11 września

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

11 września

Postprzez koko » 3 stycznia 2009, o 17:15

Wszyscy wiemy co wydarzyło się 11 września 2001 roku - terroryści, samoloty itp itd.
Ale czy było tak na pewno?
Zachęcam do obejrzenia filmu 11 września Niewygodne fakty (Loose change 2nd.Edition) oraz dyskusji w tym temacie.
Niektórzy nazwą to głupią teorią spiskową, ale moim zdaniem jest w tym coś (jeżeli nie większość bądź wszystko) z prawdy.
Przykład samolotu, który domniemanie rozbił się o budynek Pentagonu jest baaaardzo interesujący.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 3 stycznia 2009, o 17:32

Czytając temat wątku od razu przypomniał mi się pewien film, który pewnie niektórzy z was kojarzą...
Zakazany w pewnym momencie przez serwis youtube ;) Pomimo, że teraz tam jest. ;)

Mam na myśli niemiecką produkcję: "Zeitgeist"...

Mocny film dokumentalny pokazujący i wyjaśniający jak społeczeństwo jest manipulowane. Dokument podzielony jest na 3 części:

I. Religijna - pokazuje astro-teologiczne podstawy chrześcijaństwa. Udowadnia, iż religia chrześcijańska jest jedynie splagiatowaną wersją wcześniejszych mitów, głównie egipskich i opiera się na astrologii.

II. 11 Września - dotyczy najsłynniejszej akcji terrorystycznej służb specjalnych USA, dokonanej na własnych obywatelach.

III. Banki i plan zniewolenia świata - czyli kto stoi za kontrolą światowej gospodarki i polityki. Komu zależy na wywoływaniu wojen i komu się to opłaca, oraz kto dąży do wykreowania Jednego Ogólnoświatowego Rządu, Globalnego imperium: niewolników rządzonych przez garstkę Panów i kontrolowanych totalnie, rodem z Orwellowskiego "Roku 1984"...

Autorzy filmu zachęcają do własnych dalszych studiów w temacie, oraz do sprawdzenia wszystkich przedstawionych w nim faktów,zamiast brania na wiarę tego co zostało w nim powiedziane ;)

Zamieszczam link do DRUGIEJ CZĘŚCI na youtube, która zawiera bardzo ciekawy wątek.
POLECAM OD: 1:35 DO 3:26
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koko » 3 stycznia 2009, o 21:26

Bardzo ciekawy film TATYRUSSIA, właśnie skończyłam oglądać. ;)
Zainteresował mnie wątek z bankierami - no cóż, to wiadomo od zawsze, że ten kto ma pieniądze, ma władzę nad wszystkim.
Szczerze mówiąc zawsze interesowała mnie tematyka teorii spiskowych. xD Ale to nie jest tak, że ślepo je wyznaję - w sumie z każdej wyciągam jakieś wnioski i staram się wszystko sobie jakoś poukładać.

Co do WTC (1,2 i 7), Pentagonu i Shanksville to serio coś tu śmierdzi jakimś spiskiem.

- Pentagon - sprawa zostałaby szybko wyjaśniona gdyby FBI udostępniło materiały z kamer przemysłowych. No ale cóż - taka niepewność widocznie komuś jest na rękę... :rolleyes:
W ogóle to miło by było gdyby ktoś łaskawie wyjaśnił jakim cudem Boeing 757 zmieścił się w tej dziurce po czym w jakiś niezwykły sposób wyparował. Nawet silniki (po 6 ton każdy) zniknęły z powierzchni ziemi. xD Ciekawe co nie? xD

Obrazek

- Shanksville - niby rozbił się samolot, ale dziwnym trafem zero jakichkolwiek szczątków domniemanego samolotu, bagaży itp.
Sądzę, że wielu z Was słyszało o samolocie linii Helios, który rozbił się niedaleko Aten w 2005 roku. Piloci zasłabli w wyniku rozhermetyzowania kabiny, samolot się rozbił, ale nie o tym chcę mówić. Powód, dla którego przywołuję to wydarzenie jest jeden - otóż szczątki samolotu.
Porównując:

Szczątki ogona samolotu rozbitego nieopodal Aten
Obrazek

"Szczątki samolotu rozbitego" w Shanksville
Obrazek

Emmm.. No tak, jedynie dziura w ziemi - nic poza tym. Samolot wziął i wyparował (tak jak ten, który uderzył w Pentagon) :rolleyes:

O WTC nawet nie zaczynam pisać, bo z tego esej, a nie post wyjdzie xD
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 8 stycznia 2009, o 16:35

Zdjęcia które wstawiła k.O.K.o. mówią wszystko - jeśli jakikolwiek człowiek myśli, to ciężko w coś takiego uwierzyć. Nie mówiąc już o tym że BBC wiedziało o uderzeniu w drugą wierzę jeszcze przed faktem... co jest bardzo interesujące.

A co do tego eseju - napisz. chętnie przeczytam :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 9 stycznia 2009, o 11:28

Wielkie dzięki za filmy, z przyjemnością obejrzałam i się z szokowałam zwłaszcza jeśli chodzi o film "Zeitgeist" zwłaszcza jeśli chodzi na temat religii. Żeby to każde bóstwo jakie istniało w starożytności miały takie podobieństwo we wszystkim :?: Każde tak samo się zaczęło tak samo się skończyło (ich żywoty rzecz jasna) aż w szoku byłam.

Jeśli chodzi o wątek z bankami, to od zawsze jest tak, że kto ma kase ten rządzi. Nie tylko w świecie banków ale i w życiu codziennym. Dzieci z bogatych rodzin się wywyższają ponad wszystko i nic im nikt nie zrobi. Ale ciekawostką było dla mnie iż niby Ameryka była przeciwno Niemcom, Japończykom to dlaczego finansowo i nie tylko im pomagali :?:

Teraz może się wypowiem na temat 11 września.
Po 1. Jak już chyba większość osób wie, iż ten atak był od ponad kilku a nawet kilkunastu lat opracowany przez służby to moje pytanie brzmi: dlaczego nie było żadnej osoby, która by nie wyrazila swojej zgody na jego realizacje :?: Przecież zginęło tylu niewinnych ludzi. Kto mógł przecież zawinić, by ktoś z góry chciał się zemścić na niewinnych ludzi :?:
Po 2. Jeśli chodzi o Pentagon to jak to możliwe by taki samolot zmieścił się w takiej dziurze i wyparował bez śladu :?: Najlepsze jest to że tajniacy zrobili wszystko by szybko oczyścić teren: zlikwidowali taśmy, a do publicznej telewizji dali jakieś ścierwo by tylko zatuszować sprawe; zlikwidowali różne części tego niby samolotu by nie dostały się w niepowołane ręce; no i najśmieszniejsze to szybko piasek wysypano by już calkowicie teren oczyścić
Po 3. Samolot z Shanksville też jest niezłą zagadką. Może coś spadło ale by w tępie przyśpieszonym szybko zniknął zanim przyjechali strażacy itp :?:
Po 4. Dlaczego Amerykanie swoje czyny co zrobili zwalają na innych :?: Och przepraszam nie Amerykanie tylko ich rząd :?: Przecież to wręcz nieludzkie by wykombinować jakieś niby szkolenia, by sprawdzić jak by się zachowywali w razie prawdziwych ataków :/ I te ich szkolenia zamiast dla jaj stały się realią w której zginęło tysięcy ludzi. Tak samo jeśli chodzi o te niby szkolenia w Angli :?: To samo sie stało a zwalają na niewinnych ludzi, których nie lubią by zyskać coś
Po 5. Ciekawostka dla mnie jest budynek WTC7. Dlaczego właśnie ten budynek został specjalnie przez tajne służby USA również spalony :?: odpowiedzą może być to iż tam mogły się znajdować wszystkie plany związane z tymi domniemanymi atakami terrorystycznymi na ich kraj.
Po 6. Śmieszne jest też fakt iż najważniejsze rzeczy przed atakiem zostały uratowane jak np te złoto w samochodzie dostawczym, jakieś aukcje sprzedane, ktoś kupił i zabezpieczył się. Inaczej tak szybko by ludzie nie zareagowali z wyższej rangi, którzy posiadali w budynku WTC cały dorobek życia mogli od tak je stracić, a tak naprawdę posiadają nadal a również zyskali na tym.

Ciekawe co tym razem Amerykanie wymyślą by było o nich głośno :/

Enigma: 11 września największe kłamstwo XXI wieku
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Alexander » 9 stycznia 2009, o 12:33

Mishi napisał(a):Po 1. Jak już chyba większość osób wie, iż ten atak był od ponad kilku a nawet kilkunastu lat opracowany przez służby to moje pytanie brzmi: dlaczego nie było żadnej osoby, która by nie wyrazila swojej zgody na jego realizacje :?: Przecież zginęło tylu niewinnych ludzi. Kto mógł przecież zawinić, by ktoś z góry chciał się zemścić na niewinnych ludzi :?:
Po 4. Dlaczego Amerykanie swoje czyny co zrobili zwalają na innych :?: Och przepraszam nie Amerykanie tylko ich rząd :?: Przecież to wręcz nieludzkie by wykombinować jakieś niby szkolenia, by sprawdzić jak by się zachowywali w razie prawdziwych ataków :/ I te ich szkolenia zamiast dla jaj stały się realią w której zginęło tysięcy ludzi. Tak samo jeśli chodzi o te niby szkolenia w Angli :?: To samo sie stało a zwalają na niewinnych ludzi, których nie lubią by zyskać coś


Dla ropy. Żeby mieć preteksty do wywołania wojny i podbicia terenów obfitujących w surowce naturalne. Przecież nikt nie wierzy w to że rzeczywiście było zagrożenie konstrukcją broni atomowej...

Ameryka to największy pasożyt świata.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 9 stycznia 2009, o 14:17

911 in plane site
Losse Change 2
Macie jeszcze 2 filmy na temat wydarzeń z 11 września
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez koko » 9 stycznia 2009, o 18:26

Wiecie co mnie najbardziej w tym wszystkim rozbawiło? Otóż bardzo absurdalne przypadki "cudów".

Po pierwsze primo - Amerykanie byli w stanie zidentyfikować ofiary, które zginęły podczas uderzenia "samolotu" w Pentagon. Samolot wyparował, a oni zidentyfikowali ciała na podstawie DNA i odcisków palców.. emmm.. troszeczkę dziwne czyż nie? :rolleyes:

Po drugie primo - paszport zamachowca z samolotu, który uderzył w WTC. Kawałek papieru przeleciał przez kulę ognia i spadł praktycznie nietknięty na chodnik przed budynkiem.. z czym do ludzi? :rolleyes:

Moim skromnym zdaniem to wszystko jest grubymi nićmi szyte.. no ale to tylko moje zdanie.. :shuffle:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron