Jest krzyż, jest impreza!

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Jest krzyż, jest impreza!

Postprzez koko » 12 lipca 2010, o 13:08

"Bronisław Komorowski ma problem z krzyżem w Polsce"

Po prostu komedia. Moim zdaniem miejsce krzyża jest w kościele albo na cmentarzu, a nie przed budynkiem administracyjnym. To jest czysty obłęd. Nie róbmy na każdym kroku kapliczek. Przecież Prezydent Kaczyński tam nie zginął, a sami harcerze którzy postawili krzyż, chcą aby został przeniesiony w bardziej odpowiednie miejsce. Pałac prezydencki to nie jakieś miejsce kultu tylko miejsce urzędowania prezydenta. Szlag mnie trafia, że niektórzy chcą z nas zrobić państwo bardziej "święte" niż Watykan.
Zaczyna się robić cyrk. A tak długo był spokój.
Ostatnio edytowano 9 sierpnia 2010, o 16:55 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Lady_Galant » 12 lipca 2010, o 15:11

Też tak uważam w końcu jesteśmy krajem świeckim :!: (chociaż to dyskusyjne)

Prezydent jest najwyższą personą dla wszystkich obywateli polskich a jak wiemy lub nie wiemy ;] nie wszyscy ludzie żyjący w tym pięknym i tolerancyjnym kraju :hahaha: są katolikami, są protestanci, prawosławni, żydzi czy wyznawcy jehowi a także co najważniejsze osoby nie praktykujące a nawet i ateiści!! Dla takich osób ważny jest urząd prezydenta jako osoby bezstronnej.

Jak Bronek będzie chciał walnąć se różańca to podjedzie limuzyna i pojedzie do jakiegoś kościoła a nie żeby zaraz pod jego oknami go ten krzyż straszył :szczerbaty:

Bo co będzie jak żona Bronka pójdzie w nocy do kuchni po coś do picia i zobaczy przez okno ten krzyż rozświetlony dookoła przez masę zniczy które ponastawiały babcie z FAN Clubów Ojca Rydzyka i zmarłego Lecha??
Od razu zawał :imdead:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez koko » 20 lipca 2010, o 12:24

Od 1:45 genialna babka. :lol2: W 100% wyraziła mój pogląd.

:pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patela » 21 lipca 2010, o 10:19

koko napisał(a):Od 1:45 genialna babka. :lol2: W 100% wyraziła mój pogląd.

:pomp:


Hahahaa. xd Normalnie jak moja mama. xd Dobrze kobita mówi... Po jakiego grzyba ma tam krzyż stać? :| Niech sobie go przestawią pod kościół. xd


kurka/ Bardzo proszę o rozpoczynanie zdania z wielkiej litery oraz używania znaków przystankowych. Będę wdzięczna.
Ostatnio edytowano 21 lipca 2010, o 16:27 przez Patela, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez tomek » 21 lipca 2010, o 21:21

Najlepiej by pasował do tej nieszczęsnej Świątyni Opatrzności Bożej. W końcu to Kaczyński zafundował ten kościół. Takie jest moje zdanie. Poza tym nie sądzę, by Komorowskiemu sprawiało przyjemność patrzenie na ten krzyż.
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez Lady_Galant » 22 lipca 2010, o 15:02

Komorowski nie musi na ten krzyż patrzeć. Ma tam tyle komnat więc na pewno znajdzie taką która będzie miała okna na alternatywny do krzyża widok ;)

Zawsze może się odwrócić i wypiąć dupcią :oczka1:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez koko » 3 sierpnia 2010, o 12:51

Powiem Wam jedno - z tego kraju trzeba spieprzać jak jeszcze się da. Ludzie, którzy znają dogmaty swojej religii piąte przez dziesiąte wygrali. Brawo! Krzyż został! WOOOOOW :rolleyes: To jest po prostu jakaś komedia. Nie wiem jak można być tak skretyniałym. To co dzisiaj działo się przed Pałacem udowodniło, że żyjemy w państwie wyznaniowym. Koniec.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez micha21 » 3 sierpnia 2010, o 13:42

A ja mam propozycje, niech zamiast ulic niech wszystko inne stanie się cmentarzem. Żadnej poczty, banków niczego. Tylko krzyże i świeczki, tak na zmianę. Jesteśmy tak mało wierzącym krajem że wierzymy w wszystko co się da. Pogratulować narodzie wybrany. Po cholerę Lech na Wawelu po cholerę krzyż. Jak się pytają gdzie jest miejsce krzyża to powiem ze na cmentarzu albo w kościele. Paranoja.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez ilusion » 3 sierpnia 2010, o 14:51

To żenujące co sie dzieje w naszym kraju. I z jakimi problemami borykają się nasi politycy. Na pierwszy plan wysuwają się tak absurdalne i często infantylne sprawy, że aż wstyd powiedzieć do obcokrajowca - tak, mieszkam w Polsce. Sprawa wiary i wszystkego co z nią związane nie powinny leżeć w gestii polityków, oni o ile się nie mylę - mają przecież zupełnie inne zadania. A może nie ? :mysli2:
Avatar użytkownika
ilusion
Początkujący
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 03:50

Postprzez Piorunek » 3 sierpnia 2010, o 16:27

Cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk.... tak jak kiedyś interesowałam się polityką tak teraz nie mogę słuchać tego co się dzieje u nas w kraju.. po wypadku w smoleńsku to jest istna paranoja co oni wyprawiają
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez koko » 4 sierpnia 2010, o 17:07

Jest krzyż, jest impreza! - w takich momentach wstyd mi, że jestem Polką. :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 4 sierpnia 2010, o 20:31

GDZIE JEST KRZYŻ! GDZIE JEST KRZYŻ! GDZIE JEST KRZYŻ!

i moja ulubiona fotka.

widać jakaś bohaterka narodowa, poświęca się, wylewa krwawicę, przyjmuje policzek i nadstawia drugi, matka polka, biała koszula... co my tu mamy hołdy składać? :pray:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 4 sierpnia 2010, o 23:50

Happy Smile napisał(a):Obrazek
Moja idolka. Ta kobieta jest niesamowita. Jak ona to robi, że jest na praktycznie każdym filmiku spod Pałacu? :eye:
Ostatnio edytowano 9 sierpnia 2010, o 16:57 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patrycja » 5 sierpnia 2010, o 17:23

Uważam, że ten krzyż nie powinien już tam stać. Miejsce na stawianie zniczy jest na cmentarzu. W ogóle wkurza mnie kiedy ludzie stawiają krzyże w miejscach wypadków. Gdyby ktoś zginął na śmietniku, albo przy Toi Toiu to też postawiliby tam krzyż???

Ps. Beka z tych babsztyli co tańczą pod krzyżem.
Ostatnio edytowano 9 sierpnia 2010, o 16:57 przez Patrycja, łącznie edytowano 1 raz
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego

Postprzez szyszka » 5 sierpnia 2010, o 18:31

Tak jak poprzedniczka uważam, że krzyż powinien stać na cmentarzu. Poza tym właśnie tam jest miejsce krzyża no i w kościele... A z tych babek, to można się tylko ulać albo współczuć rodzinom ich krewnych... Np. jak by tam moja babcia stała, to bym się do niej nie przyznawała... Choć ona nie jest do tego zdolna, bo jestem taka jak ona w młodości, tylko że młodsza i blond... Nie wiem jak nasz naród będzie wyglądał za 100 lat ale jak dzieci i wnuki pójdą właśnie w takie babcie, to krzyże będą stały pod każdym sklepem, toi toi'em i śmietniskiem...
Ostatnio edytowano 5 sierpnia 2010, o 20:13 przez szyszka, łącznie edytowano 1 raz
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Następna strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron