Betony nauczycieli.

Problemy w szkole, nauczyciele mordercy i dyrektorzy pedofile ^^.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez Damroka » 26 lutego 2010, o 08:07

//////////////////////////////////
Ostatnio edytowano 8 kwietnia 2012, o 20:08 przez Damroka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Postprzez szyszka » 20 października 2010, o 17:00

Dzisiaj niemiecki.
Siedzę na pierwszej ławce i gapie się na panią bo nie mam co robić.Cała klasa gada , śmieje się i wygłupia.Nagle pani podnosi się i zaczyna na nas wrzeszczeć że jeżeli się nie uciszymy wszyscy dostaną po 1.Pani usiadła i myśląc że nic nikt nie usłyszy powiedziała :Ja pie*d*lę co za robota.Ja poszłam w brech a pani zaczęła się na mnie parzyć i się do mnie uśmiechnęła i powiedziała :Co słyszałaś nie?.Ja do niej pokiwałam domu i się jakoś ogarnęłam.

Albo rok temu mieliśmy wycieczkę.Siedzimy z chłopakami w pokoju ( a nie można było).Nagle mój kolega ściągną spodnie i zaczął machać dupą na wszystkie strony .Chciał zrobić jak Michael Jackson ale w tym samym czasie pani otworzyła drzwi nagle zapadła kompletna cisza.Pani kazała mu założyć spodnie i wyjść.gdy wyszedł zostały tylko dziewczyny bo 2 chłopaków pochowaliśmy a pani do nas : On nie chciał zdjąć gaci prawda?

To też dzisiaj siedze na Wosie i nie słucham pani rysuje sobie w zeszycie . I nagle pani mówi "oni wszystko spiep**yli" Nikt nawet się nie zaśmiał bo to ich nawet penie nie zdziwiło po tym jak nasi opiekunowie na zielonej szkole chodzili nachlani i na kacu.Jak robiliśmy zbiórkę czuć od niego było wódą.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Postprzez KatinaVolkova » 31 października 2010, o 20:37

o kurdę... nauczyciele fest... OMG... nie ma co ;p
A mówią, że to uczniowie są źli...
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Ally26789 » 1 listopada 2010, o 16:07

Ehhh u nas pan od muzyki to też koleś: do ucznia powie ,,spadaj,, ,nas, dziewczyny wyzywa (żartem oczywiście) małe wiedźmy, mnie ostatnio nazwał, bo nie zgłosiłam się z wpisaniem oceny ,, małą gelejzą, (też zartem). Taki strasznie jest wyluuzowany i fajny :)

I za to go wszyscy w szkole lubimy : :mrgreen:
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Postprzez Soline7 » 12 grudnia 2010, o 15:18

jest język ang. pani mówi do nas:
-wiecie, że w języku angielskim są 3 głoski a?
mu oczywiscie na to ze nie wiemy tzn. oprocz jednego chlopaka
i ona nam odpowiada:
-aaa...,ooaa<trudno to napisac:)> i aahhh...(i jeszcze zrobiła przy tym taka odjechana mine :hahaha: )
my w brech a ona sie tak na nas spojrzala tym swoim morderczym wzrokiem :D
Avatar użytkownika
Soline7
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 grudnia 2010, o 13:45
Lokalizacja: z Polski :D

Postprzez koko » 13 grudnia 2010, o 13:29

Soline7 napisał(a):-wiecie, że w języku angielskim są 3 głoski a?
A długie (jak w słowie carp), A krótkie (jak w słowie cup) i A przechodzące w E (jak w słowie man).
Fonetyka rządzi światem. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Ally26789 » 13 grudnia 2010, o 16:54

Soline, kiedy to było?! :mrgreen:

koko: Ja wiem kiedy. Wtedy gdy pisano więcej niż jedno zdanie. Więc lepiej się popraw, bo będzie ost.
Ostatnio edytowano 26 grudnia 2010, o 23:35 przez Ally26789, łącznie edytowano 1 raz
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Poprzednia strona

Powrót do Szkoła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron