Fixnijmy to razem!

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Cyrylica

Bez problemu.
3
38%
Rozumiem, niektórych rzeczy się domyślam.
4
50%
Te krzaczki w sensie?
1
13%
 
Liczba głosów : 8

Fixnijmy to razem!

Postprzez koko » 28 grudnia 2009, o 20:48

tatuhq.pl napisał(a):Masz konto w serwisie Last.fm? Do szału doprowadza Cię 8 różnych sposobów napisania tytułu jednej piosenki? To wspaniale się składa. Możesz nam pomóc w próbie doprowadzenia do porządku tagów piosenek t.A.T.u..
Już od dawna mamy styczność ze zjawiskiem przekręcania nazw utworów. Rozumiemy że niektórzy mają problemy z odczytaniem cyrylicy, ale byłoby miło gdyby na "laście" panował jako taki ład, a nie "syf i malaria".
Swego rodzaju "epic fail" zaliczyła stacja muzyczna VIVA Polska podczas występu t.A.T.u. na Cometach w 2008 roku. Któż byłby w stanie zapomnieć widok Julii i Lena, a także napisu "Ja Saszła S Uma" w dolnej części ekranu. Uznaliśmy, że najwyższy czas coś z tym zrobić. Aby nam pomóc otwórz linki podane niżej, a następnie podążaj za instruktażem z przykładowymi utworami. Poniżej znajdują się linki do piosenek, które aktualnie zajmują miejsca w pierwszej setce rankingu t.A.T.u. w serwisie Last.fm.

Зачем я
Я сошла с ума
Я сошла с ума
Я сошла с ума
Я сошла с ума
Нас не догонят
Нас не догонят
Нас не догонят
30 Минут
Робот
Не верь, не бойся, не проси
Обезьянка Ноль
Обезьянка Ноль
Вся Моя Любовь
Белый плащик
Марсианские глаза
Человечки
Весёлые улыбки
Время луны
Не жалей


Nie wiem jak Was, ale mnie do szewskiej pasji doprowadza jak widzę Ja Syszlasy i tego typu wytwory natury. :eye: Rozumiem, że używamy fonetycznych tytułów pisząc na forum, bo trudno by było za każdym razem kopiować i wklejać cyrylicę, ale kurde... Tytułów piosenek nie zmienia się co pięć minut więc problemu z poświęceniem chwili na zmianę taga raczej nie powinno być. :ups: Właściwie to jeżeli by się dużo osób sprężyło i pomogło to możecie se mieć tagi jakie chcecie - last sam je poprawi. :eye:
Pomyślcie tylko, że linki podane wyżej to twory z pierwszej setki utworów... Jak ktoś jest ciekawy to proponuję zajrzeć dalej - tam to dopiero jest ciekawie i śmiesznie. :eye:
Sprężmy się Narodzie! :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Przemko » 28 grudnia 2009, o 22:39

Idiotyzm :eh: . Chcą sobie upraszczać skrótami życie, a potem jeden z drugim zastanawiają sie co to u licha byl za kawałek ! :--:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez P.i.B.i. » 29 grudnia 2009, o 09:44

A pamiętacie jak podpisali utwory rosyjskie na oficjalnej płycie 200 Km-H In The Wrong Lane ? Nas Nie Dagoniat i Ya Shola S Uma. To co się dziwić osobom mniej związanym z t.A.T.u. :lol:
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45


Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron