Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Postprzez koko » 10 stycznia 2010, o 12:13

Wspieracie? Wrzucacie? Popieracie? Wybieracie się na jakąś imprezę organizowaną właśnie z tej okazji?

Co roku wrzucam coś do puszki. Rok temu chciałam być wolontariuszem, ale jakoś średnio wyszło. :eye: Idea takiej akcji jest naprawdę świetna i miło zobaczyć, że chociaż raz w roku Polacy robią coś razem. :D Jeżeli chodzi o imprezy to osobiście wybieram się pod katowicki Spodek, bo gra CKOD. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Mirva » 10 stycznia 2010, o 12:21

Jop popieram :eye:
Tak popieram, że biorę dziś udział w koncercie, zaśpiewam dwie piosenki :szczerbaty:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez micha21 » 10 stycznia 2010, o 13:54

A ja tak szczerze powiem ze jakoś chyba tylko raz czy dwa wrzuciłam do tej skrzynki, w niedziele to ja raczej nie wychodzę z domu, jak nie muszę, (no chyba że do pracy) ale pod klatką nie stoją. Nie to że nie chce czy skąpa jestem. Nie mam tylko ochoty na wychodzenie żeby specjalnie wrzucić coś do skarbonki.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Patela » 10 stycznia 2010, o 14:29

Nie jara mnie to xd .. wiem że pomagają chorym dzieciom ale znam takich co chodzą przebrani i zbierają kapuchę dla siebie ;/ ...
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Przemko » 10 stycznia 2010, o 18:25

Wspierałem, wspieram i nadal będę to robił! To szczytny cel i fajnie jest mieć poczucie, że zrobiło się coś dobrego! W tym roku pozwoliłem sobie na więcej i byłem jednym z wolontariuszy, kulawym co prawda i nie na cały etat, ale jednak :D . Z tego względu to mnie najczęściej nie odmawiano pary groszy, hehe - to chyba z litości.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55


Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron