Oficjalna strona Julii

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez Vedis » 28 stycznia 2011, o 21:56

Mi też udało się otworzyć stronę główną, a na resztę nie mogę wejść, bo serwer wciąż jest przeciążony :(

Strona jest przepiękna, taka mroczna, klimatyczna. Julia cudnie wygląda. Zwłaszcza na tym zdjęciu z licznikami jest idealnie w moim stylu :*. Mi się bardzo podoba jej "wampirowaty" wygląd, bo jest taki zbuntowany, awangardowy. Jedyne, co bym zmieniła to lakier paznokci^^ A zdjęcia przy bębnąch są jeszcze ładniejsze, bo tam Julia ma naturalny makijaż.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szarit » 29 stycznia 2011, o 00:17

Strona Juli działa jak ma ochotę to znaczy wcale ,udało mi się wejść i obejrzeć główną,ale gdy nacisnełam opcję wejścia padła i leży do teraz.Ciekawe ilu ludzi usiłuje wejść jednocześnie że tak pada.Co do wyglądu to jest mniej więcej tak jak się spodziewałam dużo czarnego i skóry też czarnej.Czyli nieźle
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez SnegoSmiles » 29 stycznia 2011, o 08:59

Fajny wygląd strony.

Ale niestety serwery są przeciążone i tylko Newsy mi się wyświetliły! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez Alexander » 30 stycznia 2011, o 11:13

Serwery nie tyle są przeciążone, co były złe. Ale wspaniały Alexander skorzystał z potęgi kopii google i przekazuje wam najświeższego newsa na stronie, którego zapewne mało kto był w stanie przeczytać.

Scheduled Forum Maintenance »

JuliaVolkova.com Community
We have now taken our forum Community offline as we continue the move of JuliaVolkova.com over to our new web host. We apologize for the inconvenience this may cause and we will have the website and forum back online and fully functional as soon as possible. Thank you for your patience.
No Comments Categories: News Posted 30 Jan 11 by Team Volkova
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez koko » 1 lutego 2011, o 17:11

Tak, potwierdzam. Strona działaŁA. Przez parę minut. :eye: Teraz znowu error. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez Alexander » 2 lutego 2011, o 09:01

Nie no, ogólnie strona jest cudo. Sajt Katiny niby zły nie jest, ale brakuje mu tego "czegoś". Szkoda tylko, że ten kawałek utworu brzmi tak samo jak "nudna muzyka" Leny. A w dodatku pasuje do wizerunku Julii jak pięść do nosa. Gdzie ten rock ja się pytam?
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szym » 4 lutego 2011, o 00:06

Obrazek
Forum JuliaVolkova.com: Say it in Polish! / Powiedz to po polsku!

W związku z tym, że na forum Julii można założyć różnojęzykowe wątki, pojawił się już francuski oraz hiszpański... postanowiłem, że pora też na polskojęzyczny temat. Mam nadzieję, że jest tam ktoś poza wolnym i mną oraz moim angielskim. Siejmy polską propagandę, niech Volkova wpada do naszego kraju!

Dalej, dalej, dalej, dalej, dalejjjjjj.
:coctail: :coctail: :coctail:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez yuliasavicheva » 8 lutego 2011, o 14:26

Mnie dziwi to że na forum wszystkie tematy sprowadzają się do osoby Julii. Rozumiem że to jest oficjalne forum do oficjalnej strony ale brakuje tam wątku inna muzyka. Nie wierzę, że nawet najzagorzalsi fani Julii słuchają jej na okrągło. Przecież poza muzyką Julii, Leny, Tatu istnieje też inna muzyka. Zresztą temu forum jeszcze wiele wątków brakuje. Im dłużej tam zaglądam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to forum zawłaszczone przez fanatyków Julii. Po drugie jak na dwa lata szumnych zapowiedzi i obietnic to co zostało zaprezentowane na JuliaVolkova.com to trochę mało parę sekund piosenki, i fotosesja w której widać inspirację Zachodem. A po trzecie po jakiego czorta było dorzucać było do solowej strony zdjęcia z czasów Tatu, pozazdrościła Lenie fotosesji z "przed Tatu" ? Rozumiem że temu zespołowi poświęciła większość życia, ale skoro Przedstawia się jako Julia Volkova Solo projekt to powinna zaczynać od tego że pożegna się z tym etapem życia i zaprezentuje się jako Julia Volkova. W końcu sama sobie tatuszki odpuściła. Lena też nie powinna zaczynać od tego że "byłam w Tatu", ale prezentować solowe dokonania, pomijając ten dziesięcioletni epizod. Każda z nich powinna "zapomnieć" o Tatu i na swoich Oficjalnych stronach pokazywać swoje dokonania od chwili rozpadu zespołu, a nie podpierać się Tatu przy każdej nadarzającej się okazji. Szkoda tylko że w dorobku artystycznym Julii i Leny projekt Tatu to jak do tej pory największe osiągnięcie.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez Vedis » 9 lutego 2011, o 11:32

Ale o czym mają gadać? Forum Leny jest znacznie bardziej skupione wokół niej, u Leny nawet nie ma działu o t.A.T.u. I mam jakieś wrażenie, że Julia nie chce się odcinać od t.A.T.u , ale to ekipa ją odrzuca. Np. popatrzcie się jak wygląda tatu.ru. Jest tam link tylko do strony Leny, jak klika się w opisy dziewczyn to wyświetla się opsi Leny i trzeba nacisnąć strzałkę, by był przycisk Julii, poza tym na zdjęciu promującym Y&I w ogóle Julii nie widać. A Julia na swojej stronie nie odcina się od Leny i wstawiła zdjęcia, gdzie były razem.
Jakim cudem cokolwiek innego niż Tatu ma być dorobkiem artystycznym dziewczyn, skoro żadna z nich nie wydała jeszcze solowej płyty? Spokojnie, przecież tworzenie muzyki trochę trwa.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez koko » 9 lutego 2011, o 13:22

Vedis napisał(a):Ale o czym mają gadać? Forum Leny jest znacznie bardziej skupione wokół niej, u Leny nawet nie ma działu o t.A.T.u. I mam jakieś wrażenie, że Julia nie chce się odcinać od t.A.T.u , ale to ekipa ją odrzuca. Np. popatrzcie się jak wygląda tatu.ru. Jest tam link tylko do strony Leny, jak klika się w opisy dziewczyn to wyświetla się opsi Leny i trzeba nacisnąć strzałkę, by był przycisk Julii, poza tym na zdjęciu promującym Y&I w ogóle Julii nie widać. A Julia na swojej stronie nie odcina się od Leny i wstawiła zdjęcia, gdzie były razem.
Jakim cudem cokolwiek innego niż Tatu ma być dorobkiem artystycznym dziewczyn, skoro żadna z nich nie wydała jeszcze solowej płyty? Spokojnie, przecież tworzenie muzyki trochę trwa.


Emmm... W końcu to forum Leny, nie? Mam wrażenie, że gdyby był dział t.A.T.u. to odezwałyby się głosy typu "znowu podczepia się pod t.A.T.u., to takie żałosne". Przecież niektórzy robią aferę o to, że na koncertach śpiewa piosenki z repertuaru zespołu więc gdyby był na forum taki dział to pewnie piana by im poszła. :eye: Co do tatu.ru - mam wrażenie, że gdyby Julia chciała mieć tam odnośnik to by miała. W końcu ma te procenty, nie? Może wkrótce się takowy pojawi? Opisy dziewczyn zawsze tak działały, że po kliknięciu w strzałkę jest bio Julii, zatem nie doszukiwałabym się w tym teorii spiskowych. Zdjęcie promujące? Vedis... Katiny na dobrą sprawę też nie widać. :eye: Tylko jej plecy, więc wiesz... To pewnie też losowy wybór foty. Lena na swojej stronie też ma fotkę (albo fotki, nie wiem) z Julią. :coctail:

Ogólnie to tak poza tym to ten... Niech one najpierw coś wydadzą. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez yuliasavicheva » 9 lutego 2011, o 18:33

Ale nie musiały wydawać żeby coś pokazać, na razie pokazały się jako "Julia z Tatu" i Lena jako "Lena z Tatu" a może lepiej niech wrócą do Tatu i będzie po problemie która może a która nie może wykorzystywać dorobku zespołu. Przynajmniej za czasów Tatu ich kariery nie stały w miejscu. A na albumy nie kazały czekać latami (w większości)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szym » 15 czerwca 2011, o 17:46

Strona od jakichś 3-4, a może 5 dni nie działa. Za każdym razem w stresie wchodzę na facebooka i patrzę czy nadal ma tam konto, czy to może już koniec kariery. :eye:

EDIT: DZIAŁA!!!
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez yuliasavicheva » 16 czerwca 2011, o 19:16

szym napisał(a):Strona od jakichś 3-4, a może 5 dni nie działa. Za każdym razem w stresie wchodzę na facebooka i patrzę czy nadal ma tam konto, czy to może już koniec kariery. :eye:

EDIT: DZIAŁA!!!


Jak mógłby być to koniec kariery, skoro ona nawet się nie zaczęła ? Dziwne te problemy ze stronami Tatuszek, może to nie tylko złośliwość rzeczy martwych, ale próba zwrócenia uwagi na siebie przez obie Panie. W końcu każdy sposób jest dobry;)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez szym » 16 czerwca 2011, o 23:24

^ Jak mogłaby zwracać na siebie uwagę znikając z sieci?
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Oficjalna strona Julii

Postprzez yuliasavicheva » 2 sierpnia 2011, o 19:17

Na stronie Julii mamy już dział Events/Тур więc Julia Volkova coming soon?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron