Oficjalna strona Julii

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szarit » 9 stycznia 2011, o 15:04

Dla fana fakt że zaczeła wreszcie coś robić jest hitem sezonu bo może coś w tym roku poza stroną pokaże,zawsze jest nadzieja :mrgreen: .A Lena nie jest Julią,dziewczyny są tak różne że jakiekolwiek ich porównania to nieporozumienie. :mrgreen:

koko: Off.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez Vedis » 9 stycznia 2011, o 16:02

Pragnę przypomnieć, że na stronie Leny też było odliczanie :/

koko: Off + gdzie dwa zdania?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szym » 9 stycznia 2011, o 16:26

TATYRUSSIA napisał(a):
szarit napisał(a):A co do o.1000 osób tyle samo ogląda vlog Leny więc czyżby ta sama publiczność? :mrgreen:


Ale Lena z tego co pamiętam tak się tym nie obnosiła. A Julia robi halo jakby była hitem sezonu.


I taka jest różnica między Leną a Julią. Lena ze swoim porywającym repertuarem będzie koncertowała jako tło w kawiarniach dla płaczących i samotnych serc, a Julia będzie w tym czasie numerem 1 na Billboardzie (oraz w polskim airplayu :D).

Dla mnie Julia jest hitem sezonu i nie mogę się doczekać otwarcia strony. Mam nadzieję, że JuliaVolkova.com będzie bardziej rozbudowane niż strona Katiny oraz wierzę, ze będzie tam jakieś forum dyskusyjne.

Oczywiście Lenie też życzę powodzenia z tym managementem, ale wstyd mi się do tego publicznie przyznać.

koko: Jeden niezaznaczony off. :eye:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez koko » 9 stycznia 2011, o 17:31

Jak tak czytam niektóre wypowiedzi to jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że rozpad t.A.T.u. to był najdurniejszy pomysł EVER! A najbardziej śmieszą mnie osoby, które jadą po Lenie wytykając jej błędy, a gloryfikują Julię i na odwrót. Starajmy się zachować pewną równowagę umysłu, błagam. :eye: Konstruktywna krytyka jest fajna, ale jechanie na zasadzie "bo ta jest lepsza od tamtej; tej się uda, a tamtej nie" średnio. :ups:

Pragnę przypomnieć, że dawno dawno temu wszyscy byliśmy fanami t.A.T.u. ...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szym » 9 stycznia 2011, o 22:34

koko napisał(a):Jak tak czytam niektóre wypowiedzi to jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że rozpad t.A.T.u. to był najdurniejszy pomysł EVER! A najbardziej śmieszą mnie osoby, które jadą po Lenie wytykając jej błędy, a gloryfikują Julię i na odwrót. Starajmy się zachować pewną równowagę umysłu, błagam. :eye: Konstruktywna krytyka jest fajna, ale jechanie na zasadzie "bo ta jest lepsza od tamtej; tej się uda, a tamtej nie" średnio. :ups:

Pragnę przypomnieć, że dawno dawno temu wszyscy byliśmy fanami t.A.T.u. ...


Oj, koko, przecież ja to tak wyolbrzymiam. Ale tylko dlatego, że nie mogę znosić takich podłych uszczypliwości przeciwko Julii :eye: Już nie będę, obiecuję. I życzę wszystkim powodzenia.

Przepraszam (?), że jestem osobą, która Cię rozśmiesza, ale taki był mój zamiar od początku.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez koko » 9 stycznia 2011, o 23:00

szym napisał(a):Przepraszam (?), że jestem osobą, która Cię rozśmiesza, ale taki był mój zamiar od początku.
Nie mówiłam akurat o Tobie szym. Mój skromny wywód był bardziej taki "bezosobowy", ale przyznam szczerze, że czarę goryczy przelała Vedis. Niby napisała jak było, ale ten wont jednak jest widoczny. W sumie to sama nie zdążyłam napisać tego samego, a chciałam w bardziej pozytywny sposób. No szkoda. :eye:
Mówiłam ogólnie o fanach i u nas i na innych stronach, chociażby tatu.ru. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez Vedis » 15 stycznia 2011, o 22:43

koko napisał(a):
szym napisał(a):Przepraszam (?), że jestem osobą, która Cię rozśmiesza, ale taki był mój zamiar od początku.
Nie mówiłam akurat o Tobie szym. Mój skromny wywód był bardziej taki "bezosobowy", ale przyznam szczerze, że czarę goryczy przelała Vedis. Niby napisała jak było, ale ten wont jednak jest widoczny. W sumie to sama nie zdążyłam napisać tego samego, a chciałam w bardziej pozytywny sposób. No szkoda. :eye:
Mówiłam ogólnie o fanach i u nas i na innych stronach, chociażby tatu.ru. :coctail:


Ale o co znowu chodzi? Co ja takiego zrobiłam? Przypomniałam tylko , że Lena też robiła wielkie Halo wokół swojej strony internetowej, może nawet i większe...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szym » 25 stycznia 2011, o 23:26

01 DAYS 22 HOURS 34 MINUTES 07 SECONDS
niemogęsiędoczekać, został już tylko "jeden dejs"...!!!
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez TATYRUSSIA » 26 stycznia 2011, o 18:23

szym napisał(a):01 DAYS 22 HOURS 34 MINUTES 07 SECONDS
niemogęsiędoczekać, został już tylko "jeden dejs"...!!!


Jak dla mnie to dodając do tego trochę ponad godzinę i wyjdą dwa dni :D


Dla mnie i tak na głównej pojawi się video z Julią po solarce, która będzie stała pod amerykańskim drzewkiem i z uśmiechem na twarzy powie: HI GUYS! Nice to see you here, bye! :)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szym » 26 stycznia 2011, o 22:13

Obrazek

Ostatnie 24h!
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez Ikim92 » 27 stycznia 2011, o 22:44

Jestem pod wielkim wrażeniem...strona jest cudowna! Szczególnie zdjęcia Julii!
Ikim92
Nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 15 grudnia 2009, o 17:53
Lokalizacja: Bytom

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez Pofyrtaniec » 28 stycznia 2011, o 09:38

Julia powróciła. Również jestem pod wrażeniem, jednak niektóre zdjęcia zawiewają trochę tandetą :P Chciała wyjść aż tak mrocznie, że wyszła komicznie :P No ale cieszę się, że wreszcie i u niej ruszyło ;) A utwór, no cóż słychać akcent, ale podoba mi się, że ma pazur, a nie takie biadolenie Leny :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szym » 28 stycznia 2011, o 18:16

Bardzo chciałbym w końcu móc skomentować w całości stronę Julii, ale ona działa mi tylko przez minutę po włączeniu komputera i później się zawiesza. Teraz na przykład zostawiłem sobie stronę główną w jednym oknie, ale kiedy w nowym chciałem otworzyć sobie forum to wszystko padło. Na szczęście na forum zarejestrowałem się rano, przed wyjściem, więc udało mi się załapać do pierwszych 154 użytkowników, o ile się nie mylę. I tak chciałem być w top 10.

:eh:

Nie mogę skomentować działów, bo nie za bardzo je widzę, nie wiem jak wygląda poruszanie się po witrynie, natomiast strona główna bardzo mi się podoba, wszystko jest takie profesjonalne i dopracowane do końca. Zdecydowanie lepiej wypada niż strona Leny, chociaż tam moim zdaniem zdjęcia są bardziej pomysłowe i ładniejsze. Zarówno te zwykłe, stanowiące tło strony (poza obecnym głównym :P) jak i te przefotoszopowane ("cienie" Leny z kolorowymi rzeczami na głowie). U Julii ogólne zdjęcia są dobre, ale na niektórych wygląda jak wokalista Tokio Hotel, tak że ten... no.

Ładne są te zdjęcia te "z lasu", natomiast w ogóle mi się nie podoba to przy bębnach czy to na tle ściany z "licznikiem centymetrów". Ale one są chyba jako excluzive na juliavolkova.us

Co do strony fanów to jest bardzo ładna, typowa dla fansite'a. Działa mi bez zarzutu.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez TATYRUSSIA » 28 stycznia 2011, o 20:06

Strona ładna, ale tylko pod względem kolorystycznym. Żaden odnośnik nie działa, więc nie wiem co Oni tam odliczali, otwarcie strony głównej. Poza tym, powinni Julię obsadzić w ostatniej części Zmierzchu ;) Wygląda jak wampir... Można by ją upchnąć w jakimś epizodzie i na tą fotkę:

Obrazek
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez February » 28 stycznia 2011, o 20:36

Świetna strona ;) Co do odnośników to nie rozumiem powyższej odpowiedzi. Przecież wszystkie działają^^ No chyba, że serwer jest przeciążony. Dobrze, że coś zaczyna się dziać. Snippet nowej piosenki calkiem niezły, wciąga :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron