Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez Cari_Kari » 6 lipca 2009, o 18:21

Nie wiem czy taki temat już istnieje. Szukałam ale nic takiego nie wpadło mi w oko.Jeśli jest to sorry.
No to jak i kiedy się wam zaczęła cała przygoda z tatuszkami??
Moja tak: pewnego razu (z jakieś 9-10 lat temu) mój brat nagrał u kogoś na kasecie 2 najbardziej znane utwory tatu, które leciały wtedy (chyba) w radio. Były to Nas ne dogoniat i YSSU. Kiedy pierwszy raz je usłyszałam wprost zakochałam się w nich i ciągle słuchałam. Później dostałam 1 album tatuszek :D:D to była frajda :P. Pamiętam też, że kupowałam czasopisma z artykułami o dziewczynach, kupowałam nawet te, gdzie o tatuszkach było dosłownie 2-3 zdania (np. artykuł o tym, że Julia zafarbowała sobie włosy na blond :D:D). Później kiedy o dziewczynach ucichło ja z czasem tez już mało co je słuchałam, tylko tyle co na vive (AAU [kiedy usłyszałam to 1 raz tak mi się spodobało,żę szok w trampkach :P] , FOF, Gomenasai)). A później to nawet nie wiedziałam, że wydały takie albumy jak D&M i LI :eye:, ale niestety tak czasem bywa. Z jakieś 1,5 roku temu znów powróciłam do muzyki t.A.T.u i teraz czytam o nich każdy news (co mi w większej mierze udostępnia tatuhq.pl :) ).
To by było na tyle. Teraz posłuchajmy Waszych opowieści. :mrgreen:
"... Och I wish I was a fly on the wall..."
Avatar użytkownika
Cari_Kari
Nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 marca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Z Polski

Postprzez Tentacle » 6 lipca 2009, o 18:49

Ja jestem ich fanem od 2008 r.
Na Sylwestra 2007/2008 grałem w grę UltraStar <trzeba śpiewać czysto i za to dostaje się punkty> i tam było All About Us. Spodobało mi się, więc ściągnąłem, później kolejne utwory, kolejne płyty, które słuchałem non stop. Stopniowo obsesja rosła, oczekiwanie na kolejną płytę <której datę premiery ciągle przekładano, HAHAHA :D> spędzało sen z powiek, dodatkowo Viva Comets w październiku :love:
I tak zostało do dziś ;)
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Sandi » 6 lipca 2009, o 20:18

Moja przygoda zaczęła się niedawno, jakieś pół rou temu. Późnym wiczorem, na niemieckiej vivie puścili ATTSS ;D od tamtej pory słucham ich ciągle, co rusz odkrywam nowe piosenki i codziennie czytam coś na ich temat, chociaż teraz przez te ich solowe kariery, nic nowego się nie dzieje :( ale to mi nie przeszkada w słuchaniu ich piosenek non stop, bo to w końcu t.A.T.u. ;)
Sandi
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 15:23
Lokalizacja: Śląsk :D

Postprzez olakowa » 21 lipca 2009, o 08:37

Moja się zaczeła na Cometach...Siedziałam przed telewizorem..I oglądałam Comety.
Nagle na scene wchodzą dwie lafiryndy :luv: ...Chociaż wyglądały jakby przed chwilą wróciły z pracy pod latarnią pokochałam ich muzyke.Na początku to było tylko oglądnie teledysków.Potem nie było dnia żeby o nich z kimś nie pogadać. One są jak narkotyk.Jeśli jego nie wezme to umre :chupa:
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez cyna » 21 lipca 2009, o 11:43

Hehe olakowa masz racje ! one są jak narkotyk...:D
moja historia zaczeła się tak ze koleżankę nagle wzieła mania na tatuszki,i CAŁY czas o nich gadała xD Na początku mnie to wkur*** xD ale po jakimś czasie sama oglądałam teledyski słuchałam ich i w ogóle xD Teraz to już uzależnienie :D :love:
T A T U <33
cyna
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lipca 2009, o 16:48
Lokalizacja: Sląsk

Postprzez Sandi » 21 lipca 2009, o 12:21

A tą koleżanką byłam ja!! haha xD No a tak swoją drogą to Tatuszki to chyba jedyny narkotyk, który bez konsekwencji zdrowotnych można "ćpać" :mrgreen:
Sandi
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 15:23
Lokalizacja: Śląsk :D

Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez KatinaVolkova » 21 lipca 2009, o 12:59

A więc moja historia z t.AT.u.

Już jako dziecko słyszałam jedną ich piosenkę YSSU. Ale wtedy było mówione, że ta piosenka jest wyznawcą szatana ( XDDD - tak ktoś mówił ) i że jest zabroniona, żeby jej nie słuchać. Tak więc jako małemu dziecku mama powiedziała, że ta piosenka jest zabroniona.

I jakoś tak na tym poprzestało.
Potem było NND. Ale miałam płytę z gazety, gdzie było kilka innych piosenek i wykonawców i między innymi właśnie YSSU i NND.
Ale mało ją słuchałam.

Później na kilka lat się nimi w ogóle nie interesowałam ( i żałuję bardzo) bo i neta nie mialam, ani żadnych wieści o nich.

I teraz od jakiegoś roku jak usłyszałam w radio AAU to mi się ta piosenka spodobała i potem było GOMENASAI. Też mi się spodobała.

I już potem jak net miałam to się zaczęło od teledysku YSSU. Byłam ciekawa co to za jeden.
Potem to samo z NND.
Potem oglądałam różne filmiki z you tube połączone i do nich jakiś podkład muzyczny.
Zastanawiałam się która to która. Na początku miałam wątpliwości. No i potem się z nimi zaprzyjaźniłam jakoś. I tak już zostało. I od tamtej pory Kocham Jul i Len. Mam ich chyba wszystkie piosenki.Dzięki temu trafiłam na tą wspaniałą stronkę gdzie mogę o nich czytać praktycznie wszystko co bym chciała wiedzieć :)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez olakowa » 21 lipca 2009, o 14:27

cyna napisał(a):Hehe olakowa masz racje ! one są jak narkotyk...:D
moja historia zaczeła się tak ze koleżankę nagle wzieła mania na tatuszki,i CAŁY czas o nich gadała xD Na początku mnie to wkur*** xD ale po jakimś czasie sama oglądałam teledyski słuchałam ich i w ogóle xD Teraz to już uzależnienie :D :love:




Tak było z moją koleżanką...Tylko że to ja ją wkur***łam :shuffle: ...A teraz ma świra na ich punkcie. :coctail:
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez cyna » 21 lipca 2009, o 20:37

Hehe xD Tatuszki nie dość że są narkotykiem to jeszcze można się nimi zarazić z osoby na osobę xD :mrgreen: Oczywiście w pozytywnym sensie !! :)))
T A T U <33
cyna
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lipca 2009, o 16:48
Lokalizacja: Sląsk

Postprzez Evil » 22 lipca 2009, o 12:10

Tak Całkiem pozytywnym! ;p Jak narkotyk to napewno.:p
Ostatnio edytowano 22 lipca 2009, o 13:38 przez Evil, łącznie edytowano 2 razy
Evil
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 10:33
Lokalizacja: WsP City xD

Postprzez Evil » 22 lipca 2009, o 12:48

Ja zainteresowałam się tatu ?;p To tak koleżanki których nie mogę wymienić non stop o tym gadały no to się skusiłam i ściągnęłam na komę parę ich piosenek. A to że mi się spodobały nie które kawałki to na nic nie mogę poradzić ;p I tak się praktycznie zaczęło ....;D
Ostatnio edytowano 22 lipca 2009, o 12:54 przez Evil, łącznie edytowano 1 raz
,,Zamknijcie mnie w pokoju bez klamek!" ;D
Evil
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 10:33
Lokalizacja: WsP City xD

Postprzez SnegoSmiles » 23 lipca 2009, o 09:02

Moja historia jest krótka! Otóż kupiłem sobie płytę z Pani Domu i zaraz się zacząłem interesowac się tym zespołem. Tyle, że wtedy nie wiedziałem, co to jest ATTSS. Dopiero później się dowiedziałem, że to angielska wersja YSSU.
I tak lata mijały, dziewczymy wydały LI, D&M, a ja zapomniałem o nich...
Pewnego razu, gdy poszukiwałem teledysków w Googlach, zobaczyłem pełno takich samych obrazków. Przeczytałem tytuły: TATU - 220!!! Natychmiast wszedłem na TatuE9 i przeszukałem wszystkie newsy i tak się dowiedziałem o nowym albumie! Potem trafiłem na TatuHQ i tak dalej... :mrgreen:

Oto moja "krótka" historyjka! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Lacrima » 28 lipca 2009, o 15:11

Julcia_Volk napisał(a):Mam jakieś dziwne wrażenie, że taki temat już tutaj był i zresztą dużo osób obszernie się w nim wypowiadało, ale też nie mogę znaleźć ^^

Ja też mam takie wrażenie, sama się w nim wypowiadałam xD
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

1st time with t.A.T.u

Postprzez kasjer » 3 sierpnia 2009, o 08:19

ja pierwszy raz zobaczylem teledysk nas ne dogoniat to bylo jak mialem 8 lat potem dlugo nic i najleprzy wg. mnie album dangerous & moving i po tym wszystkim w 2 dni mialem wszystkie albumy koncert w meksyku i tatu truth live in st. petersburg motyw na telefonie i wszystkie albumy kumpel mi powiedzial ze jestem maniak;pp tylko mnie za fanatyka nie wezcie;pp
Avatar użytkownika
kasjer
Początkujący
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2 sierpnia 2009, o 20:52
Lokalizacja: Toruń

Re: Jak zaczęła się wasza przygoda z t.A.T.u??

Postprzez SnegoSmiles » 4 lutego 2012, o 18:21

Ja zawsze będę miał sentyment do t.A.T.u. <3333 To pierwsza muzyka jakiej w życiu słuchałem! Już jak miałem 4 lata! Moja pierwsza muzyczna miłość!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron