Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 26 kwietnia 2012, o 20:25

Jakby coś koniecznie chcieli to bym im mógł zrobić, chociaż do bycia specjalistą mi daleko. Ale jak już koko powiedziała, fundacją charytatywną nie jestem. Z resztą, kiedy mam na myśli specjalistę, to mam na myśli specjalistę, a nie kogoś kto potrafi "trochę lepiej niż to co jest teraz".

Jakbym się uparł to mógłbym lepiej, co nie zmienia faktu, że nie było by to wystarczająco dobre. Stać ich na więcej, chyba, że się koszmarnie sknerzą albo mają dochody na poziomie ~900pln miesięcznie w co szczerze wątpię.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 26 kwietnia 2012, o 21:26

Jak to mówią "Jak ciulnąć to z wysokiej półki" - z pierwszego na 11. :ups: BANG!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 27 kwietnia 2012, o 14:35

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 27 kwietnia 2012, o 15:48

yuliasavicheva napisał(a):Lena na Google+
Lena na każdym polu idzie w ilość, a nie w jakość. Zaczęło się od fan clubów, a teraz przyszła pora na portale społecznościowe. :eye: Rozumiem, że to teraz modne być wszędzie, ale moda się kiedyś skończy. :ups: No nic, może i gdzieś tam G+ jest popularne, a ja jestem nie na czasie. :ups: Niech się kobita promuje jeżeli ma na to taki pomysł. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 27 kwietnia 2012, o 19:15

koko napisał(a):Jak to mówią "Jak ciulnąć to z wysokiej półki" - z pierwszego na 11. :ups: BANG!

Billboard Greece
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 28 czerwca 2012, o 16:36

Jutro (29.06.2012r.) od 19:30 do 21:00 odbędzie się spotkanie fanów z Leną i zespołów w barze "Ogród"
29.06.2012r. od 18.00 - 19.00 ( Czasu Moskiewskiego) Lena będzie gościem radia МАЯК. Радио «Маяк»
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06


Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 29 czerwca 2012, o 21:56

Na spotkaniu puszczono studyjne wersje The Beast, IRS i Just a Day. Nie wiem jak Waszym zdaniem, ale jeżeli robią coś takiego to teraz powinni te piosenki wypuścić. Skoro mają "bardzo dużo materiału" to EPka byłaby mile widziana. :eye: Gest fajny, ale jakbyśmy mieli pewność że za tydzień ten album rzeczywiście wyjdzie. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 1 lipca 2012, o 16:21

Przegląd list przebojów, podano pozycje najwyższe, a nie aktualnie, bo aktualnie chyba nie ma żadnych :coctail:

Never Forget
Russian Airplay Chart - #244

Never Forget (Dave Aude feat. Lena Katina)
U.S. Billboard Dance/Club - #1
Greece Billboard Dance/Club - #1
Brazil Dance Chart - #5
Russian Airplay Chart - #181

Melody (Clark Owen feat. Lena Katina)
Russian Airplay Chart - #209
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 13 lipca 2012, o 16:18

Kolejny raz ekipa Leny wykazała się profesjonalizmem na najwyższym światowym poziomie. Wczoraj zapowiedziano, że w programie Star Story na kanale Domashniy będzie można obejrzeć wywiad z Leną. Program zaczął się o 16 i już od początku coś mi śmierdziało, bo temat przewodni to, uwaga - raperzy. Myślę sobie "Licho wie, może ją dadzą na koniec jako skandalistkę z t.A.T.u. i zapuszczą Zachem Ya." :ups: Czekam, oglądam. Godzina 17, program się kończy i... Katiny nie było. :eye: Na mym obliczu ukazało się jedno wielkie WTF po czym biegiem na profil Leny, bo przecież w momencie jak program się zaczął to zaktualizowano żeby koniecznie oglądać, bo będzie Lena. Aktualizacja... została usunięta. :eye: Z jeszcze większym WTF weszłam szybko na oficjalną stronę, bo tam pojawiło się info i... news też został usunięty. :lol2: Bardzo to wszystko profesjonalne. Żadnego przepraszam, pocałuj mnie dupę. Wywalili wszystko w pizdu i udają, że nic się nie stało. Żenujące. Nawet zwykłe napisanie "Wybaczcie, zaszła pomyłka. Program z Leną zostanie wyemitowany w innym terminie." sprawiłoby, że człowiek by to przełknął i po prostu obejrzał następnym razem. Tak to wszystko znika, nikt nic nie wie. Fajnie. Naprawdę fajnie.

Nie byłabym sobą gdybym nie napisała o tym na ich fejsie. Z naszego konta napisałam bardzo prostą wiadomość:
Program się skończył i nie było Leny. Kiedy będziemy mogli obejrzeć odcinek z Leną?

Ciekawe czy przemilczą czy może już za jakiś czas napiszą kolejną datę. Albo lepiej - usuną pytanie. :lol2: Przez głowę przeszła mi myśl, że może realizator stwierdził, że Lena jest nudna, a materiał jest słaby i dlatego zmienili plan. :eye: Nie wiem. To tylko ja i moja czarnowidztwo. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 14 lipca 2012, o 09:48

koko napisał(a): Kiedy będziemy mogli obejrzeć odcinek z Leną?




W sierpniu Panikujesz takie rzeczy się zdarzają.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 14 lipca 2012, o 10:01

yuliasavicheva napisał(a):Panikujesz takie rzeczy się zdarzają.
Nie chodzi mi o sam fakt odwołania, bo takie rzeczy to nie jest jakaś sytuacja z kosmosu. Chodzi mi raczej o usuwanie wszelkich wcześniejszych zapowiedzi bez oficjalnego podania przybliżonej daty emisji. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 14 lipca 2012, o 10:50

koko napisał(a): Chodzi mi raczej o usuwanie wszelkich wcześniejszych zapowiedzi bez oficjalnego podania przybliżonej daty emisji. :coctail:


Skoro wcześniejszych zapowiedzi nie ma, to znaczy że ich nie było. A to oznacza że fani nie będą dopytywać o nowy termin
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 14 lipca 2012, o 11:51

yuliasavicheva napisał(a):Skoro wcześniejszych zapowiedzi nie ma, to znaczy że ich nie było. A to oznacza że fani nie będą dopytywać o nowy termin
To sarkazm, tak? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 1 sierpnia 2012, o 23:27

Jeśli czekacie na nowy album Leny, to wiedzcie, że wydała ich już pięć. :eye:
Obrazek
To teraz może już z czystym sumieniem skończyć karierę. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron