Wybory prezydenckie 2010

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Na kogo zagłosujesz?

Bronisław Komorowski
5
29%
Jarosław Kaczyński
3
18%
Grzegorz Napieralski
6
35%
Andrzej Olechowski
0
Brak głosów
Waldemar Pawlak
0
Brak głosów
Marek Jurek
0
Brak głosów
Andrzej Lepper
1
6%
Janusz Korwin - Mikke
0
Brak głosów
Inny kandydant
0
Brak głosów
Nie głosuję
2
12%
Oddam nieważny głos
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 17

Postprzez h.O.P.e » 29 czerwca 2010, o 19:27

Jak bym miała prawo głosu to zagłosowałabym na Napieralskiego bo jest taki słitaśny :oczka:
A gdyby mi przyszło wybierać pomiędzy Kaczyńskim a Komorowskim raczej postawiłabym na Komorowskiego. Wydaje mi sie że skoro Lech za wiele nie zdziałał to Jarek cudów też nie stworzy... ;)
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Anise24 » 1 lipca 2010, o 20:30

Ja też mam fajne wierszyki :D :mrgreen:

Kto ty jesteś?
- Jestem Bronek, prosty jak szpadla trzonek
Jaki znak twój?
- Fałsz, obłuda
A w co wierzysz?
- W Tuska cuda!
Gdzie ty mieszkasz?
- W polskim grodzie!
W jakim kraju?
- Gdzie powodzie!
Czy kraj kochasz?
- Jak pieniądze!
A w co wierzysz?
- Że porządzę!
Czy wygrać chcesz wybory?
- Tak! Choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!
Cóż byś zrobił zatem chętnie?
- Zniszczył Jarka dokumentnie.

................

Polska tolerancją stoi,
Nakraść można się do woli

-5-ty Rozbiór Gospodarczy
A dla Donka, Bronka starczy

-Hazardowa dogorywa,
Rychu, Zbychu boki zrywa

-CBA ich namierzyła
Szybko żywot swój skończyła

-Chamstwo, kłamstwo i głupota
Szczytne wzorce Palikota

-Wykształciuchy i zboczeńcy
Komoruskiego siostrzeńcy

-Zdania własnego nie mają
Niemców - Rosjan już słuchają

-A za prawdę i myślenie
To pod-ziemie lub więzienie

-Daj im 500 dni spokoju
A utopią wolność w gnoju

-Wypaczenie i miernota miast problemów
Widzi kota

-Im to Smoleńsk kalafiorem
Każdy chce być senatorem

-Polska Racja Stanu
W łapach zdrajców i bałwanów

-Michnik Wajdą tłumi Dzwony
W strachu, że lud obudzony
Naród oczy swe otwiera
Zdrada karłów doń dociera

- Kto po trupach brnie po berło?
Pseudoelitarne ścierwo.

...................

A ja wyznam Ci cicho,
że głos swój oddam na Jarka,
Bo PO to Rycho i Zbycho
I jedna wielka "lodziarka",
Bo Bronek bryluje gafami,
Choć głowę mu prószy siwizna
Bo Miro chce ludzi omamić,
Że dzika jest moja Ojczyzna,
Bo puste są ustaw szuflady,
Bo cud irlandzki to ściema,
Palikot jest wzorem ogłady,
A pracy dla ludzi nie ma...

KACZYŃSKI NA PREZYDENTA! :pomp: :woho:
Ostatnio edytowano 8 lipca 2010, o 14:14 przez Anise24, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Alexander » 1 lipca 2010, o 20:57

Moim zdaniem nieletni nie powinni się mieszać w politykę i wypowiadać na tematy o których mało wiedzą. Już nie mówiąc o głoszeniu takich średniowiecznych poglądów...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Anise24 » 1 lipca 2010, o 22:16

Moje poglądy świadczą o mojej dojrzałości patriotycznej a nie wiekowej. Mam dobre wzorce, których Ty nie masz i dlatego jesteś plasteliną ulepioną przez media.
Ostatnio edytowano 8 lipca 2010, o 14:15 przez Anise24, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez szarit » 2 lipca 2010, o 01:06

Anise24 twoja wypowiedź mnie rozbawiła. Może dlatego, że jak miałam 14 lat więcej też byłam patriotką, a chodziłam do szkoły jeszcze za komuny, po 90 też i o dziwo patriotyzm był tam w cenie. Lecz z wiekiem człowiek zazwyczaj mądrzeje. Od 20 lat obserwuję naszych polityków i wierz mi dziecko nie ma nad czym się podniecać. Kaczyński różni się od Komorowskiego głównie nazwiskiem. Obaj są tak naprawdę nic nie warci, podobnie jak cała klasa polityczna. Pożyjesz trochę, zmądrzejesz i zobaczysz, że polscy politycy różnią się od siebie głównie w swoim własnym przekonaniu, a ich poglądy są zmienne co 4 lata lub częściej na inne, zazwyczaj dopasowane do potrzeb i oczekiwań społecznych a nie do tego co naprawdę myślą i chcą. Oni wszyscy chcą tylko tego samego - stałego miejsca przy żłobie, a reszta to pomysł jak sobie to miejsce załatwić na stałe. Co do wartości patriotycznych to mój dziadek od 1916 walczył u boku marszałka Piłsudskiego o wolną Polskę. Najpierw na froncie 1 wojny św. a potem z ZSRR. Jak patrzył na polityków to nazywał ich złodziejami i nieudacznikami, a dożył upadku PRL-u i upadku 1 wolnego sejmu po 1990r. Patrzył i wymyślał od idiotów, a przypomnę że pierwsze skrzypce grali wtedy i bracia Kaczyńscy, Macierewicz i jeszcze paru idiotów co do dziś nie wiem czemu ciągle dostają szanse na rządzenie tym biednym krajem. Dziadek zawsze powtarzał "Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi". Niestety dzisiaj widać wyraźnie że miał rację.

koko: Off i proszę - staraj się dzielić swoje myśli na zdania, a nie pisać ciągiem na 5 linijek lub więcej. :coctail:
Ostatnio edytowano 2 lipca 2010, o 08:59 przez szarit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez Vedis » 2 lipca 2010, o 20:32

Te wierszyki są żałosne. To tylko taka propaganda, głoszącą, że prywatyzacja niby jest jakąś kradzieżą, a tak naprawdę dla gospodarki to dobrze wychodzi, bo wtedy podatki są niższe i ludzie sami decydują. Ale oczywiście PO boi się, że wyborcy wezmą ich za strasznych liberałów (xD) i Komorowski zaczyna gadać o durnych ustawach socjalnych, na które nie będzie miał i tak pieniędzy i wymyślił sobie jakąś komercjalizację. Ale i tak znacznie wolę go od Kaczyńskiego, bo on to mi się totalnie nie podoba. Lech wygłosił strasznie głupie orędzie (Niemcy zagarniający Polskę i geje - zagrożenie). Jarosław jest od niego bardziej radykalny, więc wymyśli coś gorszego (Czyli pewnie pokaże gejów gwałcących małe dzieci i Unię zabijającą staruszków xD).

koko: Off. :coctail:
Ostatnio edytowano 3 lipca 2010, o 23:36 przez Vedis, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Lady_Galant » 3 lipca 2010, o 11:37

Co do Anise24 to każdy może mieć swoje zdania ale Anise pamiętaj że jak by to PiS był ostatnio przy władzy i wychodziły by jego afery to dzisiaj te same wierszyki pisałbyś o politykach PiSu zamiast PO.

Mnie oboje kandydatów nie interesuje i wg mnie nie nadają się na prezydenta, Jarek nie cierpi gejów i ma ich za zboczeńców i pedofilów a ja jestem osoba transseksualną w trakcie leczenia więc wg PiSowskiej ideologii jestem jeszcze większym zboczeńcem i pewnie pedofilem, zoofilem i nie wiem czym/kim jeszcze.
Jarek ciągle mówi ze polska w UE traci swoją suwerenność, a mnie to bardziej odpowiada, bo nie czuję się patriotą a raczej cosmopolitą i wolę czuć więź i brak granic z zachodnią Europą niż czuć się w odrębnym i suwerennym państwie polskim.

Bronek, jak niektórzy mówią mniejsze zło. Brak charyzmy i umiejętności wyrażania jednoznacznych poglądów, ale przynajmniej wstydu na arenie międzynarodowej nie narobi. Człowiek z klasą mimo że nudny jak flaki z olejem.
Kolejny plus za Bonkiem to to że prezydent będzie z partii obecnie rządzącej (niestety tylko do następnych wyborów) przynajmniej skończą się wieczne spory o krzesło i Bronek nie będzie wetował ważnych ustaw wnoszonych przez PO.

Szczerze to nie rozumiem też ludzi którzy mówią że jak Komor wygra to grozi nam monopol władzy przez PO a wiecie co a ja chcę takiego monopolu władzy :coctail:

Mam tylko nadzieję, że coś się zmieni co do refundowania leczenia osób Trans takich jak ja, bo w Polsce jako jednym z jedynych krajów UE nie ma refundowanych operacji (koszt to około 80 tys :pray: ) ani nawet hormonów mi nie dadzą :bum:

Ale i tak nikt nie przebije Korwina Mikke który w jednym z wywiadów powiedział że geje to "...zboczone chamy importowani z Niemiec...", skoro ja jestem trans czyli gorzej niż gejem to jestem ogromnie ciekaw z jakiego innego kraju moi rodzice musieli mnie importować :eye:


koko: Momentami offy. :eye:
Ostatnio edytowano 3 lipca 2010, o 23:39 przez Lady_Galant, łącznie edytowano 1 raz
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez February » 3 lipca 2010, o 22:09

Rzeczywiście takie wierszyki świadczą o twojej dojrzałości patriotycznej. Żal... Idź pogadaj z babcią o Bronku jaki z niego komunista. ;)
Głosuję jutro na Komorowskiego. Powód? Kaczyński się nie zmieni. Nadal będzie homofobem i źle nastawionym wobec innych krajów człowiekiem. Był premierem, pokazała się od fatalnej strony. Niezgoda rujnuje. Komorowski się wykaże (zobaczymy jakim będzie prezydentem), zobaczymy co zdziała w ciągu 5 lat. Mam nadzieję, że wygra.
Ostatnio edytowano 3 lipca 2010, o 23:35 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez koko » 3 lipca 2010, o 23:34

Pragnę jedynie przypomnieć, że jeszcze trwa cisza wyborcza. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Mirva » 6 lipca 2010, o 11:52

Ale ja się cieszę ! ;D :popcorn:

koko: Następnym razem okaż radość w co najmniej dwóch zdaniach. :ups:
Ostatnio edytowano 6 lipca 2010, o 12:15 przez Mirva, łącznie edytowano 2 razy
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez koko » 6 lipca 2010, o 12:13

Naród wybrał. W sumie nie było większego wyboru, raczej między mniejszym i większym złem. No cóż - mam nadzieję, że za 5 lat wygra Napieralski (jeżeli będzie startował), ale teraz mimo wszystko cieszę się, iż Komorowski wygrał. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron