Sopot hit festiwal 2008

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Sopot hit festiwal 2008

Postprzez Pofyrtaniec » 10 sierpnia 2008, o 11:44

No i już po :P Wygrała [czemu się bardzo dziwie] Doda, posiadająca taką konkurencję jak Feel, czy Flinta i Ich troje. Dla mnie było oczywistym, że wygra Feel [nie żebym tego słuchał xD] , a tu zaskok. Czytałem na kozaczku [ :lol: ] że coś tam z tym sms głosowaniem zmienili regulamin w trakcie imprezy. Ponoć później nie dochodziły sms na innych wykonawców niż doda - nie wiem, nie głosowałem. Nawet podobał mi się występ Kate Ryan, tylko trochę za cicho śpiewała ^^ No a k.a.s.a. czy jak to tam się pisze, ze swoją piosenkę "Piękniejsza" rozwalił mnie po prostu.

A jak Wam się podobał tegoroczny festiwal? Kogo obstawialiście że wygra? Itd :P
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 19:37 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 10 sierpnia 2008, o 12:00

Ale tam Feela nie było :P Było "Sami" gdzie kiedyś był Kupicha :P Ich3 nie komentuje, A co tam robił Zagrobelny z Flintą i piosenką z marca to ja nie mam zielonego pojęcia... żal... I artyści których nie znam. Kibicowałem Ance, ale marnie było, nic mi się nie podobało, chyba nawet playback był... "Nowe szanse" mi się bardzo podobały :) A Doda jak to Doda, zrobiła show, z finałowej trójki to ona zasłużyła na wygraną, taka prawda mimo iż jej nie znoszę:P Rozwalił mnie jej komentarz "To bez sensu" xD Oczywiście rodzinka jeździła po niej, że to ona wygrała i czepiali się wszystkiego. Ale ja się cieszę, bo lepiej Doda niż pajac albo piosenka sprzed pół roku... Ostatni raz oglądałem coś z rodzinką, przez cały występ Monrose (których jestem fanem^^) przekrzykiwali swoimi komentarzami... Ledwo słyszałem występ... Boże dom wariatów :| Drugiego dnia festiwalu nie oglądałem i widać nie było czego żałowac. Tam to już chyba oprócz jednego wykonawcy to nie kojarzyłem nikogo :P
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 19:40 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez ~kurka~ » 10 sierpnia 2008, o 13:47

Oglądałam w piątek i wczoraj i muszę powiedzieć, że żaden artysta nie pokazał nic szczególnego. Wszystko na jedno kopyto (czyt. tuci tuci). Występy polskich artystów pozostawię bez komentarza.... Bardzo mnie cieszy, że wygrała Doda. Co prawda głupia jest ale głos ma świetny. Gdyby nie odeszła od Virgin albo założyła inny rockowy zespół, na pewno każdy bardziej by ją cenił bo talent ma (posłuchajcie sobie "Dzieci Ziemi" boska piosenka). A co do zagranicznych artystów to chyba wygrała jedyna przyjemna piosenka i ciekawsza od pozostałych. Ogólny poziom festiwalu pada "na pysk", tak samo jak eurowizja....


feel śpiewał jako "gwiazda wieczoru" xD
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 19:41 przez ~kurka~, łącznie edytowano 1 raz
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42


Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron