Gwiazdy "kochają" Steczkowską.

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Gwiazdy "kochają" Steczkowską.

Postprzez Alexander » 2 stycznia 2009, o 22:39

Co sądzicie o Justysi i wszystkim co się dzieje wokół niej w kraju polskim?

Ja do niej osobiście nic nie mam, ale to co się dzieje po prostu mnie bawi.

Począwszy od finału "Gwiazdy Tańczą na lodzie", kończąc na sylwestrze z dwójką. ("Zapraszamy teraz na scenę wszystkich artystów, i Justynę Steczkowską!" - jak zaczęła śpiewać "Nic nie pomoże" po tym, to zacząłem płakać ze śmiechu...)

Zasłużyła sobie, czy nie? Piszcie :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 2 stycznia 2009, o 22:51

Niepotrzebnie wzięła udział w GTNL - nie miała szans z chamskimi odzywkami Dody, które, jak się z resztą okazało, układała sobie na kartce dzień wcześniej, bo miała scenariusz całego programu.

Prywatnie można jej nie lubić, ale na scenie wymiata i ma jeden z najlepszych głosów w Polsce. Od kilku lat go marnuje, śpiewając zwykłe popowe kawałki, które jednak nie są takie najgorsze. Słuchając jej ciarki na plecach przechodzą. Radzę wybrać się na koncert - byłem w zeszłym roku na jej występie w Filharmonii - na prawdę robi wrażenie. Albo posłuchajcie sobie "boskie Buenos" :luv:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 2 stycznia 2009, o 23:09

Mi tam ona jest obojętna. Do jej piosenek także mam "stosunek ambiwalentny". Trochę żal, że wystąpiła w jakimś drugorzędnym programie "Ranking Gwiazd", no ale może pieniędzy potrzebowała albo co. Nic do niej nie mam, rodziny mi nie skrzywdziła... :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Maganuna » 27 marca 2009, o 23:01

Dla mnie ta nagonka jest kompletnie nie zrozumiała.
Ja jej w zasadzie nie lubiłem, dopóki nie przesłuchałem płyty "Daj mi Chwilę". Całkowicie mnie tą płytą zdobyła. Oczywiście nie nazwę się jej fanem, ale po przesłuchaniu większej ilości jej piosenek, dochodzę do wniosku, że głos ma zjawiskowy, a i muzykę i teksty tez nie najgorsze. Więc jeśli ktoś twierdzi, że ona jest beztalenciem i, że nie umie śpiewać, to śmiem stwierdzić iż ma małe pojęcie o muzyce. Zwłaszcza jak porównuje się ją do Dody, co juz kompletnie dla mnie niezrozumiałe jest. Doda to zupełnie inna kategoria. Nie ma co między nimi porównywać. Doda to ''gwiazda'', a Steczkowska to jednak artystka :P
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World


Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron