Prawdziwe przyczyny zawieszenia t.A.T.u.

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Czy powodem zawieszenia t.A.T.u. są dążenia Leny?

Tak
3
12%
Nie
22
88%
 
Liczba głosów : 25

Prawdziwe przyczyny zawieszenia t.A.T.u.

Postprzez ArX » 13 grudnia 2009, o 23:38

Jak myślicie? Jakie są prawdziwe przyczyny zawieszenia zespołu? Coraz częściej dochodzę do wniosku, że to po prostu rozpoczęcie wszystkiego od nowa z pierwotnym pomysłem - Lena i zespół. Teraz dostrzegam, komu ZALEŻAŁO na końcu t.A.T.u. Katinie? Tak naprawdę nic się zmieniło z jednym wyjątkiem - eliminacji elementu Volkovej. Dlaczego tak wyszło? Czy to przez to, że czarnowłosa Tatuszka nie miała czasu? Może po prostu chciała poświęcić się bardziej rodzinie? Czy prawdziwa jest stara pogłoska, że to właśnie LENA jest RZĄDNA kariery, sławy i pieniędzy? Czemu dopiero teraz, kiedy Katina została sama, można powiedzieć, że póki co wszystko idzie prawidłowo a w ekipie zapanowała rodzinna atmosfera? Coraz częściej mam obawy, co do solowej płyty Julki... Może po prostu już zrezygnowała? Zmęczyła się? Dojrzała i chce być w końcu tylko z rodziną? Wszakże nie musi już martwić się o jej byt przy Parvizie...

Co o tym wszystkim sądzicie? Jakie są prawdziwe powody końca t.A.T.u.??
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez koko » 14 grudnia 2009, o 00:37

Przyczyną "końca" t.A.T.u. było zerwanie umowy z Universalem. Najgorsze co mogły zrobić. Ta bardzo pochopna decyzja pociągnęła za sobą lawinę kolejnych złych i nieprzemyślanych kroków. Swojego rodzaju efekt domina. Tak bardzo chciały być niezależne, ale średnio im to wyszło.

Nie zwalałabym całej winy na dziewczyny (bo management też swoje zrobił... a raczej nie zrobił), a już na pewno nie na Katinę. Czy naprawdę muszę przypominać kto parę razy występował sam i tłumaczył się czemu nie ma Julii? Chyba nie.
Może poniekąd to też był powód. Niedyspozycje Julii, przekładanie, odwoływanie. Nie wiem.
Powiem tak - z tego co wiemy obie pracują nad solowymi projektami, z tym że Julia nie informuje o wszystkim na bieżąco. Zatem nie przystawałabym przy teorii, że Jul z dnia na dzień została kurą domową.

Wracając do wątku głównego, uważam że t.A.T.u. przestało być dla nich tak interesujące i ekscytujące jak na samym początku istnienia. Może przytoczę jeden z "objawów" braku zainteresowania. Kojarzycie scenę z fabryki, w której robiono VU? To zdziwienie kiedy dowiedziały się jak wygląda okładka ich płyty? No właśnie. Znudziły się kobity i postanowiły spróbować czegoś innego. Czy im wyjdzie? Zobaczymy. Najwyżej wrócą odcinać kupony od dawnego sukcesu t.A.T.u. :coctail:

btw. Czemu ja nic nie wiem na temat pogłoski o rządnej kasy i kariery Lenie? Może mnie ktoś oświecić? :eye:
Ostatnio edytowano 14 grudnia 2009, o 00:52 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 14 grudnia 2009, o 00:51

btw. Czemu ja nic nie wiem na temat pogłoski o rządnej kasy i kariery Lenie? Może mnie ktoś oświecić? :eye:


ANATOMYA T.A.T.U.

"Dokument o popowej grupie muzycznej t.A.T.u., który głośno komentowano po jego telewizyjnej emisji. Pokazuje życie artystek i skandale w formie luźnych monologów, wywiadów, scenek... Film nakręcono podczas tras koncertowych grupy po USA i Anglii oraz Konkursie Eurowizji. Ukazuje on codzienne życie dziewczyn - dementuje plotki o ich lezbijskim związku, przedstawia Julię jako bardzo religijną osobę a Lenę jako żądną popularności, obie natomiast chętnie sięgające po narkotyki. Film zawiera wiele kontrowersyjnych informacji."

FilmWeb.pl

Marna to plotka, ale trochę dramatyzmu nie zaszkodzi. :P
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Pofyrtaniec » 14 grudnia 2009, o 10:56

ArX napisał(a):obie natomiast chętnie sięgające po narkotyki.

Jak widać bardzo rzetelny opis :D Nie wiem, ale ja sobie nie przypominam, żeby mówiły coś w anatomii, że lubią sobie dać w nocha :D

Trudno powiedzieć co było przyczyną. Jak koko już wspomniała wszystko zaczęło się od zerwania z Universalem. Dziwi mnie tylko czemu nie zaczęto szukać innego wytwórni? BMG? Zachciało im się niezależności i widać jak wyszło. Nie poradzili sobie.

Tak naprawdę chyba nigdy się nie dowiemy co było główną przyczyną. Może Boris coś wymyślił i któraś się nie zgodziła, może to przez kapryszącą Julię, może jedna chciała spróbować swoich sił sama. Trudno powiedzieć.

Mam jednak nadzieję, że wrócą do tego "odcinania kuponów" :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez h.O.P.e » 14 grudnia 2009, o 12:43

ArX napisał(a):
przedstawia Julię jako bardzo religijną osobę a Lenę jako żądną popularności,

Według mnie to tutaj chyba zaszła drobna pomyłka bo w wielu wywiadach mylili Julie z Leną, może to efekt tak uderzającego podobieństwa ? :eye:

Szczerze to nigdy nie myślałam ze koniec t.A.T.u to była wina tylko i wyłącznie Leny, w zespole zaczeło się już psuc odkąd dziewczyny rozstały się z Ivanem potem ciąze Julii no i zerwanie z Universalem. Poza tym dziewczyny juz chyba dorosły i znudziło im sie udawanie lesbijek a przeciez t.A.T.u głównie z tym sie kojarzy ;)
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Przemko » 14 grudnia 2009, o 13:18

Moim skromnym zdaniem powodami, które niemal definitywnie zakończyły działalność T.A.T.U. są:

- zerwanie umowy z Universalem

- nawiązanie przez Julię znajomości z Parvizem (Jej ciąże, niedyspozycje, kłopoty ze zdrowiem, kaprysy)

- nieodpowiedni agenci

Wcale nie uważam, żeby to Lena była za to odpowiedzialna, przeciwnie teraz dopiero widać komu tak naprawdę zależy na muzyce. To o Lenia ciągle są jakieś newsy związane z płytą, to Ona ma swoją stronę i widać, że choć powoli, to dziewczyna idzie do przodu. A Julia? Jak na razie niewiele o Niej wiemy. No i raczej z Jej kariery na razie nici, na pierwszym planie jest teraz rodzina, co jest zrozumiałe. Może w przyszłości coś zacznie się u Niej klarować, zobaczymy... Na razie trzymam kciuki za Lenkę. ;)
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Vedis » 14 grudnia 2009, o 17:21

A mi się wydaje, że to jednak Julia chciała stworzyć coś własnego, pokłóciła się z resztą i odeszła.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Kamil » 14 grudnia 2009, o 18:53

Przemko napisał(a):- nawiązanie przez Julię znajomości z Parvizem (Jej ciąże, niedyspozycje, kłopoty ze zdrowiem, kaprysy)


Ciąże? Z Parvizem Julia była tylko w jednej ciąży, przynajmniej oficjalnie... :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Przemko » 14 grudnia 2009, o 19:14

Kamil napisał(a):Ciąże?


:pray: Drobne przejęzyczenie.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez powazny » 14 grudnia 2009, o 19:40

Nie wiem czy "powodem zawieszenia t.A.T.u. są dążenia Leny". :eye:

Mój tata oglądając kiedyś przypadkowo na VIVIE "All The Things She Said" stwierdził, że te nowe przeboje się nie umywają do tych starych. Trudno się z nim nie zgodzić, chociaż ja lubię nowe albumy, jednak masowy widz ich nie zna.

Pierwszy album został wydany chyba w 100 proc. taki, jak miał być, a później? Przy "Dangerous and Moving" też było wiele przełożeń premiery, odwoływane występy, beznadziejne teledyski oraz kiepski wybór singli. Zerwanie kontraktu mogło przynieść dobre skutki, nie wykorzystano tego. Wiadomo było, że bez dużej wytwórni (można było znaleźć nową i podpisać wygodny dla siebie kontrakt, w 2006 roku t.A.T.u. było nadal "gorącym" towarem, nie byłoby pewnie z tym wielkich problemów) trzeba będzie znaleźć wieeeele mniejszych, w różnych krajach, które będą odpowiadały za promocję. September się to w miarę udało, jej albumy w każdym kraju wydaje inna firma, ale one SĄ. Niestety T.A. Music dało dupy, może w Rosji się w miarę sprawdzili, ale samo wrzucanie filmów na YT nie przyniesie wielkiego sukcesu na skalę światową. My i tak możemy się cieszyć, że mieliśmy kilka klipów w polskiej telewizji, ponadto za sukces należy uznać, że "Happy Smiles" pojawiło się na listach iTunes w USA czy zachodniej Europie. Ja obwiniałbym przede wszystkim ludzi z "ekipy". Chociaż gdyby laskom bardziej zależało, mogłyby też bardziej się przyłożyć do spraw organizacyjnych, a nie przychodzić na gotowe.

Zobaczymy, jak sprzeda się "Waste Management".
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Vedis » 15 grudnia 2009, o 12:58

No, ale wiecie ja myślę, że ten projekt je ograniczał. Po to rozstały się Shapovalovem, żeby stworzyć coś po swojemu, a np. okładka albumu HP została wydana bez ich zgody.
Myślę, że Julia dobrze zrobiła odchodząc (Gdyby Lena się zbuntowała, to by Lena odeszła z zespołu, a nie Julia, czyż nie? I Julci na pewno nie wywalili, gdyż ona jest jedną z głównych zalet t.A.T.u :love: )
Gdyby została to znów musiałaby wydawać 3 minutowe utwory i albumy z kiczowatym kosmonautą llub tatuszkami na wysypisku śmieci na okładce.
Leny projekt może być klimatyczny, ale i tak już sprawia wrażenie kiczowatego (Emowate skarpetki na rękach). Więc to wszystko wina chłopców, jak widać oni mają beznadziejny gust. I jeszcze te ciągłe przepraszanie za wizerunek lesbijek... Nie tylko na D&M, ostatnio zauważyłam też, że na początku Ne Zhaley jest wywiad, w którym Lena mówi, że one są tylko przyjaciółkami... ech
xD
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez olakowa » 15 grudnia 2009, o 13:38

Może lepiej by zrobiły gdyby nie robiły tego comebacku...
Widać było ,że między nimi się nie najlepiej układało.

Vedis napisał(a):I jeszcze te ciągłe przepraszanie za wizerunek lesbijek... Nie tylko na D&M, ostatnio zauważyłam też, że na początku Ne Zhaley jest wywiad, w którym Lena mówi, że one są tylko przyjaciółkami... ech
xD


Moim zdaniem Lena za bardzo to podkreślała. Może to też przyczyniło się do odejścia Julci.
To bolesne nawet jeżeli to prawda tak mówić. A jeżeli Julia naprawde coś do niej czuła tylko , została odrzucona.? No nie wiem. Ale ta cała afera z rozpadem grupy mi śmierdzi. ;|
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez koko » 15 grudnia 2009, o 14:03

Vedis napisał(a):Myślę, że Julia dobrze zrobiła odchodząc
To tam w ogóle, któraś odeszła? Byłam święcie przekonana, że zostało uzgodnione zawieszenie działalności... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez h.O.P.e » 15 grudnia 2009, o 14:29

olakowa napisał(a):
Vedis napisał(a):I jeszcze te ciągłe przepraszanie za wizerunek lesbijek... Nie tylko na D&M, ostatnio zauważyłam też, że na początku Ne Zhaley jest wywiad, w którym Lena mówi, że one są tylko przyjaciółkami... ech
xD


Moim zdaniem Lena za bardzo to podkreślała.


Byc może dlatego ze nie chciała powiedziec jak jest naprawde tylko chciała stwarzac pozory ? :shuffle:
Zwykle kiedy je pytano o to czy coś je łączy to Lena się wyrywała i odpowiadała ze są tylko przyjaciółkami a później Julia dopowiadała że są dla siebie jak siostry. Może Lena chce cos ukryc ? :aa:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Nina » 15 grudnia 2009, o 16:41

olakowa napisał(a):Vedis napisał/a:

I jeszcze te ciągłe przepraszanie za wizerunek lesbijek... Nie tylko na D&M, ostatnio zauważyłam też, że na początku Ne Zhaley jest wywiad, w którym Lena mówi, że one są tylko przyjaciółkami... ech
xD


Moim zdaniem Lena za bardzo to podkreślała. Może to też przyczyniło się do odejścia Julci.
To bolesne nawet jeżeli to prawda tak mówić. A jeżeli Julia naprawde coś do niej czuła tylko , została odrzucona.? No nie wiem. Ale ta cała afera z rozpadem grupy mi śmierdzi.


Oooo, to to to. Jak to czytałam to przyszła mi do głowy pewna myśl. Przecież, to właściwie mógł być prawdziwy powód rozpadu zespołu. Zwyczajnie, jedna z nich odrzuciła uczucie drugiej i dalsze przebywanie tak blisko mogło byc zbyt bolesne i uciążliwe. Wiadomo przecież, że nic tak nie boli jak to, że ukochana osoba nie odwzajemnia uczucia...Początki zawsze są bajeczne, ale potem już różnie. A może po prostu dalsze trwanie w lesbijskim związku zrobiło się dla nich zbyt trudne ze względu na publikę, przecież nawet komuś anonimowemu w takim związku może być ciężko i lepiej jest się rozstać niż dalej walczyć (tak mi się wydaje bynajmniej). Z tego też powodu dziewczyny zwyczajnie odwołały to co było wcześniej, obróciły w żart, zabawę...W sumie szkoda, że tak się dzieje...zabawa uczuciami drugiego człowieka jest największym okrucieństwem jakiego człowiek może się dopuścić (ale pocieszenie jest takie, że to zawsze się odwraca przeciwko).

Ale już przepraszanie za wizerunek lesbijek to z ich strony przegięcie, zupełnie tak jakby przepraszały za to, że żyją i co przez jakiś czas stworzyły ... no i różnie można to odebrać, w końcu to właśnie dziewczyny z T.a.T.u. propagowały takie związki i można sądzić, że nagle zaczęły być przeciwko :blush:
Oczywiście to wszystko to tylko moje skromne spekulacje.
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron