Prawdziwe przyczyny zawieszenia t.A.T.u.

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Czy powodem zawieszenia t.A.T.u. są dążenia Leny?

Tak
3
12%
Nie
22
88%
 
Liczba głosów : 25

Postprzez Przemko » 16 grudnia 2009, o 13:47

Nina napisał(a):Oooo, to to to. Jak to czytałam to przyszła mi do głowy pewna myśl. Przecież, to właściwie mógł być prawdziwy powód rozpadu zespołu. Zwyczajnie, jedna z nich odrzuciła uczucie drugiej i dalsze przebywanie tak blisko mogło byc zbyt bolesne i uciążliwe. Wiadomo przecież, że nic tak nie boli jak to, że ukochana osoba nie odwzajemnia uczucia...Początki zawsze są bajeczne, ale potem już różnie. A może po prostu dalsze trwanie w lesbijskim związku zrobiło się dla nich zbyt trudne ze względu na publikę, przecież nawet komuś anonimowemu w takim związku może być ciężko i lepiej jest się rozstać niż dalej walczyć (tak mi się wydaje bynajmniej). Z tego też powodu dziewczyny zwyczajnie odwołały to co było wcześniej, obróciły w żart, zabawę...W sumie szkoda, że tak się dzieje...zabawa uczuciami drugiego człowieka jest największym okrucieństwem jakiego człowiek może się dopuścić (ale pocieszenie jest takie, że to zawsze się odwraca przeciwko).

Ale już przepraszanie za wizerunek lesbijek to z ich strony przegięcie, zupełnie tak jakby przepraszały za to, że żyją i co przez jakiś czas stworzyły ... no i różnie można to odebrać, w końcu to właśnie dziewczyny z T.a.T.u. propagowały takie związki i można sądzić, że nagle zaczęły być przeciwko
Oczywiście to wszystko to tylko moje skromne spekulacje.


Nie no dziewczyno, teraz to przesadziłaś i to grubo! Nieudane miłosne perypetie powodem końca T.A.T.U.! :hahaha: Przecież ta ich miłość od samego początku była tylko tzw. dobrym chwytem marketingowym, chcieli narobić wokół nich szumu, dodać sławy (co zreszta się udało). Nie było żadnej miłości, a tym samym jakiegoś odrzucenia.
Zreszta z tego co piszesz wynika, że każdy związek homoseksualny nie ma szans i najlepiej jest się rozstać, niż walczyć z wiatrakami (bo to duże utrudnienie), a przecież sama propagujesz trwanie w związku i to przy obopólnych staraniach, a skoro tak, to czemu nie mogłoby tak być we wszystkich związkach ( i hetero i homo ). Trochę zdecydowania w poglądach. 8) Aha, no i wątpię, żeby kiedykolwiek któraś z dziewczyn z zespołu była nagle przeciwna homoseksualizmowi tylko dlatego, że same tylko stwarzały takie pozory. :rolleyes:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Anise24 » 16 grudnia 2009, o 17:19

Przemko napisał(a):Nie no dziewczyno, teraz to przesadziłaś i to grubo! Nieudane miłosne perypetie powodem końca T.A.T.U.! :hahaha: Przecież ta ich miłość od samego początku była tylko tzw. dobrym chwytem marketingowym, chcieli narobić wokół nich szumu, dodać sławy (co zreszta się udało). Nie było żadnej miłości, a tym samym jakiegoś odrzucenia.
Zreszta z tego co piszesz wynika, że każdy związek homoseksualny nie ma szans i najlepiej jest się rozstać, niż walczyć z wiatrakami (bo to duże utrudnienie), a przecież sama propagujesz trwanie w związku i to przy obopólnych staraniach, a skoro tak, to czemu nie mogłoby tak być we wszystkich związkach ( i hetero i homo ). Trochę zdecydowania w poglądach. 8) Aha, no i wątpię, żeby kiedykolwiek któraś z dziewczyn z zespołu była nagle przeciwna homoseksualizmowi tylko dlatego, że same tylko stwarzały takie pozory. :rolleyes:
Dlaczego tak myślisz??? :bum: według mnie Nina ma rację tak samo jak z tym, że Lena coś cały czas ukrywała wyrywając się i mówiąc, że są tylko przyjaciółkami. Nie chcę tu robić wielkiego HALO! na ten temat, ale sam przyznaj, że to trochę dziwne. Lena od początku miała zawsze jakieś wytłumaczenie, jak dla mnie, aż za bardzo kombinuje co powiedzieć, tylko po to, żeby nikt nie myślał, że są lesbijkami. Każdy normalny to zauważy :rolleyes:
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Nina » 16 grudnia 2009, o 17:45

Przemko napisał(a):Nie no dziewczyno, teraz to przesadziłaś i to grubo! Nieudane miłosne perypetie powodem końca T.A.T.U.! Przecież ta ich miłość od samego początku była tylko tzw. dobrym chwytem marketingowym, chcieli narobić wokół nich szumu, dodać sławy (co zreszta się udało). Nie było żadnej miłości, a tym samym jakiegoś odrzucenia.
Zreszta z tego co piszesz wynika, że każdy związek homoseksualny nie ma szans i najlepiej jest się rozstać, niż walczyć z wiatrakami (bo to duże utrudnienie), a przecież sama propagujesz trwanie w związku i to przy obopólnych staraniach, a skoro tak, to czemu nie mogłoby tak być we wszystkich związkach ( i hetero i homo ). Trochę zdecydowania w poglądach. Aha, no i wątpię, żeby kiedykolwiek któraś z dziewczyn z zespołu była nagle przeciwna homoseksualizmowi tylko dlatego, że same tylko stwarzały takie pozory.


Daj spokój, przecież każdy widział jak było, a zresztą nie można tak zwyczajnie udawać, że się jest w związku, udawać uczucia, to niemożliwe. Każda zażyłość, od zwykłej sympatii przez przyjaźń do głębokiego uczucia jest widoczna dla obserwatorów gołym okiem. I szczytem ignorancji jest nawet zaprzeczać czemukolwiek, nie robiąc z siebie wsiowego głupka! I zgadza się uważam, że należy dbać o każdy związek (homo czy hetero), bo bez starań obu stron nic nie wyjdzie (wiadomo, że jak jedna osoba coś olewa, to nie ma siły, żeby taka relacja przetrwała), a w przypadku dziewczyn tak właśnie było, całkowicie się poddały i odwołały to co było. A to nie jest fair, nie tylko w stosunku do innych ludzi, tej drugiej osoby, ale też i do siebie samego, bo to oznacza, że samego się oszukuje.

Anise24 napisał(a):Dlaczego tak myślisz??? według mnie Nina ma rację tak samo jak z tym, że Lena coś cały czas ukrywała wyrywając się i mówiąc, że są tylko przyjaciółkami. Nie chcę tu robić wielkiego HALO! na ten temat, ale sam przyznaj, że to trochę dziwne. Lena od początku miała zawsze jakieś wytłumaczenie, jak dla mnie, aż za bardzo kombinuje co powiedzieć, tylko po to, żeby nikt nie myślał, że są lesbijkami. Każdy normalny to zauważy


No właśnie, coś tu jest nie tak, skoro Lena za każdym razem tak gwałtownie się tłumaczyła. A im bardziej się czemuś zaprzecza, tym bardziej widać, że jest właśnie odwrotnie i nie ma co się oszukiwać! Widac gołym okiem, że coś chciały ukryć, bo o co ten cały cyrk?
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez pg167 » 16 grudnia 2009, o 19:40

Jezu ludzie ale wy macie problemy! Nawet jeżeli Lena coś tam ukrywa to i tak nigdy się tego nie dowiemy! ... Według mnie prawdziwą przyczyną zawieszenia działalności jest to, że między Leną i Julką zaczęły się pogarszać stosunki... Jak patrze na koncerty z 2006 roku to widać między dziewczynami to coś! Natomiast już w 2007 roku coś zaczynało się pogarszać (pojawił się ten... jak mu tam... Parviz). Wszędzie gdzie się pojawiły to był i ON! No i mam wrażenie, że Lena jak i reszta zespołu po prostu miała tego dość... Oczywiście nie mówię, że zawieszenie działalności to całkowita jego wina, ale wydaje mi się, że to jest jeden z powodów... Po za tym mam wrażenie, że Julka bardzo chciała spróbować czegoś nowego, bo t.A.T.u już ją znudziło... No ale to tylko moje zdanie :)
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nina » 16 grudnia 2009, o 20:01

pg167 napisał(a):... Według mnie prawdziwą przyczyną zawieszenia działalności jest to, że między Leną i Julką zaczęły się pogarszać stosunki... Jak patrze na koncerty z 2006 roku to widać między dziewczynami to coś! Natomiast już w 2007 roku coś zaczynało się pogarszać (pojawił się ten... jak mu tam... Parviz). Wszędzie gdzie się pojawiły to był i ON! No i mam wrażenie, że Lena jak i reszta zespołu po prostu miała tego dość...


Oczywista oczywistość!!! Skoro między nimi było jakieś uczucie to naturalne, że jak wtrąciła się osoba trzecia to wszystko się rypnęło!!! Każdy, nawet najwspanialszy związek nie ma szans przetrwania, kiedy ktoś się wtrąca i odciąga jedną ze stron! Tak jak Parviz to zrobił, choć swoja drogą - nie wiem, czemu Julia wybrała właśnie jego :/ ( to wie tylko ona sama ), ale jak widać nie tylko to nie podobało się Lenie, ale i całej reszcie (no i co poniektórym fanom :shuffle: ). Szkoda, że takie podejście nie dało Julce do myślenia, skoro tyle osób jest na nie, to widać przecież, że cos jest nie tak. Ludzie czasami są naprawdę zaślepieni i no, szkoda ich.
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez powazny » 16 grudnia 2009, o 20:06

O mój Boże, nie miałem pojęcia, że cały wizerunek t.A.T.u. opierał się na ich przesadnie eksponowanym heteroseksualizmie. Ileż one musiały się namęczyć, żeby nikt czasem nie pomyślał - lesbijki?! :eye:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Vedis » 17 grudnia 2009, o 11:01

koko napisał(a):To tam w ogóle, któraś odeszła? Byłam święcie przekonana, że zostało uzgodnione zawieszenie działalności...


No to w takim razie dlaczego Lena nadal tworzy z zespołem , a Julia nie? Wszystko wskazuje na to, że Julia odeszła.

Zwróćcie uwagę na to, iż przed Parvizem Julia miała innych partnerów... Np. Pasha, który spłodził jej córkę. Podobno też romansowała z Wanią. Więc wątpię w to, żeby nieszczęśliwa miłość była przyczyną rozpadu t.A.T.u .
A Lena się zapiera, bo po prostu ma spokojny charakter i może jej głupio z tego powodu, że ludzie kojarzą ją z lesbijką.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez olakowa » 17 grudnia 2009, o 14:30

Widocznie miała tego wszystkiego dość. To było widoczne na kilometr ,że nie miała za dobrych stosunków z grupą.

Wydaje mi się ,że to co powiedzała Nina jest prawdą. Nawet jeżeli nigdy się nie kochały były w pewen sposób ze sobą zżyte. To ciągłe wyskakiwanie Leny do odpowiedzi na pytanie czy są lesbijkami musi o czymś świadczyć. Być może nie chce by Julia coś wykrakała. Po co się odzywa skoro sama powiedziała ,że to pytanie ją najardziej denerwoje.? Widocznie chce coś ukryć.
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Alexander » 17 grudnia 2009, o 16:12

Dajcie se już siana z tą ich wielką miłością. To była jedna wielka ściema, co już z resztą powiedziały same zainteresowany. Za czasów D&M nie miały pomysłu na siebie, więc od czasu do czasu jechały na starym wizerunku, mimo, że był on fałszywy. To też jest oczywiste. A co do ich dziwnego zachowania, to moim zdaniem Lena mimo wszystko chyba jest les, a zaprzecza tak temu bo nie chce, żeby ktoś jej grzebał w życiu prywatnym. Ale nie mieszałbym w to Julii, która ewidentnie jest hetero. A zespół rozpadł się przez cyrki Julii, która ostatnimi czasy miała wszystko w 4 literach, co też jest idealnie widoczne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Przemko » 17 grudnia 2009, o 17:40

Alexander napisał(a):Dajcie se już siana z tą ich wielką miłością. To była jedna wielka ściema, co już z resztą powiedziały same zainteresowany. Za czasów D&M nie miały pomysłu na siebie, więc od czasu do czasu jechały na starym wizerunku, mimo, że był on fałszywy. To też jest oczywiste. A co do ich dziwnego zachowania, to moim zdaniem Lena mimo wszystko chyba jest les, a zaprzecza tak temu bo nie chce, żeby ktoś jej grzebał w życiu prywatnym. Ale nie mieszałbym w to Julii, która ewidentnie jest hetero. A zespół rozpadł się przez cyrki Julii, która ostatnimi czasy miała wszystko w 4 literach, co też jest idealnie widoczne.


No, wreszcie jakaś konkretna i normalna odpowiedź! W pełni się z nią zgadzam!!!
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Mirva » 17 grudnia 2009, o 18:29

Alexander napisał(a):Dajcie se już siana z tą ich wielką miłością. To była jedna wielka ściema, co już z resztą powiedziały same zainteresowany. Za czasów D&M nie miały pomysłu na siebie, więc od czasu do czasu jechały na starym wizerunku, mimo, że był on fałszywy. To też jest oczywiste. A co do ich dziwnego zachowania, to moim zdaniem Lena mimo wszystko chyba jest les, a zaprzecza tak temu bo nie chce, żeby ktoś jej grzebał w życiu prywatnym. Ale nie mieszałbym w to Julii, która ewidentnie jest hetero. A zespół rozpadł się przez cyrki Julii, która ostatnimi czasy miała wszystko w 4 literach, co też jest idealnie widoczne.


Ave Alex! :pray: :lol:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez pg167 » 17 grudnia 2009, o 20:43

Alexander napisał(a):Dajcie se już siana z tą ich wielką miłością. To była jedna wielka ściema, co już z resztą powiedziały same zainteresowany. Za czasów D&M nie miały pomysłu na siebie, więc od czasu do czasu jechały na starym wizerunku, mimo, że był on fałszywy. To też jest oczywiste. A co do ich dziwnego zachowania, to moim zdaniem Lena mimo wszystko chyba jest les, a zaprzecza tak temu bo nie chce, żeby ktoś jej grzebał w życiu prywatnym. Ale nie mieszałbym w to Julii, która ewidentnie jest hetero. A zespół rozpadł się przez cyrki Julii, która ostatnimi czasy miała wszystko w 4 literach, co też jest idealnie widoczne.


To co napisałeś ma multum sensu! I chyba... A nawet nie chyba tylko na pewno po przemyśleniu tego wszystkiego, zgadzam się z Tobą całkowicie! :)
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anise24 » 2 stycznia 2010, o 23:23

Alexander - całkowicie się z Tobą zgadzam jednakże...w filmiku, który każdy oglądał : http://www.youtube.com/watch?v=bWJ_IMO7V4I ...... w 1:30 jest pewien szczegół. Lena tłumaczy jak Julia mówi po rosyjsku, że: "Niektórzy ludzie myślą, że nadal jesteśmy parą" ..... więc jednak "KIEDYŚ" były razem :mysli: [scroll] Oczywiście robię wielkie HALO! :mrgreen: [/scroll]
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Mirva » 3 stycznia 2010, o 13:50

Anise24 napisał(a):Oczywiście robię wielkie HALO! :mrgreen: [/scroll]


Oczywiście, że tak :shuffle: Szukasz dziury w całym. :rolleyes:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez pg167 » 3 stycznia 2010, o 13:58

Anise24 napisał(a):..w filmiku, który każdy oglądał : http://www.youtube.com/watch?v=bWJ_IMO7V4I ...... w 1:30 jest pewien szczegół. Lena tłumaczy jak Julia mówi po rosyjsku, że: "Niektórzy ludzie myślą, że nadal jesteśmy parą" ..... więc jednak "KIEDYŚ" były razem


Hmmm... one po prostu tak już się pogubiły w tym co mówią, że po prostu za każdym razem na to pytanie czy były razem czy nie , ciągle mówią coś trochę innego.. Same nie wiedzą chyba co mają mówić :D
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron