Video

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Video

Postprzez Alexander » 29 stycznia 2012, o 16:59

A chórzystka? Czemu jej nie ma? :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Video

Postprzez koko » 29 stycznia 2012, o 20:18

Alexander napisał(a):A chórzystka? Czemu jej nie ma? :(

Jeszcze nie ustaliłam jej imienia, ale pracuję nad tym. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 5 lutego 2012, o 18:06

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 21 lutego 2012, o 11:52

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez koko » 21 lutego 2012, o 12:11

Fajna kiecka. :D Co do śpiewania to Jul ogarnęła. Momentami mam wrażenie, że Julia pracowała nad akcentem. Trudno stwierdzić, ale jeżeli tak to powiem jedno... NARESZCIE! Jeżeli nie i to tylko "papugowanie" to trudno, przynajmniej nie brzmiało to tragicznie. :D Chórzystka standardowo zmiotła. :love: Alex, ucieszysz się - zaśpiewała PD. :oczka:
Trochę rozbawił mnie fakt, że akurat podczas tej piosenki wyciągnęła rodziców na scenę. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez nielegalnaa » 21 lutego 2012, o 13:15

Właśnie jestem na momencie jak Julia śpiewa PD. Umarłam :D Co najśmieszniejsze jej mama też sobie podśpiewywała, tata chyba za bardzo nie wiedział co ma robić :D Owszem sama melodia się nadaje do wyciągnięcia rodziców na scenę, ale tekst już nie bardzo :mrgreen:
I widać przynajmniej, że na poprzednich koncertach Julia wcale nie miała złego nagłośnienia. Tutaj też śpiewa bardzo cicho, widocznie nie ma tak donośnego głosu jak chórzystka. Sam poziom wokalny dźwignął się jednak :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Video

Postprzez ProsteRuchy » 21 lutego 2012, o 16:29

Ja wciąż uważam że to występ chórzystki plus Julia Volkova. Nie wiem nad czym się tak zachwycacie. Przecież wokalnie wciąż jest słabo, rozumiem sentymenty i te sprawy ale nie oszukujmy się, zwrotki są drętwe a w refrenach króluje chórzystka. Ruch sceniczny również na wysokim poziomie, kołysanie się w miejscu, odwracanie w stronę zespołu oraz kierowanie mikrofonu w stronę publiczności - rewelacyjny układ choreograficzny. Brwi wymiatają, sztuczny biust - chociaż moze to wszystko ma na celu odciągnięcie uwagi od ust Julii, jeżeli tak to udało się.

Ps.
Na pochwałę zasługuje piosenka Prostye Dvizhenya ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59





Re: Video

Postprzez koko » 17 marca 2012, o 22:47

To jest zajebiste. :lol2: Po pierwsze, początek filmiku mnie rozwala. To jak ona weszła na tę scenę to... No nie mogę. :lol2: Po drugie, wygląda przecudownie. Kiecka, włosy, wszystko. :love: Gość który śpiewa wygląda jak agent od trolololololo. :eye:

Jest jedna rzecz, która na chwilę przyprawiła mnie o zawał. Otóż przez sekundę miałam wrażenie, że Julia coś ma brzuch bardziej zaokrąglony niż zazwyczaj, ale to wina sukienki jak mniemam. Chyba. Mam nadzieję. A może to światło? Może wzdęcia? :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 20 marca 2012, o 11:29

Julia Volkova - Special video for official group (20.02.2012) Trzeba przyznać że jak na jej możliwości, wygląda korzystnie.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez koko » 20 marca 2012, o 12:34

Wygląda genialnie w delikatnym makijażu, ale nie - musiała sobie ciulnąć potem brwi jak pasy startowe. :eye: Naprawdę, gdyby podarowała sobie tonę tapety to wyglądałaby korzystniej, czyli tak jak na filmiku powyżej. Tam centralnie widać starą Julię. Zaraz się wzruszę. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron