Covery t.A.T.u.

Videa, Mp3, Fan Art i wszystko z tym związane.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Patela » 10 stycznia 2010, o 15:48

ArX napisał(a):MASAKRA!!! ONE JESZCZE ŻYJĄ I KLIPY WYDAJĄ!!! :nunu: :dead:

Tatuash - Malczik gey (tragiczny oficjalny klip)


Niczym disco polo relax z 95' xd .
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez micha21 » 10 stycznia 2010, o 15:52

Patela napisał(a):Niczym disco polo relax z 95' xd .

Gdy śpiewały to nasze Tatuszki to też brzmiało jak disco polo. Goście z teledysku to dopiero disco polko było :D. Blondyna nawet fajna :P
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Vedis » 11 stycznia 2010, o 12:04

Mi się bardziej ta brunetka podoba!

E tam, wersja tatuszek była zajefajna, a ta Tatuashu to faktycznie disco polo.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Przemko » 12 stycznia 2010, o 06:13

Disco polo relax ;> . A mi tam obie się podobają, ale jednak w rankingu wygrywa blondi (choć i tak osobiście wolę roztrzepane rudzielce :P ).
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Pofyrtaniec » 4 czerwca 2010, o 19:10

30 minutes

Przed mutacją głosu też bym tak umiał xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Patrycja » 5 czerwca 2010, o 16:20

Pofyrtaniec napisał(a):30 minutes

Przed mutacją głosu też bym tak umiał xD


Zawsze zastanawiało mnie to czemu w remixach 30 minutes jak i w tym coverze puszczona jest końcówka Show Me Love. Chodzi mi o to kiedy Julia mówi ''mama, papa forgive me'' :|
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Alexander » 5 czerwca 2010, o 17:48

Niejaki (znany nam między innymi z remixowania t.A.T.u. właśnie) Nicolas Pallonen nagrał COVER Little People

Niezwykle ciekawa sytuacja, jak na mój gust, wyszło mu całkiem nieźle. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez February » 5 czerwca 2010, o 17:52

Patrycja napisał(a):
Pofyrtaniec napisał(a):30 minutes

Przed mutacją głosu też bym tak umiał xD


Zawsze zastanawiało mnie to czemu w remixach 30 minutes jak i w tym coverze puszczona jest końcówka Show Me Love. Chodzi mi o to kiedy Julia mówi ''mama, papa forgive me'' :|

Bo te słowa to przejście z Show Me Love do 30 Minutes na płyce 200 km/h.... Także jedno z drugim się łączy
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Waste_Manager » 5 czerwca 2010, o 20:35

Alexander napisał(a):Niejaki (znany nam między innymi z remixowania t.A.T.u. właśnie) Nicolas Pallonen nagrał COVER Little People

Niezwykle ciekawa sytuacja, jak na mój gust, wyszło mu całkiem nieźle. :coctail:


Muzyka jest ta sama, co z jego remixu LP, teraz tylko dograł wokal... Ci co nażekali na akcent Yulii... Ten to ma jeszcze gorszy xD
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez koko » 25 lipca 2010, o 23:32

SAMI - All About Us (wersja studyjna)
Wet Fingers - Nas Ne Dogonyat - Zabili... Po prostu zabili tą piosenkę. Wzięli i poszatkowali. Gdyby żenada mogła latać ta Pani zostałaby drugim naturalnym satelitą Ziemi.
SAMI - All About Us
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patrycja » 26 lipca 2010, o 16:21

koko napisał(a):SAMI - All About Us (wersja studyjna)
Wet Fingers - Nas Ne Dogonyat - Zabili... Po prostu zabili tą piosenkę. Wzięli i poszatkowali. Gdyby żenada mogła latać ta Pani zostałaby drugim naturalnym satelitą Ziemi.
SAMI - All About Us


Najbardziej podoba mi się ''All About Us'' po rosyjsku, zawsze chciałam żeby Tatu nagrały rosyjską wersję tej piosenki. A cover ''Nas Nie Dagoniat'' ma dobry podkład. Wiecie kto wygrał?
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Lady_Galant » 26 lipca 2010, o 16:36

Wygrała Anna Dereszowska.

Zgadzam się z koko oni poćwiartowali Nas Ne Dogonyat piłą mechaniczną... :ugh: kompletna żenada, czy oni nie wiedzieli siebie sami na próbach?? Nikt im nie powiedział że zrobią z tej piosenki najgorszy cover jaki kiedykolwiek powstał w powiecie grodzkim miasta Zielona Góra?? :prorok:

Trochę szacunku do piosenki.

A grupa SAMI też nie powaliła na kolana :pray: :argh: w niektórych momentach wcale nie słyszałem słów piosenki. :spada: Ogólnie to grupa SAMI znana jest z tego że ma letni hit bodajże z roku 2 000 n.e. :sciana: oraz z tego że jeździ po dożynkach w miejscowościach typu "Zapizdowo Podlaskie" :oczka1: i gra tam za psie pieniądze.
Od czasu do czasu nagrają jakiegoś smęta i tyle :med:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez koko » 21 sierpnia 2010, o 14:51

Leżę i kwiczę Koleś od refrenu... Mistrzostwo świata po prostu. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 4 września 2010, o 19:41

To się dopiero nazywa nuda w domu:
LINK

A co do TATUASH:

MP3 z tych nowszych:

All about us
Friend or foe

Opis menagera:

Zespół powstał 4 lata temu. Początkowym założeniem projektu były dwie wokalistki imitujące rosyjską grupę „TATU”, śpiewając ich covery. „Tatu” w tym czasie było u szczytu swej sławy.

Po roku działalności zespołu „Tatuash” wiele się zmieniło, m. in. skład zespołu. Dziewczyny nagrały dwa teledyski, jeden z nich był coverem grupy „Tatu”, natomiast drugi był utworem autorskim. Zespół zaczął cieszyć się bardzo dużą popularnością ( mimo mijającej popularności „Tatu”) i w ciągu kolejnego roku zagrał około 100 koncertów: w Polsce, Niemczech i Holandii!!

Kolejnym krokiem było nagranie płyty „Strefa”, na której znalazły się głównie popowe utwory autorskie w językach: polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim. Na krążku tym nie zabrakło również kilku największych przebojów grupy Tatu. Po nagraniu płyty, ukazał się kolejny teledysk do piosenki „Strefa”.

Kolejnym założeniem rozwoju zespołu było stworzenie show na estradzie, które można zobaczyć dzisiaj na koncertach. Do zespołu dołączyła grupa taneczna, która swoimi dynamicznymi układami choreograficznymi urozmaiciła występy, tak samo jak częsta zmiana strojów estadowych przez cały zespół. Dodano również efekty pirotechniczne na scenie w trakcie koncertu.

Następnym elementem było ustawienie jednego lub trzech telebimów, które znakomicie dopełniały scenografię estrady, a wszystko po to, aby widzowie mogli również z daleka podziwiać to niezwykłe widowisko.

W 2006 roku dodano do programu zespołu „Tatuash” najnowsze covery grupy „Tatu” , takie jak: „All about us”, „Friend or foe”, czy „Loves me not”.

Obecny skład zespołu stanowią wokalistki: Sylwia, oraz Beata stanowiąca trzon zespołu od samego początku, podstawowa grupa taneczna: Ewelina i Marta, lub dodatkowa 7-osobowa grupa taneczna.
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Covery t.A.T.u.

Postprzez koko » 1 sierpnia 2011, o 15:09

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron