Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez koko » 4 lutego 2012, o 22:04

O Boże, jeszcze się tu nie wypowiedziałam. Odkopujemy stare tematy! :oczka:

Otóż t.A.T.u. standardowo znałam od samego początku, bo kto nie słuchał t.A.T.u. w 2001-2003 ten naprawdę nie miał życia/dzieciństwa. :ups: Poznałam dzięki siostrze, która kupiła ich kasetę. Ah, jak to dawno temu było. Wracałam pewnego dnia ze szkoły i na klatce usłyszałam, że tak to ujmę "łuput, łuput, łuput". :eye: Wchodzę do mieszkania i okazało się, że to u nas, a leci jeszcze wtedy mi nieznane Nas Ne Dogonyat. Pytam siostry co to i tutaj padła epic odpowiedź - ruski rap. :ups: Jak mniemam siostra zasugerowała się Zachem Ya. :ups: No i jakoś tak niby wtedy słuchałam coś, ale specjalnie się nie wgłębiałam w temat. W szkole wszyscy oczywiście szał. Miałam w klasie dwie laski, które były ogromnymi fankami, ale chyba każdy miał taką ekipę u siebie. :eye: Tak naprawdę zespołem zaczęłam interesować się dość późno, bo w 2005 po premierze Dangerous and Moving. To chyba tyle. Czytywałam e9, potem zarejestrowałam się na tatu.ru gdzie poznałam shadowa, który z kolei pokazał mi HQ, a reszta to już historia. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez yuliasavicheva » 4 lutego 2012, o 22:10

Ja nie słuchałam bo wtedy rosyjska muzyka była mi wtedy obca. Tatu słuchałam przez pół roku 2008 roku, przez przypadek i na tym się skończyło. Ale dzięki tatuszkom zaczęła się moja fascynacja muzyką rosyjską.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez SnegoSmiles » 4 lutego 2012, o 22:28

Lol, koko myślałem, że jesteś fanką całkiem od początku xpp O taaaak! Czasy TatuE9 <333 Pamiętam, że zawsze jak wracałem ze sql to czytałem newsy, nawet te stare! Taką mi to sprawiało przyjemnośc...
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez aREk » 31 maja 2012, o 11:32

W 2002 roku, mniej więcej podobnie jak koko, bo też można by powiedzieć, że dzięki siostrze. Koniecznie chciała kupić płytę t.A.T.u., ale że akurat nie było jej w sklepie, kupiliśmy składankę, na której było "Nas nie dogoniat". Wtedy nie lubiłem tego słuchać i długo nie mogłem się przekonać do tej piosenki. Ale tak czy inaczej, zakochałem się w t.A.T.u. i tak mi zostało. Po premierze "D&M" też miałem w klasie chyba ze trzy osoby, które nagle zaczęły słuchać t.A.T.u., ale już im to przeszło. Mi nie, na szczęście :lol:
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez James96 » 17 czerwca 2012, o 12:43

A u mnie było troszeczkę inaczej... Miałem chyba 5 czy 6 lat [mój Boże... ponad 10 lat temu :faint: ], byłem u pradziadka w domu na wsi i była tam cała rodzina. I do mojej siostry ciotecznej przyjechała koleżanka w jej wieku [w tedy miała ok. 10 lat na oko licząc..] i zaczęły śpiewać [pierwsza piosenka, którą usłyszałem i nauczyłem się z repertuaru t.A.T.u.] ROBOTA! :mrgreen: No i powiedziałem o tym rodzicom, a ci po kilku tygodniach załatwili mi płytę.. Ahh te wspomnienia... No i dziś posiadam tylko: koszulkę z nazwami użytkowników, płytę Waste Management i Not Gonna Get Us. 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez Tatz » 1 czerwca 2016, o 22:39

Ooo temat w sam raz na pierwszy post! :mrgreen:
Moja przygoda z tym duetem zaczęła się kiedy byłam mała. Chodziłam sobie wtedy do córki sąsiada ze wsi, żeby oglądać teledyski, w tym t.A.T.u. Miała nawet widea z liveów :D (taki bajer!). Pamiętam, że mega mi się spodobały (najbardziej w sumie to Julia =>w<=,ba nadal uważam, że jest boska![a raczej była, póki sobie twarzy nie zniszczyła :rozp:]). Później miałam dłuuuugą przerwę podczas której miałam fazy na różnych różniastych wykonawców. Aż pewnego razu, a był to rok 2014, oglądam sobie rozpoczęcie Olimpiady w Rosji paczę i oczom nie wierzę: t.A.T.u! W pierwszej chwili miałam takie: "Ale się zmieniły! D: Nie takie je pamiętałam." A potem taka refleksja: "w sumie dawno ich nie słuchałam... wypadałoby odświeżyć pamięć!". Stopniowo zaczęłam odsłuchiwać ich piosenki coraz częściej i częściej (zaczęłam nawet sięgać po utwory, których do tej pory nie znałam). Wciągałam się coraz bardziej i bardziej: wyszukiwałam info, playlista t.A.T.u stale powiększała się o nowe pozycje, stworzyłam folder z ich zdjęciami i artami im poświęconymi (do tej pory takiego zaszczytu dostąpił tylko Green Day :3), a nawet postaci wzorowane na nich x'D. W końcu kupiłam DVD "Screaming for more" , a także założyłam fanklub na jednej stronce :luv1:
Od tego czasu nie ma tygodnia, żebym nie przesłuchała choć jednej ich piosenki :love: Muzyka t.A.T.u nie może mi się znudzić choćbym nie wiem ile razy pod rząd odtwarzała 1 piosenkę x'D (a potrafię nawet kilkaset razy C:).
I tak to było!
Obrazek
"Wanna fly to a place where it's just you and me
Nobody else, so we can be free ..."
Avatar użytkownika
Tatz
Początkujący
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 czerwca 2016, o 20:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez Yoshi0234 » 2 czerwca 2016, o 20:51

Moja przygoda z tym duetem, zaczęła się gdy moja znajoma narysiała arta na którym widniał napis " t.A.T.u, " z ciekawości sam sprawdziłem. Bardzo mi się spodobało.
Yoshi0234
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 czerwca 2016, o 20:43

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez Tatz » 2 czerwca 2016, o 20:55

Yoshi0234 napisał(a):Moja przygoda z tym duetem, zaczęła się gdy moja znajoma narysiała arta na którym widniał napis " t.A.T.u, " z ciekawości sam sprawdziłem. Bardzo mi się spodobało.

Witamy na forum :D
Obrazek
"Wanna fly to a place where it's just you and me
Nobody else, so we can be free ..."
Avatar użytkownika
Tatz
Początkujący
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 czerwca 2016, o 20:00
Lokalizacja: Rumia

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron