Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez Przemko » 17 kwietnia 2010, o 21:59

Jak już ktoś napisał Mirvo na Wawelu spoczywają ciała królów, a Ci kiedyś byli głowami państwa. Tak więc dzisiejsi prezydenci to tak jak wcześniejsi królowie. A że taka była wola rodziny i w zasadzie nie ma pospolitego ruszenia państwa i ogólnego sprzeciwu tak więc się stanie. ;|
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Lady_Galant » 18 kwietnia 2010, o 10:42

Przemko napisał(a):Jak już ktoś napisał Mirvo na Wawelu spoczywają ciała królów, a Ci kiedyś byli głowami państwa. Tak więc dzisiejsi prezydenci to tak jak wcześniejsi królowie. A że taka była wola rodziny i w zasadzie nie ma pospolitego ruszenia państwa i ogólnego sprzeciwu tak więc się stanie. ;|


200 czy 300 lat temu władców polski nazywano królami, dziś władców polski nazywa się prezydentami.
Oczywiście zadania prezydenta są podzielone z obowiązkami premiera, w niektórych krajach świata królowie wciąż są władcami krajów.
Nie wiem w czym dzisiejszy prezydent jest gorszy od jakiegoś króla, który wysyłała swoich żołnierzy na bitwę a sam siedział na tronie i spijał śmietankę.

Lech Kaczyński nie był moim prezydentem także z powodu tego iż nie zezwalał na parady równości mniejszości seksualnych do których ja należę.
Ale szacunek jako człowiekowi mu się należy.
A propos parady równości zakazanych przez Lecha Kaczyńskiego, na jednej z tych parad, która została zakazana jednak przeszła, ale ponoć tylko dlatego, że na czele jej stanęła Jolanta Szymanek Deresz, która jak wszyscy wiemy także zginęła w tej katastrofie lotniczej. Pani Szymanek Deresz wspierała polskie mniejszości seksualne i organizacje transseksualne.

Myślę że każdy z nas znał kogoś z tej katastrofy, jeżeli rodzina zaakceptowała ten wybór pochówku na Wawelu to nie powinno się tego kwestionować. O zmarłych źle się nie mówi nawet jeżeli nie byli dla nas jakimikolwiek autorytetami.

O Lechu Kaczyńskim, nie cierpiałem jego poglądów dotyczących mniejszości seksualnych i dlatego uważam go za wielkiego homofoba. Jednak rozumiem z czego to wynika on był dobrym człowiekiem wychowanym w katolickiej i patriotycznej rodzinie.
Dla ludzi którzy wychowani są w pewnych zasad nie można od tak później zmienić poglądów i oczekiwać że człowiek który wychowany został na patriotę i katolika będzie nagle wspomagał homoseksualistów.


koko: Polskie znaki.
Ostatnio edytowano 18 kwietnia 2010, o 11:02 przez Lady_Galant, łącznie edytowano 1 raz
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez SnegoSmiles » 18 kwietnia 2010, o 12:47

Ten wypadek nie mieści mi się w głowie! Daje mi dużo do myślenia: co się dzieje ze światem, co się dzieje z Polską? :blush:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez PuMa » 18 kwietnia 2010, o 13:11

Lady_Galant napisał(a):O Lechu Kaczyńskim, nie cierpiałem jego poglądów dotyczących mniejszości seksualnych i dlatego uważam go za wielkiego homofoba. Jednak rozumiem z czego to wynika on był dobrym człowiekiem wychowanym w katolickiej i patriotycznej rodzinie.
Dla ludzi którzy wychowani są w pewnych zasad nie można od tak później zmienić poglądów i oczekiwać że człowiek który wychowany został na patriotę i katolika będzie nagle wspomagał homoseksualistów.


Lady_Galant i tutaj nie zgodzę się z Twoimi słowami. Moja rodzina jest głęboko wierząca i praktykująca, wszyscy jesteśmy patriotami. Natomiast ja w dodatku reprezentuję i należę do tych mniejszości seksualnych, a mimo to nikt mnie nie potępia i w pełni akceptuje. Kochają mnie taką jaka jestem i moją partnerkę tak samo, moja matka nawet zwraca się do Niej per "córeczko", co jednoznacznie wskazuje, że ją lubi i akceptuje mój wybór (chwała Jej za to, bo nie wszyscy mogą tak o sobie i swojej rodzinie powiedzieć albo nie wszyscy potrafia to docenić, że ich rodzina popiera i akceptuje ich wybór i zwyczajnie ze strachu przed innymi, obcymi ludźmi zrywają te zwiazki, co dla mnie jest tchórzostwem, bo sama potrafiłam walczyć ze sobą, swoimi obawami czy innymi ludźmi i tego samego oczekuję od swoich przyjaciół i odrobiny inteligencji, bo czasem nie wszystko jest takim jakim się wydaje).

Natomiast tutaj podobają mi się Twoje słowa
Lady_Galant napisał(a):Ale szacunek jako człowiekowi mu się należy.
i
Lady_Galant napisał(a):Myślę że każdy z nas znał kogoś z tej katastrofy, jeżeli rodzina zaakceptowała ten wybór pochówku na Wawelu to nie powinno się tego kwestionować. O zmarłych źle się nie mówi nawet jeżeli nie byli dla nas jakimikolwiek autorytetami.
To był wybór Jego rodziny i my powinniśmy go zaakceptować. Ludzie pomyślcie sami - zawsze trzeba patrzeć na pewne sytuacje z dystansu i z głową, wystarczy trochę inne spojrzenie. Czy Wam podobałoby się gdyby ktoś nie zgadzał się z Waszym wyborem miejsca pochówku Waszych bliskich? Na pewno nie! Więc każdy powinien zmienić tok swojego myślenia, a gwarantuję, że wszystko od razu stanie się jasne i klarowne :ups: I nikt nie będzie się wtedy niepotrzebnie burzył .
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Lady_Galant » 18 kwietnia 2010, o 13:58

Puma nie twierdzę że wszyscy ludzie którzy zostali wychowani w patriotycznych i katolickich rodzinach muszą być od razu homofobami, twoja rodzina jest dobrym tego przykładem.

Tak nawiasem mówiąc to ci trochę zazdroszczę że u ciebie taka tolerancja ciebie i twojej dziewczyny.

I na szczęście zgadzamy się też w tym że nie powinno się kwestionować wyboru miejsca pochówku. Nikt z nas nie chciałby ażeby po jego śmierci ludzie dyskutowali i nie zgadzali się z miejscem pochówku.


koko: Off i polskie znaki!
Ostatnio edytowano 18 kwietnia 2010, o 14:01 przez Lady_Galant, łącznie edytowano 1 raz
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Kamil » 19 kwietnia 2010, o 15:20

Negatywne i agresywne nastawienie niektórych "moherów" poraża mnie. Wczoraj, podczas ceremonii pogrzebowej w Krakowie, pod Wawelem stała grupka kibiców, która trzymała wielka transparent z napisem "kibice żegnają prezydenta", coś w ten deseń. Dwie stare babcie nawet nie doczytały co napisane jest na transparencie i rzuciły się na kibiców, zaczęły targać transparent, bo... obraża prezydenta :rolleyes:
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Lady_Galant » 20 kwietnia 2010, o 07:29

"kibice żegnają prezydenta" -to jakiś żart?? czy cuś?? :O
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Tija » 20 kwietnia 2010, o 07:37

Każdy żegnał jak mógł. Przynajmniej było ich widać.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Vedis » 20 kwietnia 2010, o 11:05

Na wawelu ma być obok grobu Kaczyńskich pomnik poświęcony wszystkim ofiarom, więc nie jest tak źle :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Tija » 20 kwietnia 2010, o 14:42

Bo ogólnie ta krypta ma być poświęcona ofiarom Katynia. Uważam, że to dobrze by tak zrobić. To jest uczczenie wszystkich ofiar. Nie wiadomo jednak, kiedy tablica pojawi się w krypcie, bo na razie jest tworzona.
Ostatnio edytowano 21 kwietnia 2010, o 19:34 przez Tija, łącznie edytowano 1 raz
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez koko » 23 kwietnia 2010, o 09:57

KTO OSTATNI TEN GAPA! czyli otwarcie krypty na Wawelu dla zwykłych turystów. Matko boska co za bydło... :sciana:

Koleś który przez pierwsze 50 sekund filmiku próbuje przejść przez barierkę chyba jakiś wczorajszy. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ~kurka~ » 24 kwietnia 2010, o 11:40

RetroSociety napisał(a):Najlepszy ten na początku z flagą - zapierdziela niczym ułan na koniu


Śmiech na sali. Po prostu. Plus dodawanie zdjęć z pogrzebu na nk. :lol:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Lady_Galant » 24 kwietnia 2010, o 13:30

~kurka~ napisał(a):
RetroSociety napisał(a):Najlepszy ten na początku z flagą - zapierdziela niczym ułan na koniu


Śmiech na sali. Po prostu. Plus dodawanie zdjęć z pogrzebu na nk. :lol:


Te zdjęcia na NK i opisy na komunikatorach to mega żenua :palec:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Patrycja » 26 maja 2010, o 19:08

Podpiszcie wniosek pana prof. Jacka Trznadla o powołanie Międzynarodowej Komisji Technicznej dla zbadania przyczyn katastrofy w Smoleńsku.
www.jacektrznadel.pl
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Kamil » 15 czerwca 2010, o 01:42

Nie mam prawa oceniać tego, że ktoś dwa miesiące po śmierci rodziców w ciągu tygodniu bierze udział w kilkunastu kolorowych sesjach fotograficznych dla połowy plotkarskich pism w Polsce, ale... przeczytajcie TO sami

Już od trzeciej-drugiej strony wymiotować się chce. Oni obydwoje są obłudni i przekonani o swojej wyższości. Dla mnie skandalem jest udzielanie takich wywiadów na tydzień przed wyborami.
Raz pani Marta mówi "nie mogę o tym mówić, nie chcę..." (prawie płacze), a po chwili śmieje się z tego, że jako rozwódka z dzieckiem zaszła w ciążę z ledwo poznanym facetem... :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron