Jest krzyż, jest impreza!

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez Lady_Galant » 6 sierpnia 2010, o 09:23

Ta kobieta to cudo :luv: Wreszcie nasz naród doczekał się swojej Joanny d'Arc :szczerbaty:

Zauważyłem w relacjach tvn24 kilka super obrońców krzyża, oprócz tej Joanny był tam jeden niski mężczyzna który krzyczał do innego że -Nie jesteś Polakiem, nie jesteś Polakiem!!
Ja już ich rozpoznaje :ups:

Ale ta Joanna jest nie do przebicia, kiedy dwóch strażników (czy policjantów) ją wyprowadzało to ona krzyczała coś w stylu że to jest krzyż narodowego wyzwolenia polski czy cuś w ten deseń? :pope:

Ci ludzie na czele z naszą polską Joanną d'Arc nie byli chyba zbyt docenieni w dzieciństwie i może stąd to zachowanie. :mysli2:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez koko » 7 sierpnia 2010, o 19:36

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patrycja » 7 sierpnia 2010, o 20:20



To jest świetne! Lubię takie przeróbki.
Ostatnio edytowano 9 sierpnia 2010, o 16:55 przez Patrycja, łącznie edytowano 1 raz
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Happy Smile » 8 sierpnia 2010, o 20:09

koko napisał(a):Gdzie jest krzyż? (Mr Hek REMIX) :mlynek:


Ten krzyż to apel do władz i społeczeństwa <- kocham tą kobietę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez ~kurka~ » 9 sierpnia 2010, o 10:34

Jak wczoraj sobie przesłuchałam, to do dzisiaj nucę. A dla wiadomej kobiety domagam się "Nubla "!
Ostatnio edytowano 9 sierpnia 2010, o 16:56 przez ~kurka~, łącznie edytowano 1 raz
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez koko » 9 sierpnia 2010, o 11:25

wprost.pl napisał(a):Joanna Burzyńska, 52 lata. Z zawodu monter mechanizmów precyzyjnych i zegarowych, z zamiłowania poetka. Walczy o krzyż, bo – jak mówi – to walka o prawdę.

Ta szczupła kobieta w okularach, z siwiejącymi włosami związanymi w chudą kitkę broni krzyża od samego początku, od chwili, gdy Bronisław Komorowski, wtedy jeszcze prezydent elekt, zapowiedział, że trzeba postawiony przez harcerzy symbol przenieść w inne miejsce.

Joanna jest najbardziej wytrwała ze wszystkich obrońców krzyża. Bywało, że spała pół godziny na dobę. 3 sierpnia, kiedy krzyż miał zostać uroczyście przeniesiony do kościoła św. Anny, przywiązała się do zwisającej z jego ramion biało-czerwonej wstęgi. Z tłumu obrońców została siłą wyprowadzona przez funkcjonariuszy BOR. Ten moment pokazały wszystkie media, a obrońcy zaczęli nazywać Joannę męczennicą. Czy jest z tego dumna? – To prezydent Kaczyński był męczennikiem – odpowiada.


Legenda sama w sobie. Niesamowity i barwny życiorys. :oczka:
Ostatnio edytowano 9 sierpnia 2010, o 16:56 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 9 sierpnia 2010, o 12:19

Nasza polska bohaterka [*]
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 9 sierpnia 2010, o 16:58

Od teraz dyskusję o krzyżu kontynuujemy w tym, specjalnie jemu poświęconym (cóż za gra słów :eye:), temacie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez h.O.P.e » 10 sierpnia 2010, o 12:27

"Kopa w dupe" 1:14 :hahaha:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Patrycja » 10 sierpnia 2010, o 15:19

Widziałam to już dawno. Obejrzyjcie Big Cyc - Moherowe berety
i Giertych jest super
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez ~kurka~ » 10 sierpnia 2010, o 19:48

Następna impreza pod krzyżem!
Szczerze mówiąc, to te pochodnie przerażają. Niczym krucjata, czy Ku Klux Klan ta pielgrzymka. Gdyby te grupy (wczorajsza przeciwników i dzisiejsza zwolenników) się spotkały, na pewno tak grzecznie i zabawowo by to się wszystko nie zakończyło. W każdym razie zachowanie "prawdziwych chrześcijan" przerodziło się już w psychozę i wcale śmieszne nie jest. Ale co się dziwić. Jeżeli ma się takie wzorce, jak przykładowo Romaszewski, który gdyby mógł, wgryzł by się człowiekowi w gardło, to czego się spodziewać?
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez koko » 10 sierpnia 2010, o 22:35

Kawał, który jakiś czas temu przeczytałam na onecie:

Przychodzi Jezus pod Pałac Prezydencki i mówi:
- Przybyłem w imię Boga Ojca zabrać krzyż.
- Won Żydzie!

Idealnie oddaje to co się tam dzieje, a zwłaszcza dzień, w którym krzyż miał zostać przeniesiony. Motłoch wygwizdujący księży i zadający im pytania typu "jesteś ubekiem czy księdzem?" to szczyt wszystkiego. Tak jak nie lubię kleru i KK to ta sytuacja mnie zbulwersowała. Wydaje mi się, że jak jest się członkiem jakieś organizacji (typu KK) to ma się jakiś szacunek do decyzji zwierzchników. Zwłaszcza gdy te decyzje są słuszne. Tyle że ci ludzie pod krzyżem to już w sumie nie katolicy tylko jakaś sekciarska pochodna wielbłąda.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 10 sierpnia 2010, o 22:44

Mochery protestujące pod krzyżem ośmieszają nasz kraj. Całe szczęście, że pijana młodzież przyszła zrobić z nimi porządek. Może w chamski sposób, ale przynajmniej uratowali polski honor.

A przeróbka "Gdzie jest krzyż" jest genialna.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Anise24 » 11 sierpnia 2010, o 09:13

Czyżby mohery to też i ja, która ma 14 lat i inna młodzież? To nie tylko starzy ludzie. A z takim poglądem powinnaś się leczyć, bo kiedy nietrzeźwość jest atutem?!
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Alexander » 11 sierpnia 2010, o 09:35

Taka młodzież to narodowe bojówki, wszechpolacy i inni rasiści... i inni dziwni ludzie co się z choinki urwali. Po jednych pieniądzach z tymi moherami. Tak samo ślepe i nienawistne. Bo komuna, bo żydzi, bo krzyż święty, a wszyscy co nie wierzą w jedynego boga zginą w czeluściach piekielnych razem z pedałami i inną zarazą. Jak się identyfikujesz z takim środowiskiem, to szczerze współczuję...


a tak swoją drogą, to "ZBURZYĆ PAŁAC PREZYDENCKI, ZASŁANIA KRZYŻ!" rządzi ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron