Jest krzyż, jest impreza!

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez koko » 11 sierpnia 2010, o 09:42

Vedis napisał(a):Całe szczęście, że pijana młodzież przyszła zrobić z nimi porządek.

Mam nadzieję, że to ironia bo takie zachowania raczej szkodzą wizerunkowi "przeciwników" krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Do tego trzeba podejść inteligentnie i przedstawić solidne argumenty. Akcja Krzyż, która miała miejsce kilka dni temu była fajna, bo dowcipna i pokazała, że młodzi ludzie myślą (co mohery często podważają).
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Anise24 » 11 sierpnia 2010, o 09:48

A wasza strona kojarzy mi się z nazistami, poplecznikami Niemców i ruskich. Współczuję wam bo czas pokaże, kto ma rację. I znowu będą odkrywać prawdę. A tacy, jak wy będą się wstydzić za swoje poglądy i kryć się po kątach.

koko: Off. Abstrahując... Jaki to ma związek z czymkolwiek w tym temacie? :eye:

kurka/ W sensie że jesteśmy "heil tatu"? xD A jako że wymieniasz narodowość, to z łaski swojej pisz ją z wielkiej litery.
Ostatnio edytowano 11 sierpnia 2010, o 17:27 przez Anise24, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Alexander » 11 sierpnia 2010, o 10:02

Anise24 napisał(a):A wasza strona kojarzy mi się z nazistami, poplecznikami niemców i ruskich. Współczuję wam bo czas pokaże kto ma rację. I znowu będą odkrywać prawdę. A tacy jak wy będą się wstydzić za swoje poglądy i kryć się po kątach.


Ja się nie czuję niczyim poplecznikiem i nie zamierzam zbyt długo mieszkać w tym nawiedzonym religijnie kraju który sam się prowadzi do upadku, bez niczyjej pomocy. Nic nie mam do Niemców i Rosjan, bo Ci młodzi ludzie którzy teraz sobie tam spokojnie żyją niczego złego nam nie robili... Z nazistami to mi się kojarzy raczej młodzież wszechpolska, a skoro jesteś taka religijna to nie wiem co robisz na forum popleczników ruskich lesb, które będą się razem z nami smażyć w piekle. :coctail:
Ostatnio edytowano 11 sierpnia 2010, o 17:27 przez Alexander, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 11 sierpnia 2010, o 10:22

Anise24 napisał(a):A wasza strona kojarzy mi się z nazistami, poplecznikami niemców i ruskich. Współczuję wam bo czas pokaże kto ma rację. I znowu będą odkrywać prawdę. A tacy jak wy będą się wstydzić za swoje poglądy i kryć się po kątach.

Ojeju, i po co od razu te wyzwiska (które mnie osobiście jakoś nie obrażają, bo wiem że to tylko mowa nienawiści)? Tak jak Alex - długo nie zagrzeję tu miejsca, a przynajmniej taki mam plan. Wstydzić się swoich poglądów nie zamierzam, bo uważam że to całkowita degradacja. Jestem ateistką i tego faktu ukrywać nie będę. Przynajmniej myślę samodzielnie, a nie podążam ślepo za tym co mi wpajano od dzieciństwa. Bo tym właśnie jest wiara - wpajanym od dzieciństwa przyzwyczajeniem. Uważam, że trzeba mieć jaja żeby zacząć myśleć inaczej niż większość społeczeństwa. Na szczęście takich osób jest coraz więcej.

Nie wiem czy wiesz, ale nazizm to ideologia rasistowska, nacjonalistyczna, antysemicka i totalitarna. Takie hasła kojarzą mi się raczej z Narodowym Odrodzeniem Polski, Młodzieżą Wszechpolską czy też Ruchem Narodowo-Radykalnym Falanga. Wszystkie te organizacje sieją nienawiść wobec wszystkiego co inne. W tym samym czasie mają na ustach hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna". Takie poglądy z Bogiem i jego naukami o miłości wobec bliźniego mają bardzo mało wspólnego.

Do Rosjan i Niemców nic nie mam, a właściwie to bardzo ich lubię. Trzeba być naprawdę zaślepionym żeby obecne pokolenie nienawidzić za czyny poprzedniego. Znam kilku Niemców oraz Rosjan i mogę powiedzieć, że są to fantastyczni ludzie. Oczywiście nie uważam, że każdy Rosjanin czy Niemiec taki właśnie jest, bo w każdym społeczeństwie trafi się czarna owca.

Zapomniałaś dodać, że jesteśmy Żydami. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Lady_Galant » 11 sierpnia 2010, o 11:23

A ja do tego pederastą :nana:

Osobiście to jestem za przeniesieniem tego krzyża do kościoła, ale zachowania które pokazuje telewizja bardzo mi się nie podobają i to z obu stron barykad bo już np. granie w siatkówkę plażową albo wołanie do modlących się staruszek "-pokaż cycki, won z beretami" to już jest przegięcie.

Można to rozwiązać na poziomie ale niestety więcej jest osób które wolą sobie poskakać i się ponawydurniać. :lolol:

A ci obrońcy krzyża to mi się też kojarzą z młodzieżą Wszechpolską i oni sami siebie nie rozumieją bo wołają "Bóg, honor, ojczyzna" a te ich nacjonalistyczne hasła w III Rzeszy przerodziły się później w sprowadzenie religii do podziemia.

Podoba mi się postawa Donalda Tuska który w ostatniej wypowiedzi powiedział że należy to spokojnie przeczekać aż ta sytuacja się uspokoi i wtedy krzyż zostanie przeniesiony a na wybudowanie tablicy czy pomnika ma zostać ogłoszony konkurs na jego projekt.

Tylko ciekawe kiedy tam się ta sytuacja uspokoi skoro te wszystkie nawiedzone dewotki :pope: na czele z męczennica Joanną :eye: przestaną odprawiać modły pod krzyżem.
Czy ta Joanna nie ma własnej pracy?? Dostała taki długi urlop czy cuś?? Bo te emerytki to się nie dziwię zamiast na działkę hodować długie ogórasy żeby później mieć się czym zaspokoić pod kołderką to one pod pałacem z różańcem i heyah 297 zdrowasiek na godzinę. :thenx:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Vedis » 11 sierpnia 2010, o 13:00

Chyba w ogóle nie zrozumieliście mojego posta, bo ja w ogóle nie rozumiem Waszych wypowiedzi. Jaka młodzież wszechpolska?

Nie wiem, czy zauważyliście, że na facebooku ludzie się zgadali i pojechałi na Krakowskie przedmieście. Stoją tam i nabijają się z babć, np. obwiesili krzyż puszkami po piwie Lech, albo chodzą w koszulkach "Nie chodzę do kościoła". Jak mam być szczera to stoję po ich stronie, bo ich zachowanie ma sens i reprezentuje ludzi podobnych do mnie. Oni nie przyszli tam, nie po to, żeby się pośmiać, tylko ,aby walczyć o to, by krzyż został przeniesiony do kościoła,a nie stał przed pałacem.

Gdzie tu jakaś młodzież wszechpolska? I dlaczego 14-latka ma być mocherem :? Ja już nie mam sił do ludzi...

Koko napisał(a):Uważam, że trzeba mieć jaja


A moim zdaniem, trzeba mieć cipkę (To chyba nie jest brzydkie słowo). Sorki, ale z Twojej wypowiedzi wynikało, że tylko faceci mają odwagę mieć inne zdanie

PS. Sorki. Przeczytałam jeszcze raz dyskusję i zrozumiałam, że wypowiedzi dotyczyły Anise24, a nie mnie ;)
Ostatnio edytowano 11 sierpnia 2010, o 13:15 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 11 sierpnia 2010, o 13:15

Vedis napisał(a):Chyba w ogóle nie zrozumieliście mojego posta, bo ja w ogóle nie rozumiem Waszych wypowiedzi. Jaka młodzież wszechpolska?


No bo my nie odnosimy się do wypowiedzi twojej, tylko tej 14-latki o moherowych poglądach...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 11 sierpnia 2010, o 13:27

Vedis napisał(a):A moim zdaniem, trzeba mieć cipkę (To chyba nie jest brzydkie słowo). Sorki, ale z Twojej wypowiedzi wynikało, że tylko faceci mają odwagę mieć inne zdanie
To był taki związek frazeologiczny. W sensie, że trzeba być w pewnym sensie odważnym. :eye: Tak się mówi przecież. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 11 sierpnia 2010, o 14:18

Vedis pała z biologi, mężczyźni mają 2 jądra zwane potocznie jajami,a kobiety 2 jajniki w każdym średnio od 400 do 300 jajeczek czyli można z czystym sumieniem powiedzieć że kobiety mają jaja. :mrgreen: Co do Anise ma dziecko dopiero 14 lat ale jest jeszcze młode i głupiutkie z wiekiem należy żywić nadzieje że rozumu nabierze, zobaczy że życie i świat nie jest czarno biały.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez tomek » 11 sierpnia 2010, o 19:11

Z tym krzyżem rozwinęła się naprawdę śmieszna historia. Nasza kochana ojczyzna naprawdę potrzebuje lekarza. Byłem tam dwa razy. Śmiech na sali. Przecież to idzie na całą Europę. Rzygać mi się już chce gdy słyszę o tym. Nie mogę uwierzyć, że policja, wojsko czy inne służby specjalne nie potrafią sobie poradzić z bandą popaprańców. Ulica to nie miejsce kultu a przestrzeń publiczna, a ja jako obywatel ateista nie mam ochoty na każdym kroku oglądać tych symboli religijnych. W końcu ktoś naprawdę wyjdzie z siebie, przypieprzy jakimś koktajlem i spali cały ten krzyż. Zaczynam naprawdę się zastanawiać nad wyjazdem z tego kraju. To, co tu się dzieje to wstyd i hańba.

Anise24 napisał(a):A wasza strona kojarzy mi się z nazistami, poplecznikami Niemców i ruskich. Współczuję wam bo czas pokaże, kto ma rację. I znowu będą odkrywać prawdę. A tacy, jak wy będą się wstydzić za swoje poglądy i kryć się po kątach.

Nie mogę uwierzyć w to, co czytam!! :crazy:

Vedis napisał(a):Ja już nie mam sił do ludzi...

Ja też nie.
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez Przemko » 11 sierpnia 2010, o 23:15

A mnie ten temat krzyża i tego, co ostatnio się dzieje w naszym kraju nawet gadać nie chce. Słowem - bez większego komentarza, bo ta sytuacja nawet na to nie zasługuje. Nie wiem, czym się ci ludzie pod pałacem tak podniecają - widać nie mają innego sposobu na spędzenie wakacji czy ogólnie czasu. Zresztą z tego, co jest tajemnicą poliszynela to wiadomo, że większość z tych najzagorzalej protestujących jest bezrobotna, a skoro mieszkańcy W-wy donoszą im prowiant to i nie dziwota, że oblężenie trwa do tej pory.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Vedis » 12 sierpnia 2010, o 13:22

szarit napisał(a):Vedis pała z biologi, mężczyźni mają 2 jądra zwane potocznie jajami,a kobiety 2 jajniki w każdym średnio od 400 do 300 jajeczek czyli można z czystym sumieniem powiedzieć że kobiety mają jaja. :mrgreen: Co do Anise ma dziecko dopiero 14 lat ale jest jeszcze młode i głupiutkie z wiekiem należy żywić nadzieje że rozumu nabierze, zobaczy że życie i świat nie jest czarno biały.


No faktycznie. Ale jakoś zawsze "jaja" kojarzyły mi się z facetami ;)

Co do Anise to się zgadzam z Tobą. Ja w jej wieku lubiłam radio Maryja (Może nie na tyle, żeby go słuchać, bardziej przez szacunek dla babci) i byłam za delegalizacją alkoholu. W ciągu tych 5 lat bardzo się zmieniłam.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Patrycja » 26 września 2010, o 19:21

Zastraszona staruszka o pędzeniu narkotyków ><
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Poprzednia strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron