Jak się nosimy :D

Lumpeksy, adresy aptek i kolagen w żelu.

Moderatorzy: koko, szym

Jak się nosimy :D

Postprzez Mishi » 12 kwietnia 2009, o 15:02

Czyli temat odnośnie ubrań jakie zazwyczaj nosimy. Chodzi mi o to jaki zazwyczaj styl nosimy, jakie ubrania, jakie buty. Można oczywiście wklejać zdjęcia swoich nowych zdobyczy szaf :P I nie chodzi mi o marki by wymieniać (już taki jest temat) ale o rodzaje :P

Wiem wiem głupi temat ale jestem ciekawa :szczerbaty:
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez micha21 » 12 kwietnia 2009, o 15:17

Jak głupi temat to ja się pisze na taki. Mój styl, ciężko opisać przeważnie to koszulki sportowe luźne. spodnie tak samo, lubię Reportera bo nawet mogę coś u nich napasować na moją dupę. (taka wypukła jest wiec biodrówki odpadają, ale męskie fajnie pasują.
buty Adidasy, sportowe. zdjęcia możecie na n-k zobaczyć. A obecnie jestem na etapie leczenia się z moro bo mam chyba 6 par spodni i 5 bluz nie mówiąc o bokserkach staniku i skarpetkach. Mam też w szafie jakiś elegancki ciuch ale to na imprezy typu matura która już była dawno temu.
A zapomniałam że jak chcę sobie poprawić humor, to zamiast zwykłej koszulki wsadzę na grzbiet jakąś zwykłą obcisłą lub jedna z moich ulubionych koszul oczywiście w kolorze khaki. no to chyba tyle.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez mysz87 » 12 kwietnia 2009, o 19:40

Styl? hmm... Penerski. :P Jeansy i bluzy ciuchy generalnie z hause i croppa. <LOL>

k.O.K.o.: 24. Pisząc posty stosuje się podstaw interpunkcji oraz zaczyna zdania wielką literą.
Ostatnio edytowano 12 kwietnia 2009, o 20:20 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez Vedis » 17 kwietnia 2009, o 10:07

Ja bardzo lubię styl rockowy :) Choć ciuchy mam mieszane... W różnych stylach. Lubię każdego dnia wyglądać trochę inaczej. Część moich ciuchów jest emo, część punkowych, czesć metalowych, część takich błyszczących w styl uAngel Eyes (Mam z tego sklepu bardzo dużo ciuchów), część eleganckich:) Podobają mi się też takie "dziwkowate" rzeczy, w stylu "Kabaretki", ale nie chodzę w nich często (Na jednym forum zostałam zjechana, gdy napisałam, że ubieram się jak dziwka...ech)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Mirva » 6 maja 2009, o 13:26

Dżinsy i jakieś tam sweterki jeśli chodzi o jesień i zimę :)
Dżinsy, sukienki i spódnice oraz koszulki z krótkim rękawkiem, topy i koszule w kratę ;D
Na chłodne dni preferuję katany xD
Ogólnie odpowiada mi styl country, taki luźny :) :coctail:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez koko » 1 listopada 2009, o 17:35

Ło. No to siem rozpiszem. :eye:
Dwa razy w tygodniu jestem zmuszona nosić mundur (góra, spodnie, desanty, pas, beret). Chociaż w sumie to nie jest mundur z prawdziwego zdarzenia, a raczej taka trochę atrapa. :ups: Mniejsza o to w sumie.
Jednakże jeżeli nie mam na sobie wyżej wspomnianego już munduru to zazwyczaj jakieś jeansy (Zdarzają się męskie, bo po prostu takie lubię. Nie jakieś z krokiem w kostkach, ale po prostu takie luźniejsze dla, jak to mówi moja przyjaciółka, "bezjąderkowców" :eye:), koszulki, zapinane bluzy... Coś w ten deseń.
Natomiast jeżeli chodzi o to gdzie zakupuję odzież to zazwyczaj w Croppie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patrycja » 1 listopada 2009, o 17:42

koko napisał(a):Ło. No to siem rozpiszem. :eye:
Dwa razy w tygodniu jestem zmuszona nosić mundur (góra, spodnie, desanty, pas, beret). Chociaż w sumie to nie jest mundur z prawdziwego zdarzenia, a raczej taka trochę atrapa. :ups: Mniejsza o to w sumie.
Jednakże jeżeli nie mam na sobie wyżej wspomnianego już munduru to zazwyczaj jakieś jeansy (Zdarzają się męskie, bo po prostu takie lubię. Nie jakieś z krokiem w kostkach, ale po prostu takie luźniejsze dla, jak to mówi moja przyjaciółka, "bezjąderkowców" :eye:), koszulki, zapinane bluzy... Coś w ten deseń.
Natomiast jeżeli chodzi o to gdzie zakupuję odzież to zazwyczaj w Croppie. :coctail:


Koko jesteś w wojsku?
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez koko » 1 listopada 2009, o 18:29

Patrycja napisał(a):Koko jesteś w wojsku?
Niet. :eye: To tylko taka klasa... Z rozszerzonym PO aka wojskowa. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Nina » 2 listopada 2009, o 10:39

Ze mną bywa różnie. Zdarzają się dni, kiedy ubieram się luźno, wygodnie w jeansy, koszulki, jakieś bluzy czy sweterki. A czasami mam tak, że jak spod igły: spódniczki, szpileczki i eleganckie bluzeczki. No po prostu - kobietą jestem, więc chcę to podkreślić i wykorzystać fakt, że płeć brzydka na to leci. :eye:
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Vedis » 4 listopada 2009, o 10:55

Ja tam też lubię ubierać spódnicę i nie dlatego, że płci brzydkiej to się podoba, tylko dlatego, iż mi się to podoba^^ Ze szpileczkami gorzej (jestem wysoka). Może czasem tylko normalne obcasy :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Patrycja » 4 listopada 2009, o 14:28

Ja ubieram się głównie na różowo i czerwono.
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Damroka » 27 lutego 2010, o 09:35

///////////////////////////////////
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Re: Jak się nosimy :D

Postprzez Tatz » 6 czerwca 2016, o 20:51

Ja się ubieram po tomboyowemu xD
Nigdy spódniczek i sukienek!
Uwielbiam za to t-shirty ze zwierzętami i koszule w kratę + lekko podarte spodnie *.*
Obrazek
"Wanna fly to a place where it's just you and me
Nobody else, so we can be free ..."
Avatar użytkownika
Tatz
Początkujący
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 czerwca 2016, o 20:00
Lokalizacja: Rumia


Powrót do Moda, zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron