Julia w prasie

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Julia w prasie

Postprzez Przemko » 26 sierpnia 2011, o 13:20

Kolejna ciąża??? Czyżby nasza Julka zamierzała dynastię założyć??? A może to jest jej odpowiedź na klip Leny? Serio zaczynam się już trochę niecierpliwić czym ona nas zaskoczy w sensie muzycznym. A może coś przeoczyłem i już zaskoczyła? :shuffle:
Robertkey - to wiadomo, że nic tak nie pociąga, jak zakazany owoc albo coś co z góry wiadomo, że skończy się dla nas i tak źle. Trzeba wiedzieć gdzie jest granica, ale nie każdy to potrafi. W każdym razie na każdego zawsze kiedyś przyjdzie kryska i zapłaci się za swoje błędy.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Julia w prasie

Postprzez szarit » 26 sierpnia 2011, o 14:32

Yulia savcheva napisał/a:
Chociaż jak wiemy Julka jest bardzo prorodzinna także bym się nie zdziwiła. Szkoda tylko że do małżeństwa jej się nie pali.

Czy ja wiem rosyjska prasa mówi o jej byłych per suprug a to przecież po rosyjsku znaczy tyle co mąż ,no chyba że w Rosji nie znają odpowiednika słowa konkubent..
A w sumie lepiej niech za mąż nie wychodzi skoro miała by co 3-4 lata się rozwodzić.A co do Parviza ciekawe tylko czy to jest naprawdę ten Paviz w końcu to dość popularne u muzułmanów imię a nazwisko też nie jeden pewnie w Moskwie takie samo nosi.W końcu samych Wołkowych w Moskwie i całej Rosji też nie brakuje.Po za tym najlepiej ścigać czarnego ruska a do tego muzułmanina a czy winny czy też nie okaże się tylko czy dowody są na pewno autentyczne..
Co zaś do tej ciąży to już na jej urodzinach rodzice sugerowali dziecko,potem też ponoć siostra jej aktualnego mówiła ze Julia jest w ciąży,teraz prasa to pisze w sumie to uwierzę jak zobaczę.A co do jej prorodzinności widać że bycie jedynaczką jej musiało mocno przeszkadzać wiec chce by jej dzieci samotne się nie czuły,a skoro ma kasę to i o dzieci się stara.Było by źle gdyby miała kasę a się o dzieci nie starała..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Julia w prasie

Postprzez Madziara220 » 26 sierpnia 2011, o 16:22

O mamo! Cała Julia. Jak jest zamieszanie z nią związane to przeważnie nie dotyczy jej muzyki, a rodziny i prywatnego życia. :rolleyes: Cóż z tą ciążą to faktycznie pożyjemy, zobaczymy, bo ja też jakoś sceptycznie jestem nastawiona do tego newsa. ;|
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Julia w prasie

Postprzez yuliasavicheva » 29 sierpnia 2011, o 11:51

Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia w prasie

Postprzez robertkey » 29 sierpnia 2011, o 12:10

W ogole i w szczegole nic nowego. Ciekawe z jakiego dnia ta notka? Ja nie bede psioczyl na Julie. Poniewaz moze w przeciwienstwie do inych nie nastawialem sie wcale na szybki kontratak Julii.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Julia w prasie

Postprzez yuliasavicheva » 5 grudnia 2011, o 14:09

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia w prasie

Postprzez robertkey » 6 grudnia 2011, o 22:16

Mam taka uwage. Moze to nie miejsce. Teraz patrzac na te notke prasowa pomyslalem ze ten teledysk jest troszke podobny do All about us tylko ze nie taki ostry.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Julia w prasie

Postprzez szarit » 7 grudnia 2011, o 19:20

Do All about us?Czy ja wiem niespecjalnie.W 30 minutes mamy dwie laski ale jedna zdradza drugą z chłopakiem za co zdradzona wszystko kończy ładnym wybuchem.W allabout us mamy dwie laski co pokłóciły się i jedna ruszyła szukać "przygód"znalazła co zakończyło się rozwaleniem głowy kolesie (a którą wersję masz na myśli pełną czy ocenzurowaną?).Tu mamy laskę i faceta oraz sąsiadkę(?)zadurzoną w lasce która wyobraża sobie siebie zamiast tego gościa w końcu stwierdza ze tamta jej nie zauważa i załatwia gościa i siebie na oczach tamtej.Dla mnie jedyne co łączy te klipy to osoby w nich występujące tj Julia i materiał wybuchowy no i przemoc pokazana w teledysku.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Julia w prasie

Postprzez yuliasavicheva » 28 grudnia 2011, o 12:56

BRAVO #1 (28.12.2011)
[1]
[2]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06


Re: Julia w prasie

Postprzez Aoi. » 20 stycznia 2012, o 21:43

Przeczytam,jak nauczę się cyrylicy, bo translastory nie działają.... :mrgreen:
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Julia w prasie

Postprzez robertkey » 20 stycznia 2012, o 22:49

Spodziewalem sie bardziej szokujacych wyznan. Widac ekipa stracila pomysly ma promocje. Watpie zeby to byly szczere wyznania Julii. I ze maz moze to potwierdzic. Poslednia to informacja. Choc gdzies tam wybrzmiewa duch skandalizujacego Tatu. . . . ostal sie mam ino sznur. . . :eye:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Julia w prasie

Postprzez nielegalnaa » 21 stycznia 2012, o 11:38

Tutaj jest cały wywiad przetłumaczony na angielski dla MK.ru.
Co ja mogę o tym powiedzieć? To wszystko brzmi jak odgrzewane kotlety. Może Julii i managementowi wydaje się, że ciągnięcie historii o jej pociągu do dziewczyn pozwoli jej znowu dostać się na szczyt, ale po pierwsze ludzie którzy ją kojarzą z Tatu, mają przed oczyma raczej obraz fałszywej lesbijki. Po drugie po 11 latach homoseksualizm jak i biseksualizm w muzyce już chyba nikogo nie szokuje.
I w ogóle jakoś nie rozumiem nastawienia Julii do solowej kariery Leny. Chociażby:
MK - Co czułaś po obejrzeniu teledysku Katiny w którym obie zostałyście pochowane?
Julia - Nic, obejrzałam go zupełnie spokojnie.

Ok, może się jej nie podobać. Natomiast po 10 latach śpiewania razem, w żadnym wywiadzie Julia nie potrafiła powiedzieć niczego bardziej rozbudowanego na temat tego teledysku, a sądzę, że wszyscy na to czekali. Teledysk jak i piosenka był o nich...brzmi to po prostu jak totalne olewanie Leny, która miała dobre intencje.
Aha i to jest ciekawe:
MK - Powiedziałaś, że szukasz nowego image'u, znalazłaś go?
Julia - Tak, ale w pierwszym singlu - "Sdvinu Mir" - użyliśmy echa przeszłości. Mieliśmy pomysł aby zrobić coś w stylu Tatu, ostatecznie zajęło to 3 lata zanim wróciłam, i musiałam przypomnieć skąd jestem. Teraz zaczynamy pracę z Sergey'em, gdzie wszystko będzie zupełnie inne. Wkrótce usłyszycie sami.

Jeżeli mam być szczera to o ile teledysk gdzieś tam może być uznany za Tatuszkowy, to na pewno nie piosenka, i cieszy mnie stwierdzenie, że reszta piosenek na albumie będzie zupełnie inna.
Pada też ciekawe pytanie, po wywodzie Julii na temat tego że lubi też dziewczęta:
MK - To prawda czy PR?
Julia- Prawda!

A ja myślę, że jedno i drugie.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Julia w prasie

Postprzez koko » 22 stycznia 2012, o 01:18

nielegalnaa napisał(a):A ja myślę, że jedno i drugie.
Oj z tym to się zgodzę. Julia... po prostu łączy przyjemne z pożytecznym jakkolwiek by to nie zabrzmiało. :eye:
Ta oschłość w stosunku do NF w ogóle mnie nie zaskakuje aczkolwiek nie zmienia to faktu, że przykra sprawa z tym co się między nimi stało. Co do tego, że teledysk Julii owszem w tatuchowych klimatach, ale piosenka zupełnie nie też się zgodzę. W sumie to ani Julia ani Lena nie mają już w sobie grama tego co miało t.A.T.u., a przynajmniej ich dotychczasowe utwory tego nie mają. Właściwie może i dobrze.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron