Zadania domowe

Problemy w szkole, nauczyciele mordercy i dyrektorzy pedofile ^^.

Moderatorzy: koko, szym

Zadania domowe

Postprzez Pofyrtaniec » 9 września 2007, o 10:55

No więc tutaj prosimy o pomoc z naszymi zadaniami ;)
Ja mam zadaną z informatyki taką głupią krzyżówkę. I nie mam pojęcia jakie są odpowiedzi na, jakże wspaniale sprecyzowane pytania --
Krzyżówka
Pytania

Jeżeli ktoś nie będzie mógł się rozczytać z mojego 'pięknego' pisma to mówić :P
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:59 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tija » 9 września 2007, o 12:00

Z tego co ja wiem to na 13 pendrive, 14 Ikona a próbowałeś chip w 15 na resztą :| sie zastanowię jeszcze :|
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:00 przez Tija, łącznie edytowano 1 raz
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Martuś. » 9 września 2007, o 12:50

Powiedzcie mi kto i, w którym roku wyjaśnił budowę cząsteczki chemicznej będącej podstawowym nośnikiem informacji genetycznej. Proszę.

PoFyRtAnIeC, w 10 nie będzie przypadkiem "ekran"?
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:01 przez Martuś., łącznie edytowano 1 raz
I try not to be cool and that makes me cool.
Avatar użytkownika
Martuś.
Nowy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 18:46
Lokalizacja: POLSKA, Pozna?.

Postprzez mysz87 » 9 września 2007, o 16:41

Marta, z tego co wiem byli to James Watson i Francis Crick, 1963 dostali za to nagrodę Nobla.

Ale nie jestem pewna, ew poszukaj w wikipedii, ja nie mam czasu, spadam do anatomii xD
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:01 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez Martuś. » 11 września 2007, o 15:20

Znów mam problem i tym razem również z biologi. Mamy zadanie, które teoretycznie miała wytłumaczyć nam pani profesor, jednak stwierdziła, że powinniśmy wiedzieć jak to zrobić, a ja niestety nie wiem :P.
"Zanieczyszczenia pyłowe powietrza mają szkodliwy wpływ na funkcjonowanie układu oddechowego człowieka. Zaplanuj obserwację, która pozwoli wybrać w pobliżu twojego domu najkorzystniejsze miejsce do wypoczynku ze względu na zanieczyszczenia powietrza pyłami. W planie uwzględnij obiekt obserwacji i sposób ustalenia wielkości zapylenia."
To najkorzystniejsze miejsce to będzie las, tak?
Wielkie dzięki jeżeli ktoś mi pomoże :P. A tymczasem idę uczyć się na religię.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:05 przez Martuś., łącznie edytowano 1 raz
I try not to be cool and that makes me cool.
Avatar użytkownika
Martuś.
Nowy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 18:46
Lokalizacja: POLSKA, Pozna?.

Postprzez wolny » 19 września 2007, o 12:34

Martu?. napisał(a):Znów mam problem i tym razem równie? z biologi. Mamy zadanie, które teoretycznie mia?a wyt?umaczy? nam pani profesor, jednak stwierdzi?a, ?e powinni?my wiedzie? jak to zrobi?, a ja niestety nie wiem :P.
"Zanieczyszczenia py?owe powietrza maj? szkodliwy wp?yw na funkcjonowanie uk?adu oddechowego cz?owieka. Zaplanuj obserwacj?, która pozwoli wybra? w pobli?u twojego domu najkorzystniejsze miejsce do wypoczynku ze wzgl?du na zanieczyszczenia powietrza py?ami. W planie uwzgl?dnij obiekt obserwacji i sposób ustalenia wielko?ci zapylenia."
To najkorzystniejsze miejsce to b?dzie las, tak?
Wielkie dzi?ki je?eli kto? mi pomo?e :P. A tymczasem id? uczy? si? na religi?.


Myślę że las, tam jest najmniej tych wszystkich zanieczyszczeń poza tym drzewa osłaniają od pyłu. Może jakaś łąka też z dala od dróg i fabryk. :P
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:06 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 20 września 2007, o 19:51

Coś z wosu. Jakieś znane polskie stowarzyszenia [7]. Ktoś ma pomysł? Byle szybko bo to na jutro ^^
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:06 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mysz87 » 8 marca 2008, o 15:12

ktoś narysuje?:

Przestaw model (schemat) strukturalny ko?czyny górnej i oblicz jej ruchliwość w stosunku do ramienia jako podstawy.


lub to:
W2. Scharakteryzuj przebieg czasowy dynamicznej reakcji podłoża w chodzie normalnym ( standardowym ) w zależności od prędkości chodu. Przedstaw wykresy składowych pionowych i poziomych sił reakcji podłoża w funkcji czasu i opis zjawiska.

W3. Scharakteryzuj biomechaniczną interpretacje postawy ciała zwracając uwagę na strategie równoważenia momentów sił ciężkości przez momenty sił mięśniowych.

z góry dzięki^^
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 12:09 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Zadania d

Postprzez metropolis » 3 kwietnia 2010, o 22:51

Kpisz czy o drogę pytasz?

Inaczej. Skoro dzieci mają odrabiać zadania domowe w domach to po co jest szkoła w takim razie? By te zadania zlecać? To mogą w zupełności robić rodzice. Albo listonosz może przynosić co tydzień zestaw zadań do domu a rodzice przypilnują tak jak robią to teraz, by dziecko odrobiło. I przy okazji wytłumaczą tak jak robią to teraz.

Inaczej, prościej. Szkoła jest po to, by UCZYĆ i NAUCZYĆ. Więc dlaczego dziecko ma uczyć się w domu?

Jaśniej??


koko: Polskie znaki. No i Off. Temat służy pomocy w odrabianiu zadań. Ten jest odpowiedniejszy do takich dyskusji. :coctail:
Ostatnio edytowano 3 kwietnia 2010, o 22:57 przez metropolis, łącznie edytowano 2 razy
metropolis
 

Postprzez ewa » 29 grudnia 2010, o 13:03

Proszę o pomoc mam do przygotowania w formie prezentacji albo w Wordzie zjazd szkolny dla swoje klasy po 5 latach ukończenia szkoły a zjazd ten będzie trwał 2 dni oraz ma być do tego kosztorys i szkic zaproszenia czy mógłby mi ktoś pomoc bo kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać ?
ewa
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 grudnia 2010, o 12:56

Postprzez szyszka » 4 stycznia 2011, o 22:32

Ja mam do zrobienia coś z fizyki :D
Sporządzamy wykresy*
Tabela zawiera pomiary drogi przebywanej przez rowerzystę w pewnym ruchu zwanym ruchem jednostajnie przyspieszonym oraz wartości kwadratu czasu trwania tego ruchu.
TABELKA
Wykonaj polecenia :
1. Wyskaluj poprawnie osie.
2. Nanieś punkty pomiarowe.
3. Narysuj wykres s(t2)
4. Podaj w jaki sposób przebyta droga zależy od kwadratu czasu.
5. Odczytaj z wykresu drogę przebytą w 3 sekundach ruchu.

http://img210.imageshack.us/i/dode.jpg/

edit : Rozwiązałam :D
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Zadania domowe

Postprzez Pofyrtaniec » 15 marca 2011, o 13:06

Może ktoś będzie znał odpowiedź na małą łamigłówkę zadaną nam na wykładzie programowania komputerów ^^ Byłbym wdzięczny :P

"Mam 24 monety. 23 waza tyle samo, 1 jest cięższa. Jak używając wagi szelkowej tylko 3 razy znaleźć tą cięższą monetę?"
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zadania domowe

Postprzez Alexander » 15 marca 2011, o 17:57

Pofyrtaniec napisał(a):Może ktoś będzie znał odpowiedź na małą łamigłówkę zadaną nam na wykładzie programowania komputerów ^^ Byłbym wdzięczny :P

"Mam 24 monety. 23 waza tyle samo, 1 jest cięższa. Jak używając wagi szelkowej tylko 3 razy znaleźć tą cięższą monetę?"


1. Dzielimy na trzy kupki po 8 monet. Ważymy dwie z nich i wybieramy cięższą, lub jeśli są równe, wybieramy tą niezważoną.

2. Dzielimy monety na kupki po 3, 3 i dwie monety. Ważymy kupki po 3 monety i wybieramy cięższą, lub jeśli są równe wybieramy kupkę dwumonetową.

3. a) Jeżeli cięższa była kupka trójmonetowa ważymy dwie dowolne monety i wybieramy cięższą, lub jeśli są równe wybieramy monetę której nie ważyliśmy
b) Jeśli cięższa była kupka dwumonetowa, ważymy obie monety i wybieramy cięższą.

Voila! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Zadania domowe

Postprzez yuliasavicheva » 7 czerwca 2012, o 19:59

Słuchajcie mam napisać 10 stron pracy zaliczeniowej temat "Klasyfikacja ssaków" i niby wiem jak ta klasyfikacja wygląda, ale nie wiem co miałabym tam napisać. Jakieś pomysły?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06


Powrót do Szkoła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron