Witaj szkoło 2007/2008

Problemy w szkole, nauczyciele mordercy i dyrektorzy pedofile ^^.

Moderatorzy: koko, szym

Witaj szkoło 2007/2008

Postprzez Pofyrtaniec » 22 sierpnia 2007, o 09:39

Już chyba każdy z przerażeniem patrzy w niedaleką przyszłość i zauważa, że pozostało mu niecałe 12 dni wolności. Czy już chcecie wracać do szkoły? [ :lol: ]. Jeżeli tak to dlaczego. Jakieś postanowienia w nowym semestrze? Więcej nauki? A może mniej? :D Książki zakupione już i leżą równo na półeczce czy może nie macie zamiaru ich kupować? :P

Ja już trochę zaczynam mysleć o powrocie do szkoły, ale staram się w tych chwilach od razu myśleć o czymś innym. Wrócić może chcę, jednak tylko do osób z którymi, chodzenie do tego LO jest czymś na prawdę fajnym. Na każdej przerwie można się dobrze uśmiać. Postanowień żadnych nie mam, no może trochę mniej nauki ^^ Miałem w wakacje przeczytać Potop i co? Skończy się na jakimś opracowaniu ^^ No dajcie spokój, żeby od razu po wakacjach robić sprawdzian z treści :uu: No ale takie życie. Książki zakupie [albo i nie xD] we wrześniu, jak sie obeznam do czego będą mi potrzebne najbardziej^^ W zeszłym roku kupiła mi mama nowe i leżały przez cały rok na półce ^^ Czekam na wypowiedzi ;)
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:33 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 22 sierpnia 2007, o 09:46

Po skończeniu liceum i zdaniu matury, podchodzę teraz z dystansem do tego co będzie. Teraz roczna szkoła policealna (jakby były to studia to dystansu by nie było ^^). Mam nadzieję, że wyrobię sobie technika informatyka. W maju następnego roku myślę by poprawić angielski na maturze i napisać z informatyki (tu kwestia tego co będą mnie teraz uczyli). A za rok studia. Z racji, że idę na zaoczne to będę miał zasyfiony cały piątek i sobotę :uu: Tyle, że nie wiem, czy mi się to zaczyna od października czy września.... No i czy mnie przyjęli (28 sierpnia się dowiem ^^).
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:34 przez February, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Anna Molly » 22 sierpnia 2007, o 10:32

Wprost nie mogę się doczekać pójścia do szkoły :D
A tak serio, za żadne skarby nie chce tam wracać. Wiem, że to będzie najgorszy rok szkolny i będę musiała uczyć się tyle co nigdy. Myśl o maturze jest straszna :|
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:35 przez Anna Molly, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Anna Molly
Nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:11

Postprzez Waste_Manager » 22 sierpnia 2007, o 10:49

Ja mam nerwicę przedszkolną normalnie :/ Do szkoły chodzę w Anglii i teraz na czysto powinienem mieć skończone High School, ale nie! Bo musieli mnie przy przyjeździe cofnąć o rok :/ A jak się wnerwiłem i wziąłem sprawy w swoje ręce to tak ustawiłem wszystkich, żeby mi tańczyli jak im zagram xD Nie idę wcalę na ostatni rok 11 ale odrazu do szkoły wyżej - 6th form. Tylko 4 przedmioty, 5 lekcji z każdego w tygodniu. Teraz tylko się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem i czy sobie poradzę... w końcu poziom trudniejszy, potrzeba znać język <perfect> i tak nie wiem... Jeszcze wszystkie przedmioty trudne mam. Są i dobre strony, bo książek nie muszę kupować, goodbye z mundurkiem i ludzie nie traktują Cię jako gówienko z High school tylko jak człowieka :D Jak tylko pomyślę, ?e przy dobrym wietrze za dwa lata będę na studiach, to dostaję zawrotów głowy :szczerbaty: Co żesz ja mam ze soba zrobić? xD
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:39 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez mysz87 » 22 sierpnia 2007, o 12:26

ja od września też zaczynam.. niestety poprawki. Mam nadzieję, że od października normalnie studia. Szczerze mówiąc to tęsknie za LO i za gimnazjum, dopiero po jakimś czasie można docenić jakie jazdy tam były .. i luzy. Eh.. było minęło i nie wróci, więc korzystajcie ile możecie ;)
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:40 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez Artur » 22 sierpnia 2007, o 17:12

UUuuu. Do nauki mi nie spieszno. Raczej do tego, że będe codziennie widział znajomych :). Zauważyłem, że z roku na rok, coraz mniej mi się chce do szkoły wracać i coś czuję, że powodem jest to, że coraz bliżej jest do dorosłości. E tam. W tym roku kupiłem 3 zeszyty i 7 książek, z czego z 2 przedmiotów po dwie na rok ^^.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:40 przez Artur, łącznie edytowano 1 raz
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Lacrima » 23 sierpnia 2007, o 09:11

Teraz druga klasa liceum... Nie... Ja chcę jeszcze żyć... Co mnie podtrzymuje przy życiu to to, że będzie historia i polski... Brygida i Magda... Tej zapchlonej klasy, tych panienek, tych nauczycieli mam dość... Nie!!! Czy ja muszę tam wracać? :ryk:
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:42 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Martuś. » 23 sierpnia 2007, o 09:22

Mnie się do nowej szkoły nie spieszy, tym bardziej, że zbyt pochopnie wybrałam profil... Co do wyposażenie to mam 4 książki (z 15 :D), kilka zeszytów mi brakuje, przyborów brak. Jestem idealnie przygotowana. :lol:
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:42 przez Martuś., łącznie edytowano 1 raz
I try not to be cool and that makes me cool.
Avatar użytkownika
Martuś.
Nowy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 18:46
Lokalizacja: POLSKA, Pozna?.

Postprzez Romek » 23 sierpnia 2007, o 12:33

Liceum. Stara już jestem. Nie mam nic. Nawet jednej kartki w kratkę, nawet wykazu książek. Nic. Jak mi powiedzą w szkole, że na maturze będę musiała zdawać język niemiecki (bo jestem w klasie humanistycznej z niemieckim :uu:) to się zabiję. Więc jak mnie nie będzie od początku października to wiecie co się ze mną stało.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:43 przez Romek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Romek
Nowy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:10
Lokalizacja: si? bior? dzieci?

Postprzez February » 23 sierpnia 2007, o 12:45

Ale na maturze nie mogą Ci powiedzieć, że masz zdawać niemiecki ;) Moja kumpela miała niemiecki jako główny (tez była w klasie hum), ale wybrała angola na maturze... miała takie korki, że zdała chyba najlepiej z klasy anglik na maturze ^^
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:44 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Waste_Manager » 23 sierpnia 2007, o 12:47

Ja jestem podjarany teraz na myśl o szkole - egzaminy zdane (nie wiem jeszcze science ale jestem pewien że będzie wyyyyyysoooooko :)) Teraz pozostaje skrzyżować palce i liczyć że mi się wśród sixformersów powiedzie.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:47 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Lacrima » 23 sierpnia 2007, o 14:45

Ja już mam kilka książek ^^... Rok temu, o tym samym czasie nie miałam ani jednej :lol:
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:48 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Emjotka » 23 sierpnia 2007, o 14:52

Nie mam książek, zeszytów, nie przeczytałam żadnej z zaległych lektur. :D Póki co cieszę się jeszcze końcówką wakacji, szkołą zdążę się "nacieszyć" w klasie maturalnej :rolleyes: .
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:48 przez Emjotka, łącznie edytowano 1 raz
-
"Wszyscy jeste?my pomyleni, ale tego, kto umie analizowa? swoje urojenia, nazywa si? filozofem."
-
Avatar użytkownika
Emjotka
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 19:35

Postprzez Tija » 25 sierpnia 2007, o 10:06

Ja dopiero teraz stwierdzam jak naprawdę będę tęsknić za szkołą, raczej z jej klimatem i tym że wszyscy traktowali cie czasem z przymruzeniem oka. Ale teraz zaczyna się ciężkie wkuwanie.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:49 przez Tija, łącznie edytowano 1 raz
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez k.o.cham » 30 sierpnia 2007, o 20:33

książek nie mam. zeszytów 3. więcej nie potrzeba.

ale spotkałam dziś nauczyciela od wosu (maturka z nim...) i powiedział "do zobaczenia po niedzieli" i popsuł całą końcówkę wakacji! ja nie mogę! nie chce do szkoły. maturka. :| :| :|
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:50 przez k.o.cham, łącznie edytowano 1 raz
bo k.o.cham.
Avatar użytkownika
k.o.cham
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:09

Następna strona

Powrót do Szkoła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron