Wybory 2007 xD

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

PO powinno:

Ankieta wygasła 1 listopada 2007, o 14:39

rządzic samodzielnie
1
13%
utworzyć koalicje z PSL
4
50%
utworzyć koalicje z LiD
2
25%
utworzyć koalicje z PiS
1
13%
 
Liczba głosów : 8

Wybory 2007 xD

Postprzez mysz87 » 22 października 2007, o 11:39

A więc mamy PO jako partię rządzącą z nieoficjalnym wynikiem 41,6%, do sejmu weszły jeszcze PiS- 32%, LiD- 13,2% i PSL 8,8%, 5-procentowego progu nie przekroczyły partie Samoobrony i LPR (na szczęście xD ) - są to dane z www.gazeta.pl
frekwencja wyniosła około 53% czyli ciągle to świadczy o tym że i tak prawie połowa polaków ma w dupie politykę ;]
A jak Wam się podoba nowy rząd?

Ja osobiście nie trawie Tuska, bleee i się wyprowadzam z kraju. o! nie no... może inaczej, nie interesuje się polityką (ale głosować byłam) ale teraz tym bardziej nie chce patrzeć na to co tam się będzie działo. bo wg mnie będzie to samo co przez ost. dwa lata, ciągle sie będą kłócić i obrzucać błotem, najeżdżać na rządzących, opozycja non stop będzie na 'nie' itd xD
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:24 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez wolny » 22 października 2007, o 15:09

Pewnie że będzie to samo co za czasów PIS :rolleyes: Tusk głosi swoje hasła jak każdy i jak każdy nie dotrzyma obietnic wyborczych^^ To u nas norma :D I jak słysze te jego rrrrr to mnie krew zalewa :bum: I rozpaczam w sumie że nie ma Samoobrony w sejmie bo teraz jak posłanka Hojarska nie jest już posłanką to Majewski nie będzie mógł jej zapraszać do rozmów w tłoku :ryk: No i nie ma się z czego już śmiac w sejmie.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:25 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez mysz87 » 22 października 2007, o 15:14

Pewnie znajdą kogoś do nabijania się xD Reni Beeger też nie będzie :( i Leppera, Giertycha :( ahh... legendy poodchodziły :(

xD
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:25 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Re: Wybory 2007 xD

Postprzez Lacrima » 28 października 2007, o 17:37

mysz87 napisał(a):A jak Wam się podoba nowy rząd?


w ogóle się nie podoba :uu:
miałam nadzieję, że wygra PiS, ale i tak jest beznadziejnie :| mam w dupie ten cały rząd, bo rząd też ma mnie w dupie. a *uj z nimi xD
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:26 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53


Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron