13-latek został ojcem, 15-latka matką

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

13-latek został ojcem, 15-latka matką

Postprzez wolny » 13 lutego 2009, o 18:29

Interia.pl - no cóż, bez komentarza..
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez ~kurka~ » 13 lutego 2009, o 18:42

Alfie ma około 120 cm wzrostu. Nie przeszedł jeszcze mutacji. - Kiedy moja mama zorientowała się, myślałem, że będę miał poważne kłopoty. Chcieliśmy mieć z Chantelle dziecko, ale martwiliśmy się, jak ludzie na to zareagują - twierdzi Alfie.


:lol:
"Znudziło mi się granie w simsy, chodź zrobimy prawdziwego dzidziusia"



Czy ci ludzie na prawdę postradali zmysły? Jak takie dziecię może rozumieć powagę sytuacji. Nie wiem, ale teraz poczułam się jakaś opóźniona jeżeli takie dziecko jest już przygotowane na posiadanie... dziecka. Czyli w moim wieku powinnam mieć już przynajmniej dwójkę. :szczerbaty:


ps.
urodziwe to dziewczę :ups:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Tija » 13 lutego 2009, o 19:04

Jak patrze na ten artykuł to śmiać mi się chce. Oni oboje nie wiedzą co to jest prawdziwe życie a już maja dziecko.

Kurka dobry tekst z tymi simsami
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez TATYRUSSIA » 13 lutego 2009, o 19:17

Mmmmm chciałbym zobaczyć takiego 13-latka który bzyka laskę :D To musi być coś ciekawego :D :popcorn: :coctail: :devil:
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ~kurka~ » 13 lutego 2009, o 19:24

TATYRUSSIA napisał(a):Mmmmm chciałbym zobaczyć takiego 13-latka który bzyka laskę :D To musi być coś ciekawego :D :popcorn: :coctail: :devil:



Nie uważam żeby to było coś interesującego nawet w najmniejszym stopniu. Po prostu są pewne granice, a ta akurat została przekroczona. :rolleyes:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Alexander » 13 lutego 2009, o 19:59

Upadek ludzkości normalnie... Tragedia.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Pofyrtaniec » 13 lutego 2009, o 20:01

TATYRUSSIA napisał(a):Mmmmm chciałbym zobaczyć takiego 13-latka który bzyka laskę :D To musi być coś ciekawego

Mały perw ;|

Co do tematu, to już od jakiegoś czasu przecież wiele państw boryka się z problemem "dzieci rodzą dzieci", więc nie jest to dla mnie jakieś szokujące. Słyszało się już podobne historie. Dla mnie oczywiście to jest nienormalne [delikatnie ujmując]. Nie mówiąc jeszcze, że ta dziewczyna jest starsza od tego chłopca [tak, chłopca]. Wydaje mi się, że większa część "zasługi" leży po jej stronie. Takie mam odczucie.

A co do jej urody... zgadzam się z kurką ^^
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ~kurka~ » 13 lutego 2009, o 20:04

PoFyRtAnIeC napisał(a):Wydaje mi się, że większa część "zasługi" leży po jej stronie.


Moim zdaniem największe owację należą się rodzicom tych dzieci, którzy tak wspaniale je uświadomili.... :rolleyes:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 13 lutego 2009, o 20:06

~kurka~ napisał(a):Moim zdaniem największe owację należą się rodzicom tych dzieci, którzy tak wspaniale je uświadomili.... :rolleyes:


To przede wszystkim. Nie wyobrażam sobie jednak, że istnieje możliwość, aby 13 letnie dziecko czuło chęć posiadania własnego. Nie wiem, dla mnie jest to po prostu dziwne. Mam nadzieję, że to nie była jakaś "wpadka" ;| Znaczyłoby to, że oni w tym wieku już uprawiają sex regularnie, ale to już rozmowa na inny temat.
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 13 lutego 2009, o 20:07

PoFyRtAnIeC napisał(a):Nie mówiąc jeszcze, że ta dziewczyna jest starsza od tego chłopca [tak, chłopca]. Wydaje mi się, że większa część "zasługi" leży po jej stronie.


No i to właśnie jest szokujące... bo to że 16 latki zachodzą w ciąże z rówieśnikami jest jeszcze normalne... ale z takim dzieciakiem?

Za niedługo będzie afera że 11latek zapłodnił 40latkę i się bardzo kochają...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tija » 13 lutego 2009, o 20:59

Alexander napisał(a):
PoFyRtAnIeC napisał(a):Nie mówiąc jeszcze, że ta dziewczyna jest starsza od tego chłopca [tak, chłopca]. Wydaje mi się, że większa część "zasługi" leży po jej stronie.


No i to właśnie jest szokujące... bo to że 16 latki zachodzą w ciąże z rówieśnikami jest jeszcze normalne... ale z takim dzieciakiem?

Za niedługo będzie afera że 11latek zapłodnił 40latkę i się bardzo kochają...





Przywaliłeś Alex z tym tekstem. :pray:
Swoją drogą to swoisty moralny i obyczajowy upadek ludzkość. Jak tak dalej pójdzie to dziecko jeszcze wcześniej zostanie rodzicem. Świat zaczyna poważnie chorować. :dead:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alexander » 13 lutego 2009, o 21:00

PoFyRtAnIeC napisał(a):Znaczyłoby to, że oni w tym wieku już uprawiają sex regularnie, ale to już rozmowa na inny temat.


Nawet nie chcę o tym myśleć, a co dopiero rozmawiać...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Piret » 13 lutego 2009, o 23:09

Kiedyś czytałam artykuł, nie pamiętam gdzie, że 5-letnia Peruwianka powiła syna. Wg mnie jest to niemożliwe no ale w każdej plotce może być ziarnko prawdy.

Co do artykułu to cóż.. zabawne to nie jest. Ciekawe ile ten związek przetrwa...
A świadoma decyzja o posiadaniu dziecka przez dzieci jest wg mnie trochę na wyrost.
Zwykła ciekawość, która pociągnęła za sobą stosowne konsekwencje.
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez TATYRUSSIA » 14 lutego 2009, o 12:54

~kurka~ napisał(a):
TATYRUSSIA napisał(a):Mmmmm chciałbym zobaczyć takiego 13-latka który bzyka laskę :D To musi być coś ciekawego :D :popcorn: :coctail: :devil:



Nie uważam żeby to było coś interesującego nawet w najmniejszym stopniu. Po prostu są pewne granice, a ta akurat została przekroczona. :rolleyes:


Hmmm moim zdaniem TO CAŁKIEM NORMALNE W SWEJ MAŁEJ NIENORMALNOŚCI !
Tutaj seks powstał pomiędzy osobami, które mają mniej więcej tyle samo lat. Nie doszło do sytuacji, że chłopak 20 lat kochał się z 12-latką. Nie było też na odwrót, że dziewczyna miała 20 a chłopak 12. Nie było żadnej pedofilii ;)
Nic nienaturalnego - byli w podobnym wieku, pierwsza miłość i heja....
Teraz dzieci dorastają szybciej.... Więc szybciej między nimi dochodzi do stosunku seksualnego...

To pewnie nie pierwsza i ostatnia para, która w tym wieku miała swój pierwszy raz...
Tylko wiele chłopaków w tym wieku jeszcze nie ma wytrysku, lub to co z nich wylatuje nie jest w stanie zapłodnić kobiety ;) A w drugą stronę, wiele dziewczyn w tym wieku nie ma jeszcze okresu ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pofyrtaniec » 14 lutego 2009, o 12:58

TATYRUSSIA napisał(a):Teraz dzieci dorastają szybciej.... Więc szybciej między nimi dochodzi do stosunku seksualnego...

Moim zdaniem to nie jest kwestia szybkiego dorastania, tylko małej wiedzy na ten temat i może "ciekawości". Dzieci to dzieci, powinny się bawić w piaskownicy, w chowanego itd. a nie uprawiać seks ;|
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron