Mój szef jest gejem

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Mój szef jest gejem

Postprzez Pofyrtaniec » 19 grudnia 2009, o 11:45

Onet.pl

Ciekawy artykuł :D Ja jeszcze niestety się nie spotkałem z taką sytuacją :P
Tam jest opisana taka sytuacja, że szef (gej) zwolnił pracownika kiedy dowiedział się że też jest gejem bo bał się, że wszyscy się dowiedzą o tym że on (szef) jest gejem. Gdyby mi się takie coś przytrafiło, mógłby być pewien, że tego samego dnia wszyscy dowiedzieli się o jego orientacji ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 20 grudnia 2009, o 15:06

Szef mojego eks jest gejem i z czasem zaczęło mnie to irytować, bo wysyłał do niego e-maile, których 30% stanowiły zbędne dodatkowe zwroty grzecznościowe, zapraszał na jakieś imprezy, gdzie będą ważni klienci - często w lokalach gay-friendly, przypadkiem - lub wydzwaniał, nawet w niedzielę, w najmniej odpowiednim momencie :nunu:

Gdyby mój szef okazał się gejem? Fajnie :D Kobiety na co dzień korzystają z tego, że są właśnie kobietami, jeśli chodzi o szefów hetero, więc dlaczego gej nie miałby wykorzystać tego, że jego szef jest gejem? I nie mam tu na myśli łóżka czy klękania pod biurkiem ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez TATYRUSSIA » 27 grudnia 2009, o 13:47

Ja kiedyś miałem szefa geja, za czasów pierwszej pracy w Krakowie, a dokładniej w Wieliczce. Facet koło 60 lat. :D Pamiętam, jak mówił, że jak nie mam jak wrócić wieczorem do domu, to mogę u niego przenocować. :lol2:

Drugi był nieco bardziej śmiały, i stwierdził, że nie zatrudni mnie jeśli nie dam mu się dotykać. :lol2:

No trochę tego było... Ale to nie to co mnie w życiu kręci, jakieś romanse z pracodawcami...

Whatever, i tak większość myśli, że nie odmówiłem bądź, że było mi to na rękę. :D
Ostatnio edytowano 27 grudnia 2009, o 16:10 przez TATYRUSSIA, łącznie edytowano 2 razy
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamil » 28 grudnia 2009, o 12:05

TATYRUSSIA, to chyba zależy od profesji, mnie żaden szef-gej - stety lub niestety - macać nie chciał. Z resztą, gdyby spróbował, oskarżyłbym go o molestowanie. No ale, jak już pisałem, wszystko zależy od specyfiki danej pracy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 28 grudnia 2009, o 15:07

Ja tam swoją godność mam. Nikomu bym się macać nie dał... A jakby mnie próbował dla bezpieczeństwa swojej tajemnicy wydalić z pracy, to cóż... Czasem podjęte działania dają skutki przeciwne od zamierzonych :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Przemko » 28 grudnia 2009, o 19:17

Nie wyobrażam sobie, żeby mój szef miał robić mi takie propozycje :nunu: . Nie dopuścił bym do takiej sytuacji. Mają rację ci, którzy obstawają za szybką reakcją i sądem! Trzeba mieć swoją godność i umieć się szanować( ale jak ktoś nie szanuje siebie i drugiego człowieka to będzie robił takie propozycje bez względu na wiek i pozycję zawodową i społeczną). Dobre sobie, kupczyć własnym ciałem za to, żeby mieć pracę. Chore. Tak jak i Ci szefowie, pierniki stare, niektórzy ojcami lub dziadkami mogli by być. W ogóle to uważam i to moje zdanie, które nigdy się nie zmieni, że ludzie w pewnym wieku powinni wiedzieć, co jest moralne, a co nie i się tym kierować - a więc szef niech trzyma łapy daleko od swojego pracownika (obojętnie czy to stary czy młody), a w ogóle stare ramole w wieku rodziców czy dziadków w stosunku do drugiej osoby też niech sobie odpuszczą. Każdy powinien trzymać się swojego kręgu wiekowego, tzn. ok 10 lat max w obie strony. Sorry, że tak to ująłem w tym temacie, ale wkurza mnie to, jak słyszę o tzw. dozwolonej pedofili (bo obie strony niby są pełnoletnie, ale z dużą granicą wiekową), a w sumie często jest tak, że szef jest dużo starszy, więc trafiłem w dziesiątkę.

A swoją drogą - czemu dziewczyny nie wypowiadają się w tym temacie? Czyżby nie było szefow-lesbijek? :bum:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez micha21 » 28 grudnia 2009, o 20:10

Przemko napisał(a):A swoją drogą - czemu dziewczyny nie wypowiadają się w tym temacie? Czyżby nie było szefow-lesbijek? :bum:

Może dlatego że geje wolą facetów nie kobiety. To po pierwsze a po drugie, nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją. Szefowa les hm ciekawa sprawa. Ludzie dla kariery potrafią wiele, ale jeśli nie ma jakiejś dużej różnicy wieku, i coś na prawdę do siebie czują nie mam nic do tego. Ale jest jeden warunek, muszą umieć rozgraniczyć życie prywatne od służbowego. Więcej nie powiem bo tak jak pisałam nie spotkałam się z taką sytuacją więc nie wiem jakbym się zachowała. To są tylko moje domysły.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL


Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron