13-latek został ojcem, 15-latka matką

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez Tija » 14 lutego 2009, o 13:13

Z jednej strony to dzieci szybciej dorastają ale nie fizjologicznie. Mentalnie również nie są przygotowane. jak dla mnie to to jest chore.

Pofyrt masz racje z tym ze one powinny się bawić a nie uprawiać sex.


Oni nie będą mieli dzieciństwa i zapewne odbiję się to na ich dziecku.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez February » 14 lutego 2009, o 13:24

Zamurowało mnie... Nieraz się słyszy, że 12 latki zachodziły w ciąże... To jest przerażające! Przecież to dzieci, które bawią się jeszcze lalkami i samochodzikami! Tak nie jest? I co? Oni chcą wychowywać dziecko? Jak? 15latki to już źle ale jeszcze młodsze dzieciaki, które nie osiągnęły jeszcze dojrzałości i wyglądem nie przypominaja w niczym dojrzałego człowieka to już patologia. Co oni sobie myśleli? Przecież on miał 12 lat jak uprawiał z nią sex, ledwo zaczął "dojrzewać" płciowo... w tym wieku to od tego są rączki...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez koko » 14 lutego 2009, o 13:31

Emmm.. patologia? ;|
No wybaczcie, ale to nie mieści się w moim światopoglądzie.
Ledwie odrosły od stołu młodzian już się w zapładnianie bawi? ;| Laska w sumie nie lepsza..

Masakra.. :sciana:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Tija » 14 lutego 2009, o 13:33

Swoją drogą zastanawiam się czy oni mieli takiego farta czy pecha, że udało mu się ją zapłodnić. Przecież w tak młodym wieku dopiero zaczyna się dojrzewać z fizjologicznego punktu widzenia.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mysz87 » 14 lutego 2009, o 17:16

Wiadomo, że dzis okres dojrzewania jest przyspieszony, dziewczyny okres dostają już w wieku 13 lat. też wiedzą "wiecej" na te tematy i czują sie bardziej dorosłe. Chlopcy tak samo. Jako 12-13 latki myślą, że są gotowi by się bzykać a tak na prawdę nic o tym nie wiedzą. Jak najszybciej chociaż szkoła powinna coś z tym zrobić skoro rodzice boją się podejmować takiego tematu z dzieckiem.
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez ~Shaggy. » 14 lutego 2009, o 22:53

... w głowie mi się to nie mieści z drugiej strony dobrze słyszeć, że dzieciak przykłada się do roli ojca... taaa tylko ciekwe ile to potrwa. Moim zdaniem oni kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego co zaszło.. dla nich to zabawa w dom? albo simsy wersja live. :? Gożej jak im się już to dziecko znudzi. To nawet nie wina tych dzieciaków, że postanowili mieć dziecko... trudno mieć o to do nich pretensję... przedewszystkim zawinili rodzice. To raczej nie kwestja czy dzieci się szybko rozwijają czy nie, ale tego czego się nasłuchają i naoglądają... chcą kopiować zachowania dorosłych, ale wątpie, żeby zdawali sobie sprawe z konsekwencji... nie ma w tym kszty dorosłości, raczej działanie pod impulsem. Tak czy owak.. chore. :?
Obrazek
"Sztuka sługą 'polityki'. Czemu bracie robisz k*rwe z muzyki?!"
Avatar użytkownika
~Shaggy.
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 21:27

Postprzez Pofyrtaniec » 19 lutego 2009, o 19:30

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lacrima » 2 marca 2009, o 00:22

No, o tyle lepiej oO Nie wyobrażam sobie takiego dzieciaczka tatusiem oO Szok po prostu. Nie wiem, czy ci Angole za grosz honoru nie mają? Żeby kazać córce pokazywać palcem na takiego malca, byle kasę zarobić ;/
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez ~kurka~ » 19 maja 2009, o 20:10

Wyjaśniła się sprawa 13-latka, który został ojcem
No to nieźle dziewczyna się rozszalała. :lol: "Wkrótce zaczęli się jednak zgłaszać inni chłopcy, twierdząc, że to oni byli z Chantelle tamtej nocy, kiedy poczęta została Maisie." Jakieś urodzinowe orgietki? Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o takim zachowaniu tejże dziewczyny. Chociaż... w szkole miałam podobny przypadek. Tyle, że ona miała 16, a on bodajże 24...więc to można jeszcze jakoś przyjąć.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez SnegoSmiles » 5 lipca 2009, o 09:41

13-letni chłopiec ojcem? Skandal!! Co w tej Anglii się dzieje! Czasami słabo mi jest, kiedy coś takiego czytam... :blush:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Patela » 5 lipca 2009, o 10:00

Taa .. ja znam 15-latka i 14-latke która jest w ciąży i chyba w grudniu urodzi ... ich rodzice nawet nic na to nie powiedzieli ... cieszą się z tego ;| ... nie mają już co robić tylko dzieci w tak młodym wieku ;/
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Poprzednia strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron