Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 24 kwietnia 2012, o 18:22

koko napisał(a):Lena udzieliła wywiadu dla HIT FM. Trzy najważniejsze informacje:
- Hiszpańska wersja NF została napisana przez fana. Nazywa się No voy a olvidarte.

http://www.youtube.com/watch?v=r4b7QKcySyI
Zapewne chodzi o tą piosenkę tego fana... brakuje tylko mostu. pewnie dopisał specjalnie dla niej.
Oby się nie okazało, że jego zdolności translacyjne nie są na wystarczająco wysokim poziomie :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 24 kwietnia 2012, o 18:30

szym napisał(a):Koko, napisz tekst i im wyślij fonetyczne. "Pomidor" umie już zaśpiewać, "dzień dobry" też jej spoko wyszło. Tam melodia leci wolno, jeszcze parę wyrazów i będzie cały tekst. :eye:

Co do nagrywania piosenek t.A.T.u. solo... czy to będzie "Fly on the Wall"? Koko, pamiętasz "Najlepiej niech nagra same covery i wyda je jako t.A."? :P
No i tak zrobię! Nie będzie Hiszpan pluł nam w twarz, ni Leny nam hiszpaaaaaaaniiiiiiiiił! :ups: Dziękuję na Cometach też bardzo ładnie. Nawet z lekkim śląskim akcentem Dziękuja. :eye: Jestem na tak!

Szym, proszę przypomnij mi - kto to powiedział z tym t.A., bo aż boję się zgadywać... :eye: A co do piosenki to pewnie chodzi jej o Craving. Bu. Coś z pierwszego albumu by mogła zaśpiewać z nowym rockowym podkładem. YA TVOI VRAG! :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 24 kwietnia 2012, o 18:36

Ty tak powiedziałaś (lub coś podobnego), kiedy zasugerowałem na forum, ze fajnie byłoby, gdyby Julia nagrała "Fly on the Wall", a ktoś pode mną temat podchwycił.
:evil:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 24 kwietnia 2012, o 19:11

szym napisał(a):Ty tak powiedziałaś (lub coś podobnego)
Tego się obawiałam. Powiedziałam już to wiele razy i powiem jeszcze raz - jestem forumową wróżką. Dziękuję za uznanie. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 24 kwietnia 2012, o 19:31

Ja proponuję Lenie, żeby nagrała cover "Sdvinu Mir", jeżeli potrzebuje czegoś po rusku. Albo rosyjską wersję "Back To Her Future" szybciutko, zanim Julia swoją pokaże.
Nie wiem, dlaczego za każdym razem, kiedy ona zrobi coś co mi się spodoba (nagranie widea dla Lena.TatuHQ.pl) to później momentalnie dzieje się coś, co zaciera to dobre wrażenie. Niby to nic złego, że sobie nagrała z Galoyanem, ale dla mnie to niesmaczne... teraz powinna jeszcze dorzucić jakiś duet z kimś z Rosji. Z Bilanem na przykład.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 24 kwietnia 2012, o 20:13

szym napisał(a):Ja proponuję Lenie, żeby nagrała cover "Sdvinu Mir", jeżeli potrzebuje czegoś po rusku. Albo rosyjską wersję "Back To Her Future" szybciutko, zanim Julia swoją pokaże.

No, no. Lena zawsze o krok w tyle, to teraz musi zacząć przewidywać ruchy przeciwnika, żeby wyprzedzić skutecznie. :lol:

szym napisał(a):teraz powinna jeszcze dorzucić jakiś duet z kimś z Rosji. Z Bilanem na przykład.

No przecież jeszcze Lazarev jest :eye: W sam raz spasuje :coctail: (szkoda tylko że się na Eurowizję nie załapią...)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 24 kwietnia 2012, o 23:10

Alexander napisał(a):No przecież jeszcze Lazarev jest :eye:
Julia już zaklepała i śpiewała z Lazarevem, ale to na żywo więc nie wiem czy się liczy. :eye: Może Timati albo były Julii - Vlad Topalov? :coctail: Ewentualnie można iść na całość i ustalić lokalizację guru lat 90., którym niewątpliwie był Yuri Shatunov. Belye Rozy, Beliy Plaschik - można pokombinować z jakimś mixem. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 25 kwietnia 2012, o 15:41

koko napisał(a):
- Planują napisanie jakichś piosenek po rosyjsku, może pojawią się na albumie. Być może będą to tłumaczenia z angielskiego albo zupełnie nowe utwory.

Hmmm... czyżby Never Forget? :eye: 1 singiel - never forget, 2 singiel - never forget (remix), 3 singiel - never forget (spanish version), 4 singiel - never forget (russian version). Coś mam wrażenie, że Lena ma w planach żebyśmy dosłownie nigdy nie zapomnieli o tej piosence. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ProsteRuchy » 26 kwietnia 2012, o 10:10

szym napisał(a):Niby to nic złego, że sobie nagrała z Galoyanem, ale dla mnie to niesmaczne... teraz powinna jeszcze dorzucić jakiś duet z kimś z Rosji. Z Bilanem na przykład.

Hmmm, wyznajemy zasadę "kto pierwszy ten lepszy"? To że Julia chwali się wszem i wobec o swojej współpracy z Galoyanem, o murowanych hitach które razem napisali i sukcesie który ma już zagwarantowany nie oznacza że Lena ma zakaz współpracy z tym samym producentem, tym bardziej że jako tatu już razem pracowali. Nie wiem jak można uważać to za niesmaczne? W takim razie Julia powinna przestać wykonywać piosenki tatu które Lena jako pierwsza zaśpiewała i tym samym zaklepała je! ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez James96 » 26 kwietnia 2012, o 14:41

Woohoo... Strona Leny się zmienia :mrgreen:
Wbijam dziś na lena-katina.com i... kurde... czemu tekst jest czarny..? czemu znaczki typu "fb, tt czy g+" są inne?
Odświeżam i... KABOOM.. Lena stoi z różamy xD
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ProsteRuchy » 26 kwietnia 2012, o 15:10

James96 napisał(a):Odświeżam i... KABOOM.. Lena stoi z różamy xD

Miałem tak samo ;) Strona wygląda teraz zaje*** Oby tak dalej! :)
Ps.
Jedno zdjęcie, tyle radości xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 26 kwietnia 2012, o 16:16

Bez sensu trochę, że zmienili jedną stronę tylko bo reszta pasuje teraz jak pięść do nosa. (już nie mówiąc o forum, które zawsze było stylistycznie na wyrost). Ogólnie bez rewelacji, chociaż ta biel daje jakąś pozorną lekkość i przejrzystość większą. Jest lepiej niż było, niemniej jednak na dłuższą metę irytujące jest to, że zmieniają stronę fragmentami zamiast zainwestować w porządny, profesjonalny redesign całości w jednolitym stylu. Jak na razie to robią z tej strony eklektycznego potworka. Fuszerka straszna.

Wolałbym żeby artystyczno-alternatywny ekran wyboru języka wrócił a nie to. Tamto przynajmniej było ciekawe, inne, a to jest takie... zwyczajne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 26 kwietnia 2012, o 18:39

No! To teraz chociaż jedna rzecz nie jest wyciągnięta ze stypy - białe tło. :eye: Jak już chcieli zmieniać to mogli cały zamysł zmienić i przedstawić coś zupełnie nowego (w zamyśle - lepszego). Niby nie jest źle, ale osobiście zdjęcie mi się nie podoba.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 26 kwietnia 2012, o 18:43

Moje pytanie czemu ktoś z fanów np. Koko& Aleksander sp.z.o.o nie wymyślicie jakiegoś nowego motywu i nie podrzucicie go Lenie?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 26 kwietnia 2012, o 18:52

yuliasavicheva napisał(a):Moje pytanie czemu ktoś z fanów np. Koko& Aleksander sp.z.o.o nie wymyślicie jakiegoś nowego motywu i nie podrzucicie go Lenie?
A czy ja wyglądam na Caritas Meksyk? :eye: Alex zapewne byłby chętny aby ze mną przysiąść i coś urodzić, ale do tego potrzebne są materiały typu zdjęcia. Nie chcielibyśmy pewnie powielać tego co już wszyscy fani widzieli 100 razy. Potem jak już layout jest to pozostaje kwestia kodowania, a na tym się nie znam. :ups: Znając Lenę i ekipę, która bierze od fanów wszystko to nie zdziwiłabym się gdyby przyjęli naszą propozycję. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron