Uczeń - geniusz.

Problemy w szkole, nauczyciele mordercy i dyrektorzy pedofile ^^.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez Vedis » 23 października 2009, o 09:57

Na spr z WOSU trzeba było opisać subkulturę o charakterze religijnym i ktoś napisał, że satanistami zostają przeważnie niepozorni ludzie (czyli lekarze i prawnicy).
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez TATYRUSSIA » 24 października 2009, o 19:37

Kiedyś chyba to już pisałem, ale ludzie na forum się zmieniają:

Geografia - wypracowanie na temat związany z konfliktami między państwami...

Np. Ktoś opisuje konflikt izraelsko-palestyński, ktoś inny...

Na następnej lekcji przed oddaniem dziewczyna pyta Pani czy może być konflikt polsko-ukraiński. Nauczycielka, że jest dobrze. Nagle blondynka wstaje i pyta czy może być konflikt w Limanowej...
Nauczycielka zdziwiona, każe jej przeczytać...
A laska co ma? O konflikcie właściciela kamienicy między mieszkańcami owej kamienicy...
Kobieta zaczęła płakać ze śmiechu :D
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Vedis » 25 października 2009, o 09:23

TATYRUSSIA napisał(a):Kiedyś chyba to już pisałem, ale ludzie na forum się zmieniają:

Geografia - wypracowanie na temat związany z konfliktami między państwami...

Np. Ktoś opisuje konflikt izraelsko-palestyński, ktoś inny...

Na następnej lekcji przed oddaniem dziewczyna pyta Pani czy może być konflikt polsko-ukraiński. Nauczycielka, że jest dobrze. Nagle blondynka wstaje i pyta czy może być konflikt w Limanowej...
Nauczycielka zdziwiona, każe jej przeczytać...
A laska co ma? O konflikcie właściciela kamienicy między mieszkańcami owej kamienicy...
Kobieta zaczęła płakać ze śmiechu :D


What? Ja się urodziłam w Limanowej, a mój dziadek miał jakiś konflikt z Żydami w sprawie kamienicy (Ale to było w czasach wojny)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez h.O.P.e » 27 października 2009, o 20:57

U nas w szkole rozdawali gazetki ostatnio i były różne cytaty z zeszytów uczniów i jeden napisał tak:
- Azja jest największym kontynentem na ziemi a także na świecie :eye:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez szyszka » 11 października 2010, o 18:05

Dziś siedzimy na lekcji angielskiego ja siedzę z moją koleżanką przede mną chłopak który rok nie zdał.Moja koleżanka zacięcie się zgłasza żeby odpowiedzieć co widzi na tablicy.Ten chłopak nagle zacięcie powtarza słowo wibrator.W końcu pani poprosił ją żeby powiedziała co widzi a ona zaczyna I can see wibrator :eye: .Cała moja grupa razem z panią poszła w nie wyobrażalny śmiech , pani nie mogła utrzymać się na nogach więc oparła się o ścianę.Moja koleżanka od razu walnęła buraka.Po lekcji podeszła do pani i powiedziała żeby nic nie mówiła innym nauczycielom no ale moja grupa nie umie dochowywać tajemnic więc wszyscy wiedzieli.Po lekcjach wychodziłam z nią ze szkoły a do niej wszyscy "Cześć wibrator".Ale pani od angielskiego jest spoko nawet nie stara około wygląda na 24 lata ma z 27 ostatnio mnie podwiozła do domu a mam tylko 600 m do szkoły no ale moja sąsiadka..

Moja koleżanka ma starszą siostrę (21l) mieszka w jednym mieszkaniu z 4 chłopakami. :D .
No i się uchlali. Jeden mówi: Otwórzcie k*rwa te okno bo się zaraz uduszę. Drugi : Spierd*laj ja jestem chory. Pierwszy kolega :Powiedziałem otwieraj . Zdjął buta i wybił szybę. Pierwszy: Od razu lepiej ... Rano budzą się z kacem a tam w kredensie leży but i razem z tym wybita szyba :D...

koko: Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji edytuj.

Edit :
W ogóle zapomniałam o tej akcji ale po wywiadówce mama mi ją przypomniała :D.
Na religii zaczęliśmy temat o alkoholu , i w ogóle i pani do mnie
- Czy twój tata pije?
- Tak oczywiście...( Przerwa 10 sekundowa żeby napięcie zrobić)Kawę i herbatę ewentualnie wodę jak pić mu się chce.
Po czym klasa zaczęła się śmiać nie ze mnie tylko z pani , z jakim tekstem do mnie wystartowała.
Ostatnio edytowano 18 listopada 2010, o 23:28 przez szyszka, łącznie edytowano 1 raz
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Poprzednia strona

Powrót do Szkoła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron