Prawdziwe przyczyny zawieszenia t.A.T.u.

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Czy powodem zawieszenia t.A.T.u. są dążenia Leny?

Tak
3
12%
Nie
22
88%
 
Liczba głosów : 25

Postprzez Anise24 » 22 lutego 2010, o 18:12

W każdym filmiku albo wywiadzie z nimi, znajdzie się jakiś szczegół, który je zdradza :mrgreen: ... także pg167, masz rację :D
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ArX » 22 lutego 2010, o 23:34

Założyłem ten temat, bo mnie to tylko ciekawiło, a tu jakieś "kosmiczne tezy". :eye: Zaskoczenie maksymalne...
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez szarit » 23 lipca 2010, o 13:18

Wypowiedz Julii o słabym materiale Leny dotyczyła nie tylko Leny ,ale wszystkich co z nią pracują.Troy biedaczek poczuł się słusznie urażony w końcu jest jednym z twórców materiału solowego Leny i objechał Julię.Zapomniał że Julia jednak żyje nie tylko pracą i imprezami ma też dwoje dzieci,którym jednak musi poświęcać trochę czasu.W niejednym przypadku gdy była "chora"zwyczajnie siedziała w domu z rodziną a za to ją bym nie potępiała.Chłopakom nawet jeżeli mają żony i dzieci łatwiej mogą poświęcić się pracy niż Julia bo ich żony zajmują się dziećmi(zakładając że je mają),a Lena to chyba życia prywatnego nie ma,ona żyje pracą(no chyba że jakieś orgietki z chłopakami w końcu ma ich czterech).Julia jakby nie patrzeć cieszy się że ma rodziców bo jest jednak samotną matką,a to że kręci się wokół niej zawsze jakiś facet to raczej żaden dzieci niańczyć jej nie będzie.Dlatego Julia nigdy nie będzie pracować tak jak Lena czy chłopaki.Co do muzyki z tego co słyszałam to materiał Leny potencjałem na hity nie grzeszy,a muza jest zupełnie inna niż tatu.Tak myślę czy aby ten ząb co miało tatu to nie była właśnie Julia,i gdy odeszła w muzie chłopaków i Leny tej ikry jednak wyraźnie brak.To że Julia wojowała z resztą ekipy o muzykę raczej wiadomo,ale była w mniejszości,więc odeszła.Z tego co czytałam nawet inne utwory chciała na single ale decydował Borys i Lena(tak piszą na tatu.ru)Co do promocji ostatnich płyt nikt mi nie wmówi że Julia odpowiedzialna jest za jej brak,w końcu w ekipie jest więcej ludzi,nie tylko Julia.Mam nadzieje że Julia nagra jednak swój materiał solowy i zobaczymy jaki właściwie ma gust muzyczny,bo ten Leny już raczej znam i nie zachwyca mnie.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez ProsteRuchy » 23 lipca 2010, o 13:45

szarit napisał(a):Zapomniał że Julia jednak żyje nie tylko pracą i imprezami ma też dwoje dzieci,którym jednak musi poświęcać trochę czasu.W niejednym przypadku gdy była "chora"zwyczajnie siedziała w domu z rodziną a za to ją bym nie potępiała.

I jadła szkło. A tak na serio skąd szarit wiesz że Julia siedziała wtedy w domu i poświecała czas dla rodziny?
szarit napisał(a):Co do muzyki z tego co słyszałam to materiał Leny potencjałem na hity nie grzeszy,a muza jest zupełnie inna niż tatu.

A moim zdaniem Lena zaprezentowała 3 utwory które spokojnie mogą promować album i walczyć o miano hitu. Są to piosenki: IRS, World oraz So not cool. Ale o gustach się nie dyskutuje.
szarit napisał(a):Tak myślę czy aby ten ząb co miało tatu to nie była właśnie Julia,i gdy odeszła w muzie chłopaków i Leny tej ikry jednak wyraźnie brak.

Szczególnie że Julia praktycznie nie uczestniczyła w tworzeniu muzyki t.A.T.u. . Dema przeważnie nagrywała Lena, Julia natomiast dogrywała jedynie wokal.
szarit napisał(a):Z tego co czytałam nawet inne utwory chciała na single ale decydował Borys i Lena(tak piszą na tatu.ru)

Jakoś nie potrafię w to uwierzyć. Lena zdecydowała żeby singlem były utwory 220 oraz Sparks w których praktycznie w ogóle nie spiewa xD
szarit napisał(a):Co do promocji ostatnich płyt nikt mi nie wmówi że Julia odpowiedzialna jest za jej brak,w końcu w ekipie jest więcej ludzi,nie tylko Julia.

Również wydaje mi się że nie można obarczyć wyłącznie Julii słabą promocją VU oraz WM. Jestem natomiast pewny że promocję tę utrudniała.
szarit napisał(a):Mam nadzieje że Julia nagra jednak swój materiał solowy i zobaczymy jaki właściwie ma gust muzyczny,.

Z tego co powiedziała Julia będzie on rewelacyjny i świat będzie wił się w jej muzycznej ekstazie xD Pożyjemy, zobaczymy ^^
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez szarit » 23 lipca 2010, o 15:01

ProsteRuchy specjalnie dla ciebie z tatu.ru ruskiej wersji żeby nie było że sobie zmyślam o czym ludzi piszą na tamtym forum,w tej formie bo mi łatwiej z taką ilością materiału a jestem dość świeża na forum

Psmotrel video i Lena i Julia - naprawdę nie warto porównać to wyrażenie Lenin brzmiało bardziej jak dobry żart - nie ma żartów i obrzydzeniem.

ale w ogóle można z tym wszystkim zrobić zaległe public relations i wrócić przynajmniej dla większości społeczeństwa "Ever tattoo":
może być teraz w otwartej wszelkiego rodzaju szczegóły, takie jak - nienawidzili się wzajemnie, że mi się niedobrze po całowanie, Lena płakała po łapę Julia na jej aparat fotograficzny. I byłoby nawet zabawne gdyby wyszło na jaw, że wszystkie te są taksówki Sapa ...
oh sny - przed ich wyimaginowany spór dobry PR - to wszystko żółtaczka napisał.

I teraz nie uważam za PR - Każdy wie, że taka osoba Wołkow - To normalne, że gówno na innych ludzi, nawet najbliższych dziesiątym piętrze. Smutno.
PS - tuż przed Katina, które nie należą, ale może zostać zachwiana.
PPP - teraz to jest dokładnie to ostatni gwóźdź do trumny tatuaż.

Pytanie o single, "w locie", w wytwórni, itp. Lena pełni Rennes podderazhala tj. fakt, że teraz nie ma zasługi w Tattoos Lena Katina.
Julia wysłany do Rennes i na *** i powiedział, że nie indywidualnie, a nie e (((b mózgi tych ludzi są wątpliwe Sing i wideo.
Julia chciała latać jednym - Lena i Renski - nie. Tipo American maku piosenki itp.
Końcowego Przełom nastąpił w lipcu, gdy pierwszy singiel dla Europy i US Renski zdecydował się czas Księżycu, ale nie muchą na ścianie, video budżetu na czas Księżycu było jak Wszystko o nas, ale Yulcha powiedział, że jesteś chory ... tak ona jest teraz nowy zespół. Tatuaże są możliwe jedynie w przypadku wyrażenia Renski, on naciska na Lenka i nie lubi etykiet i stacji radiowych prawa do awansu hit muchą na ścianie, doszło do absurdu, gdy Western redaktorów bezpośrednio powiedzieć - masz muchą na ścianie, dlaczego wyślesz nam Sparks?

Cóż, Julia wszystkich wysłanych, zgodnie z "naocznych świadków", co zostało podjęte w dół ... WR: "Iskry" i "opady śniegu" były gotowe, jak angielskie wersje były natychmiast usuwane wraz z rosyjskim. Tu nadal je zwolnić w Ameryce Łacińskiej, aby nie zebrał kurz na półkach.

I można zrozumieć. O podjęcie wideo BP. Miesiąc przed porodem Julie (Lena, oczywiście, też tam był, ale nie jest w ciąży) leci przez pół świata, udał się tam na zimno bunkrów w ciąży w kajdany żelaza, które obdarty ze skóry i krwawienia. Umyć pod zimną bieżącą wodą i poprosił o rys to było? Nie, na pewno wspaniały film z serii, a jeśli kładzie się na przebój, klip byłby lepszy niż strzał Mistrzostwa AAU. ale nie, Rennes chciwość zdecydowała się na wybór piosenki dla elity.

liczba filmów oczywiście wspaniały i jeśli wprowadzone na przebój, clip strzelać nie gorzej niż euro AAU. ale nie, Rennes chciwość zdecydowała się na wybór piosenki dla elity.

Cóż, Julia wszystkich wysłanych, zgodnie z "naocznych świadków", co zostało podjęte w dół ... WR: "Iskry" i "opady śniegu" były gotowe, jak angielskie wersje były natychmiast usuwane wraz z rosyjskim. Tu nadal je zwolnić w Ameryce Łacińskiej, aby nie zebrał kurz na półkach.

aa, myślałem, że to jeszcze przed ich usunąć wszystkie śmieci)

Wysłany: Wto 20 lipca 2010 14:16 Temat postu:
dziwny ten Renski, oczywiście) wydatków na działania ratunkowe, i nie chce, aby

MTV powietrza od 17 lipca
http://www.youtube.com/watch?v=xwnHvFEaZvA

ba... Julia co powiedział: "dlaczego do cholery śpiewała ..." I nie był szczególnie boli, dobrze, dziwny człowiek ... Katina było tatuaż, to dlaczego nie śpiewają tam piosenki? Fani są szczęśliwi ... Państwo - Julia, śpiewać to coś ... tatuażu czy nie ...
o wiele bardziej mi się nie podoba wyrażenie (bardzo zgniły) - wszystko, co robi, szybko uschnie ...

I nie wiem, myślę, że wszystko to PR. Teraz będzie naciskać na fakt, że Julia i Lena, dziewczyny są tak lubi sobie nienawiść doświadczenia, etc. Musimy w jakiś sposób promować tekstów?
Ale generalnie zgadzam się z Julia, nie widzę sensu robić tekstów i jednocześnie śpiewać stare tatushnye piosenek.

sam oceń ile z tego przypuszczenia a ile rzeczywistość_
nie chce podawać teraz linków do dem Juli ale jak sobie życzysz dam później.A jak jadła szkło to po imprezach raczej nie chodziła bo by ją ktoś widział i fotę zrobił prawda?raczej więc siedziała w domu.Co do hitów Leny z tego co wymieniłeś to tylko IRS się do czegoś nadaje pozostałe są moim zdaniem nudne.Co do promocji to w jaki sposób miałaby utrudniać coś czego w ogóle nie było?bo promocji to ja nie widziałam,a może jestem ślepa._____ _________
Ostatnio edytowano 23 lipca 2010, o 16:41 przez szarit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez ~kurka~ » 23 lipca 2010, o 15:26

Na takie kontrargumenty nie da się nawet odpowiedzieć. W połowie odkodowywania człowiek już nie pamięta, o czym pisali wcześniej. No sorry... ale wybrałaś chyba najgorszy translator. :eye:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez ProsteRuchy » 23 lipca 2010, o 16:26

szarit napisał(a):nie chce podawać teraz linków do dem Juli ale jak sobie życzysz dam później.

Czekam na dema. I mam nadzieje że nie są to wyłącznie dema z pierwszego albumu ;)
szarit napisał(a):A jak jadła szkło to po imprezach raczej nie chodziła bo by ją ktoś widział i fotę zrobił prawda?raczej więc siedziała w domu.

Ze szkłem żartowałem ;)
szarit napisał(a):Co do hitów Leny z tego co wymieniłeś to tylko IRS się do czegoś nadaje pozostałe są moim zdaniem nudne.

Masz prawo tak uważać. Ja natomiast uwielbiam World i mam nadzieje że będzie pierwszym singlem. Liczę również na to że Lena ma asa w rękawie i utwory których nie znamy będą jeszcze lepsze.
szarit napisał(a):Co do promocji to w jaki sposób miałaby utrudniać coś czego w ogóle nie było?bo promocji to ja nie widziałam,a może jestem ślepa._____ _________

Podam jeden przykład takowego utrudniania. Koncert w Tiffanys Cafe na którym to Julia się nie pojawiła. Lena wystąpiła sama. Oczywiście nie był to jej pierwszy samotny występ. A tak na marginesie, ciekawe jak Julia poradziłaby sobie z większą ilością koncertów skoro przy tak wybrakowanym grafiku nie potrafiła się na nich pojawiać.

Na sam koniec chcę jeszcze napisać że spekulować możemy do rana na temat kto jest odpowiedzialny za rozpad tatu. Faktem natomiast jest że osoba która w jakimś stopniu miała doczynienia z całą tą sytuacją obarczyła lenistwem Julię.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 23 lipca 2010, o 16:32

Tak się teraz zastanawiam... Najlepiej by było gdyby Volkova w odpowiedzi wyciągnęła wszystkie karty na stół i powiedziała jak to było z tym zawieszeniem działalności. Po tym co czytam na tatu.ru serio już nie wiem w co wierzyć. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 23 lipca 2010, o 17:01

There in the airport, lena wasn't blaming Yulia for not going. She was blaming herself for being so weak and kind-hearted. She said she was doing this good thing for ppl who ruined her life.


Biedna Katinka. Nowe brudy na tatu.ru wychodzą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 23 lipca 2010, o 17:05

Happy Smile napisał(a):Biedna Katinka. Nowe brudy na tatu.ru wychodzą.
Stare brudy, stare. Już w Podnebesnaya to było. Tutaj możecie obejrzeć odcinek akurat z tym motywem. Katina serio jest za dobra. Zamiast im powiedzieć żeby spadali to poleciała... :rolleyes: Sama Volkova mówi, że Lena taka właśnie jest - najpierw powie, że ma własne plany po czym i tak zrobi jak ją poproszą.
Osobiście rozpad, czy jak ktoś woli zawieszenie działalności, widzę tak: Julii nie podoba się management i tak jak w przypadku Ivana - odchodzi. Tyle że tym razem sama. Nie wiem, mogę się mylić. Taki burdel, że człowiek naprawdę zaczyna się gubić. :eye:
Ostatnio edytowano 23 lipca 2010, o 19:41 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 23 lipca 2010, o 17:15

Szczerze, dobrze że dziewczyny zawiesiły t.A.T.u. . Teraz obie mogą pokazać swój muzyczny punkt widzenia. Wszystkie działania prowadzą do jakiegoś celu. Dziewczyny rozwiną się artystycznie i może kiedyś wykorzystają to przy pracy nad kolejnym albumem tatu. A co do sprzeczek tyczących się wyboru singli. każdy ma prawo do swojego zdania, i mogło być tyle propozycji ile osób pracowało w tatu. Będąc częścią zespołu trzeba się liczyć z tym że często wybory nie będą odpowiadały całości. Widocznie Lena dobrze dogaduje się z Borisem i resztą i dlatego z nimi pozostała. Julia od zawsze była buntowniczką i miała własne zdanie którego broniła. Przy nagrywaniu drugiego albumu pod opieką Ivana Julia cały czas narzekała na wykonywane dema. Pewnie z Borysem i jego punktem widzenia było tak samo.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 23 lipca 2010, o 17:29

ProsteRuchy napisał(a):Julia od zawsze była buntowniczką i miała własne zdanie którego broniła.

Tutaj jednak trzeba przyznać, że jeżeli Julia chciała na międzynarodowego singla utwór FOTW, miała 100% rację. Pomimo tego, że jej ulubionym utworem z albumu było RB, wiedziała, że odnieść światowy sukces większe szanse miało FOTW. Boris wybrał niszowe utwory z albumu, które nie trafiły do szerokiego grona osób. Jedynie Sparks można uznać za warty singla.

Wszyscy wiemy, że jeżeli Julii się coś nie podoba to nie będzie tego robić i trudno jej się dziwić. Nie wykluczone że takich sprzeczek było o wiele więcej, co koniec końców doprowadziło do odejścia Julii z zespołu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 23 lipca 2010, o 17:46

Wydaje się, że Julia jest trochę jak taki Palikot w zespole PIS ds. katastrofy smoleńskiej. :eye: Na siłę chciała przepchnąć swoje pomysły tylko się nie dało, bo większość ją blokowała. Jeżeli ta informacja o FOTW jest prawdziwa, to ja nie mam pytań. Zmarnowany 100% hit... Piosenka nie jest moją ulubioną, ale faktem jest że wpada w ucho i szara masa by za nią poszła jak w dym. :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 23 lipca 2010, o 18:00

Julcia_Volk napisał(a):Po tym przykładzie z Podnebyesnoy wyraźnie widać postawy obu dziewczyn.

A mi się wydaje, że w tym wypadku to nie Julię powinniśmy oskarżać o kapryszenie. Rozkapryszony to był management, który najpierw stwierdził, że dziewczyny nigdzie nie lecą, a później nagle, że się jednak wybiorą do tego Singapuru, nie licząc się z tym czy dziewczyny miały już plany czy nie. Wydaje mi się, że w moim przypadku postąpiłbym jak Lena, jednak jestem bardziej za postawą Julii.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez szarit » 23 lipca 2010, o 20:12

Pisałam kilka postów wyżej że Julia ma jednak rodzinę,i nie może zmieniać pewnych zaplanowanych rzeczy,bo management nie może się zdecydować co trzeba robić.Pytanie u góry jest nieprawidłowe nie podejrzewałabym Leny że jej dążenia rozbiły zespół,to raczej różne wizje widzenia dalszej kariery tatu i muzyki rozbiły zespół.Julia miała swoje pomysły ale była w mniejszości,więc się zniechęciła do aktywnej pracy skąd zarzut lenistwa,bo ile razy można odrzucać czyjeś pomysły to na dłuższą metę zniechęcić potrafi każdego.A Lena to nawet jeśli swoje zdanie ma to nie potrafi o nie walczyć i popiera to co chce większość a że dla Leny liczy się najbardziej święty spokój to to wygląda jak jest.Julia na odmianę zdanie własne ma i walczyć lubi widząc że jest w mniejszości straciła cierpliwość,olała zespół,i w końcu odeszła.Najbardziej to się chyba Borys cieszy bo może robić z Leną co chce a ona i tak nie powie nie.ProsteRuchy ok mam sklerozę i ślepotę bo wypadł mi z pamięci ten wątek.Te linki to do mediów wrzucę bo tu to nie bardzo.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron