masturbacji też nie jestem :] Pisałaś, że te wlepki nie maja sensu, są bezcelowe. Ja uważam tylko, że jest inaczej i napisałem dlaczego.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Vedis » 24 kwietnia 2009, o 20:03

Dla wszystkich, którzy mają wątpliwości:

Obóz koncentracyjny

All the things she said

To nie chodzi o to, że one dosłownie są uwięzione w obozie (Zresztą nawet nie przyszło mi do głowy, że ktoś będzie chciał tak metaforyczny teledysk interpretować dosłownie). Te druty kolczaste mają się kojarzyć z obozem koncentracyjnym, co ma jeszcze bardziej potęgować cierpienie tatuszek - lesbijek.

Ja tymczasem idę dalej z oceną teledysków:

30 MINUTES

Pomysł jest ciekawy... Mimo to to nie jest mój ulubiony teledysk.
Zastrzeżeń nie mam.

Ne ver ne boysa

Dziś go zobaczyłam i bardzo, ale to bardzo mi się spodobał. Lubię, gdy w teledysku są wycięte momenty z różnych momentów twórczości tatu. Lepiej tak jest, niż gdy przez cały teledysk wyglądają jednakowo. Poza tym jest akcja, jest tragedia, coś się dzieje... Mój ulubiony teledysk:D
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez micha21 » 25 kwietnia 2009, o 19:22

Może i to jest boisko ogrodzone, może i jest to obóz, ale cel jest zupełnie inny. Jak ktoś słusznie zauważył, to ludzie są zamknięci nie nasze tatuszki. Brak tolerancji, oznacza jednocześnie zamknięcie się na osoby trzecie, oraz otoczenie.To one są wolne i moga odejść spokojnie bo są otwarte na wszystkich. Co do obozu to jak wiadomo homoseksualiści byli szczególnie poniżani i potempiani. Podobnie jest w szkole, wyśmiewaja i poniżaja. Dlatego może też jest pokazane boisko. Boisko symbol -gdzie toczy się mecz, walka, liczy się wygrana.
Tatki odchodza razem trzymając się za ręce. Wygrały bo walczyły w tej samej drużynie.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez SnegoSmiles » 26 kwietnia 2009, o 07:54

No cóż,skoro wszyscy idą dalej z teledyskami to ja jadę od tyłu :coctail: :
220
Pomysł bardzo fajny,stroje super tyle,że...szkoda że one tam tylko śpiewają,bo do tej piosenki mogło być coś ciekawszego. :|
Belyi Plaschik
No więc,muzyczka spoko,strzał spoko Lena spoko ( :luv: ),no i Julia też spooko.Nie mam zastrzeżeń.No chyba że napis na początku "Gdzieś w XXI wieku". Przecież to były czasy wojenne!! :O
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez February » 26 kwietnia 2009, o 11:06

Snegosmiles, co z tego jak to się działo w czasach wojennych jak takie egzekucje są przeprowadzane w niektórych miejscach na świecie w niektórych krajach na świecie w czasach współczesnych. Czasami też egzekucje na homoseksualistach są wykonywane publicznie.

Biely Plashik remix - mistrzostwo. Spośród wszystkich klipów od czasów Dangerous and Moving to właśnie tutaj czuć stare Tatu. Wspaniałe ujęcia, mroczny klimat. No cóż golizna nie musiała być tu pokazana. Szkoda, że klip nie był promowany.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron